Sayfa 535/795 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon
Arama sonucu : 6355 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: Viop LVİ

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    BAR açmaktan iyidir..Dur bakayım seçim olalı 2 hafta oldu...HİZMET ANLAYIŞINDA GENİŞLİK TAVAN...

BAR-KUMARHANE ve malum evler vs. tarzında sosyal projeler bekliyoruz

Zaten heykelde dünya lideriyiz.

VALLAHİ korkuyorum..Bunlar şimdi geçmişte yaptıkları gibi KURBAN KESEREK o pembe evleri açarlar..
    sizin cenahta pembe ev müşterisi çoktur
    gerçi artık pembe evleri kapatıp sekreter çalıştırmaya başladı çoğu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Badem bofası gold-ak haberi ile yukarı aldı bankaları şimdi genelde satış tarafına geçti
    bende diyorumki benim koç bank 40 kademe ne olduda yukardan açtı.
    bizde o ağacın altında bekliyoruz
    FORMASYON AVCISI- -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,585
    Hayır ...Hızlarını alamadılar. SİYASAL İSLAMCI olacaklar(!)

Ellerinden KURAN düşmüyor.KURAN ile belediyeler açılıyor.KURAN a el basarak devir teslim oluyor...

YASİN okuyanlar...BESMELE İLE koltuğa oturanlar...

Ama arada bir bunu dengelemek için BAR açılışı ve YENİ MODEL HEYKELLER DE olmalı...

Vay anasına be...

22 yılda,tüm O CENAH REİSE bir kadeh rakı içeremedi..Ama reis, hepsini KURAN ile alakadar etti...

Dikkat edin gençler...gidişat iyi değil...Türkiye laikti laik kalacak sloganlarını,unutmayalım.

olmadı,DURUMDAN VAZİFE ÇIKARARAK, yakında biz İZMİR marşını söyleyeceğiz..Hatta CUMHURİYET mitingleri yapacağız.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4. Foreks Haber
    @ForeksTurkey
    ·
    3d
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan "Asgari ücrete ara zam gündemde yok" dedi.

5. İranla bir telefon görüşmesi yapıcam İsrail le sıkıntı nedir B.A.E , ürdün, sudiler bu israile neden saldırıda savunma yapmış,
    Bıden ve Avrupa ABD seçimlerinde neden Trump istemiyor , Trump gelirse nato dan çıkmayı bile teklif edeceği söyleniyor yada haracı yükselticek vs deniliyor, powell bile trump gelmesin diye çalıştığını söylüyor benim yeğenler.
    Şimdi bu kadar çengelli bulmacanın içinde gel borsa oyna
    FORMASYON AVCISI- -53

6. Küçükken okuda adam ol denilirdi ama okuyupta adam olamayan boş konuşan o kadar çok zavallı varki Allah yardım etsin onlara
    FORMASYON AVCISI- -53

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Foreks Haber
    @ForeksTurkey
    ·
    3d
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan "Asgari ücrete ara zam gündemde yok" dedi.
    kaktır gitsin
    esas temmuzda emekliye ne yapacakalr ona bakalım
    gerçi bunlar zurnanın son deliği
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    esas temmuzda emekliye ne yapacakalr ona bakalım
    Sordum , aradığınız kişi kapsama alanı dışında dedi

Sayfa 535/795 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •