Sayfa 558/804 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: Viop LVİ

el sıkıştı... goldman raporu bastı yine

akbank... 72
    garan...91 tele deyor

2.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    el sıkıştı... goldman raporu bastı yine

akbank... 72
    garan...91 tele deyor
    Bende Jp ye verdim arpasını yeni bir rapor daha bekle. Bak Çıtakcuğum marifet ne biliyormusun? O rapor ekranlara düşmeden önce sen bilebiliyor musun? Eğer bilemiyorsan gerisi teferruat.Zaten ekrana düştüğü an piyasa gerçeği hükmü yoktur.

Gerçekten ısrarla devam ettirdiğiniz piyasaya bakış açısını anlamakta zorlanıyorum. Hem de sen bir teknikçisin?

Yaw iyi bir teknik analizci adam böyle abidik gübidik detaylarla ilgilenmez. İlgileniyorsa hata yapar ya da hata yapma ihtimalini bir hayli artırır.

Ha şimdi belki bu yazılarıma kızıyorsun. Ama bir gün o tecrübeye erişirsen Ulen diceksin bu Lunar abi ne büyük yürekli bir adammış.

Adamlar ruhunu vermiş Altının ons grafiğini 7 ekim peşine gelişen olaylarla 2400 USD yaptılar. Burada bunu hiç eleştirdiğinizi görmedim.

Dicem o ki oyun her yerde kurulabilir. Sizin bu işi yaparken amacınız bu oyunu doğru okuyup para kazanmak olmalı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Bugün dikkatimi çekti,düzgün bir yer ,kuru 180 pilav 120 kapiya asmışlar, bu iş hakkaten artık tuttuğun hesabına
    Döndü ama unuttukları bir durum var,halk kemer sıkmaya başlarsa alayi kepenk kapatacak.
    Ben onun hesabını yaptım bedavaya alsa kira su elektrik doğalgaz vergi vs hariç 50 TL maliyeti var. Bizim iki tabak yıkanıyor Su parası 300 geliyor onun ki yanına bir sıfırdan fazla gelir. Lokanta aç anlarsın kaça mal edilir. Geçen dolar topiginde bir abi damacana su ile ilgili anlattı. Damacana dağıtiminda 30-40 TL işçilik gideri var o yüzden dükkan da kendin gel al daha ucuza satıyor. Akşama kadar 15-20 su dağıtacak. Batmasına batacaklar ama durum bu.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ben onun hesabını yaptım bedavaya alsa kira su elektrik doğalgaz vergi vs hariç 50 TL maliyeti var. Bizim iki tabak yıkanıyor Su parası 300 geliyor onun ki yanına bir sıfırdan fazla gelir. Lokanta aç anlarsın kaça mal edilir. Geçen dolar topiginde bir abi damacana su ile ilgili anlattı. Damacana dağıtiminda 30-40 TL işçilik gideri var o yüzden dükkan da kendin gel al daha ucuza satıyor. Akşama kadar 15-20 su dağıtacak. Batmasına batacaklar ama durum bu.
    Salih abi kent lokantası belediyelerin ,onlara gidip danışmanlık hizmeti alsınlar ,

80tlye ankarada var,4 çeşit,gayette başarılı, kurumlarda çalışan lar gelip yiyor,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Salih abi kent lokantası belediyelerin ,onlara gidip danışmanlık hizmeti alsınlar ,

80tlye ankarada var,4 çeşit,gayette başarılı, kurumlarda çalışan lar gelip yiyor,
    Yer kirası çalışanların maaşını belediye veriyor. Su parası zaten vermez. Ayrıca basit bir hesapla 4-5 çalışanı olan bir yerin 200 bine yakın gideri olur. Yapılacak iş değil. Benim arkadaşım esnaf lokantası işletiyor Bafa oğul iki kişi çalışıyor kapatmayı düşünüyor çıkamıyor işin içinden.

6. Amerikan merkez bankasının (FED) geçen seneki zararı 114 milyar dolar...

7. Bakan Şimşek’ten Washington’da ekonomi mesajları
    Bakan Şimşek Küresel Görünüm Forumu’nda yaptığı konuşmada Merkez Bankası’nın mali taraftan gerekli yardımı alacağı konusunda kararlı oldukları mesajını verdi.

Şimşek yatırımcılarla görüşmelere dair “Yatırımcıların ortodoks politikalara dönüş konusunda şüpheleri vardı ancak merak ettikleri konu programın ne kadar süreceği değil, programın detayları” açıklamasını yaptı.

Türkiye’nin büyük ölçekli bir ekonomi olduğunu ve son 20 yılda çok büyük yol kat ettiğini ifade eden Şimşek yapısal reformların hayata geçirilmesinin büyümeyi destekleyip rekabeti artırabileceğini söyledi.

Yatırımcılara seslenen Şimşek Haziran 2028’e kadar seçim olmayacağını, bunun da siyasi istikrar sağlayacağını, özel sektörün canlı olduğunu, borçluluk anlamında Türkiye’nin diğer ülkelere kıyasla daha avantajlı konumda olduğunu belirtti.

8. Hollanda milletvekilleri “Kavala ve Demirtaş serbest kalmazsa Türkiye’yle Gümrük Birliği güncellenmesin” önergesini kabul etti
    .................
    Abdülkadir Selvi:
    "Osman Kavala’nın hapiste tutulmasının, Gezicilerin yıllarca hapis yatacak olmasının Türkiye’ye ne yararı var? AK Parti’ye ne fayda sağlıyor.
    Artık iklimin değişmesi ve baharın gelmesi gerekiyor."

Sayfa 558/804 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •