Sayfa 963/963 İlkİlk ... 463863913953961962963
Arama sonucu : 7699 madde; 7,697 - 7,699 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Mehmet Simsek
    @memetsimsek
    Enflasyonu tek haneye düşürmeyi programımızın temel hedefi olarak belirledik.

Çünkü fiyat istikrarı olmadan gelir dağılımında adalet ve kalıcı refah artışı mümkün değildir.

Bunun yanı sıra vergide adaleti güçlendirmek için önemli düzenlemeler yaptık; örneğin

•Asgari ücreti vergi dışı bıraktık,

•Gelir vergisi tarifesinde en alt dilimdeki vergi oranını düşürdük, en üst dilimdeki vergi oranını yükselttik,

•Kurumlar vergisi oranını artırdık, banka ve finans kurumları için daha yüksek oran belirledik.

Vatandaşlarımızın alım gücünü artırmak için her alanda çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

Programımız şeffaf, öngörülebilir ve kural bazlı politikalara dayalı olup ülkemizin kendi programıdır ve başarı ile uygulanmaktadır.
    Son düzenleme:
    ÖS 3:10 · 8 May 2024
    ·
    7.016
    Görüntülenme
    FORMASYON AVCISI -53

aslında sabah speklerle ilgili haberi yazdım......yanlış anlaşılır diye de sildim......haberi iyi değerlendiren borsanın düşeceğini tahmin ederdi.......neyse kısmeti olan çuvalla parayı götürdü viopta........
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

3.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    çok güzel ve adil bir fikir ben daha önce düşünmüştüm bunu..sadece doğalgaz alektrik değil benzin gaz mazotda farklı olmalı bence....ali koçla ben aynı fiyata benzin almamalıyım değilmi???
    Fikir güzel ama nasıl uygulanabilir onu bilemem. Çünkü gelir tespiti yapmak zor...Kayıt dışısı çok olan bir ülkeyiz..

Sayfa 963/963 İlkİlk ... 463863913953961962963

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •