Sayfa 147/827 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon
Arama sonucu : 6611 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    bakmışsın iktidarın yapamadığını seçim yapmış, kur sakin veya bir süre sonra tekrar yükselmek üzere düşme eğiliminde,..
    yavaş geçiş olur,..kimse fırtına beklemesin,..seçim sonucuna baktığımızda halk hakketen çok gerilmiş, halkın tansiyonunu almak için kurun daha sonra press uygulamak üzere biraz biraz gerileyeceği bende hakim,..

bunu Türkiye ye dönük yazmıyorum ama buradaki görünen yüzünün bu şekilde olacağı, kurun bir süre sakinleşeceği daha mantıklı,..herkes bir süreliğinede olsa mutlu olmaya çağrılacak diye düşünüyorum,..

şimdi halk tercih yaptı, mutlu,
    muhalefet kazandı, mutlu,
    kaybeden iktidarında mutlu olması gerekiyor,..

Özgür Özelin konuşması zaten bu yönde,..
    Cumhur başkanı henüz konuşmadı sanırım, oradanda Tansiyon düşürücü bir konuşma beklerim şahsen,..
    her kesin bir sonraki hamlelerini planlayacak kadar bir süreye ihtiyacı olacak diye bir beklenti içindeyim,
    borsanın bu sürede bu sonucu ''kazan kazan'' olarak yorumlayacağını ve böyle başlayacağını düşünüyorum,..

eski devam ediyor, yeni bekleniyor,..
    sonuç tam olarak bu,..
    Işık yandı artık demek istediğim buydu,stres bitti ,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Chp'nin kazanmasına değil, Akp'nin kaybetmesine seviniyorum.

Şu seçim sonuçlarına göre Akp bitmiştir. Üstelik Tayyip Erdoğan bir daha aday olamayacak, halefi olacak silik tipli liderleriyle tarihe karışacaklar. Bunca sene dincilikle, baskıyla, yasakla, gericilikle mücadele ettik. Şimdi Chp'nin ideolojisi olan oksimoron sol liberalizm ile mücadele edeceğiz.

https://twitter.com/msikkofield/stat...qgH34Z4Lw&s=19

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku

Buda iyiydi
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku

Direnci geçemez diye sattı ama umduğu gibi olmadı
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    00.30 da RTE konuşma yapıcakmış Milletimzi böyle karar verdi eksiklerimizi gidericez deyip ekonomik programımızı devam ettirip ülkeyi yönetmeye devam edeceğiz gibi geçiş yaparsa borsa yarın normal bir açılış olur bana göre zaten bu hafta bayram tatili hikayesi realizasyon bekleniyordu kredili oyunculardan
    beklediğim gibi konuşma yapıyor.
    bu maç bitti yarınki piyasa maçına bakıcaz.
    hayırlı akşamlar
    FORMASYON AVCISI -53

7. yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8. Erdoğan ilk kelleyi balkondan içeriye girince yapacak gibi. Prompter sorumlusuna geçmiş olsun

Sayfa 147/827 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •