Sayfa 554/797 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon
Arama sonucu : 6376 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: Viop LVİ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,586
    Yükselen faiz varken emlak gyo nun artmaması lazımdı...FAİZLER tepe yapsın...düşmeye başlayınca,krediler açılır işte o zaman emlak vaktidir.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Reisim lastikleri ısıtalım diye şey ettim tanışma Faslında olur böyle şeyler. Bir birimizi tanıdık ısındık ama zopadan ısındık.
    Zamanında sen bana nasihat çekmiştin, altın bozdurup borsaya girilir mi deye, seni dinlemeyip
    Çok zopa yediydim neyse ki hanımın altınları yerine koydukta dırdırından kurtuldum.
    Aradan bi sene geçti şindi aynı hatayı sen yapmışsın, babanın altını bozdurup gelmişsin, ne diyim ki
    Borsanın albenisi çekiyor bi şekilde dönüp dolaşıp kürkcü dükanına geliyoruz herif zopalayıp paramızı pul edip gönderiyor sonra sen gidiyon ben geliyorum. Heralde dönüşümlü bi şekilde suyuniçinde debelenip duruyoruz
    Neyise enazından bi meşekkale oluyor vakit geçiyor

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    başkan senin uzmanlık alanına giren soru 2 mali müşavire sorduk şimdi net cvplar aldık arkadaşlardan.
    bizim elemanlardan bir tanesi uzuyacak gitmeden alabiliyorsam alayım dedi.eyvallah
    Yurtdışına gidecekse almasın. Sonra gelip buradanda borçlanır emekli olur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. dün akşam bir kaç şirket bilanço açıkladı, covid sonrası arz olanlardan, bilançolarla beraber bu şirketlerin fiyat/kazanç oranları şu şekilde güncellendi..

agrot- 158 f/k
    naten- 104 f/k
    bayrk- 94 f/k

bu karlılık yapılarıyla bu şirketlere yatırım falan olmaz, şirket bazında çok süper beklentiler bile olsa uzak durmak lazım.. dediğim gibi endeks dışı çöp hisselerden prensip gereği uzak durmak lazım.. bilançolar tamamlandıktan sonra hisse seçilebilir, ama enf.dzüeltmeli bilançolar tamamlanana kadar xtumy endeksi baskı görmeye devam eder genel olarak..

bankalar finans grubu ayrı bir kategori yada kchol/asels/tcell gibi özel beklentili tahtalar.. bunlardan gayrısına pek bulaşma taraftarı değilim
    .

5.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    büyük ihtimal iyi bilanço gelecek, onun için alıyorlardır, zinedrimed de iyi gelir demişti.. 31.mart kurum yenilgisiyle çok salmıştı aşağıya, oralarda almak lazımmış, kaçırdık
    bunları yaz bilanço zarar gelmiş sonra sabah uyardım de
    tatar ramazanız biz oyun bozmak bizim işimiz.
    FORMASYON AVCISI- -53

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yurtdışına gidecekse almasın. Sonra gelip buradanda borçlanır emekli olur
    mecburiyetten uzuyacak bunların emeklilikle işi yok başkan uzun iş sen boşver çocuğu evlendirdinmi Allah mesut etsin
    FORMASYON AVCISI- -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,586
    Şu enflasyon muhasebesi ne illet ise hisselerin çogunu KAĞITTAN KAPLAN yaptı...f/k lar 80-160 arası...

Özellikle YUSUF hoca sürekli BIST100 ün F/k sı tarihsel dibe vs. yakın derdi..

Son zamanlarda hocadan f/k yorumu göremedik.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Zamanında sen bana nasihat çekmiştin, altın bozdurup borsaya girilir mi deye, seni dinlemeyip
    Çok zopa yediydim neyse ki hanımın altınları yerine koydukta dırdırından kurtuldum.
    Aradan bi sene geçti şindi aynı hatayı sen yapmışsın, babanın altını bozdurup gelmişsin, ne diyim ki
    Borsanın albenisi çekiyor bi şekilde dönüp dolaşıp kürkcü dükanına geliyoruz herif zopalayıp paramızı pul edip gönderiyor sonra sen gidiyon ben geliyorum. Heralde dönüşümlü bi şekilde suyuniçinde debelenip duruyoruz
    Neyise enazından bi meşekkale oluyor vakit geçiyor
    Reisim benim param minnacık al sat yapayım diye girdim yoksa al taşı bana uymaz mümkünse geceye de hisse ile girmem. Üç emekli maaşı kadar portföy oluşturdum. Kazanmak nasip olursa üç tane hedef koydum aşama aşama bakalım.

Sayfa 554/797 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •