Sayfa 821/821 İlkİlk ... 321721771811819820821
Arama sonucu : 6565 madde; 6,561 - 6,565 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Bu topicteki bakış açısı hiç değişmiyor. Derviş geldi programın meyveleri 18 ay sonra alındı. Şimdi burada bu topiğin anlamadığı ya da anlamak istemediği şey şu. Şu an Şimşek'in uyguladığı programın doğru olduğunun Ak parti seçmeninden çok CHP seçmeninin çoğu farkında. Programın başarısı inananlar ne kadar fazla olursa başarı için geçecek zaman o kadar kısalır.

Ülkeye dolar girişleri tamamlandıktan sonra bir de dolarda ısrar edenleri öpecekler. Buradaki psikoloji çoğunluk bazı şeylere inanmıyor ama bu sefer başarı elde etmek öncekinden bence çok daha kolay ve ulaşılabilir yeter ki can istesin.

Benim stratejimde 2028 Erdoğan adaylığı yok. Borsacıların işininde zaten 2028 e falan kalacağını düşünmüyorum.O zamana kadar trend hedefine gider ve sonlanır benim çok uzun yıllar önce yaptığım öngörüm bu. Zaten bana göre arada çok lüzümsuz işler olduğu için bu trend hedefi bir kaç yıl ötelendi.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bu topicteki bakış açısı hiç değişmiyor. Derviş geldi programın meyveleri 18 ay sonra alındı. Şimdi burada bu topiğin anlamadığı ya da anlamak istemediği şey şu. Şu an Şimşek'in uyguladığı programın doğru olduğunun Ak parti seçmeninden çok CHP seçmeninin çoğu farkında. Programın başarısı inananlar ne kadar fazla olursa başarı için geçecek zaman o kadar kısalır.

Ülkeye dolar girişleri tamamlandıktan sonra bir de dolarda ısrar edenleri öpecekler. Buradaki psikoloji çoğunluk bazı şeylere inanmıyor ama bu sefer başarı elde etmek öncekinden bence çok daha kolay ve ulaşılabilir yeter ki can istesin.

Benim stratejimde 2028 Erdoğan adaylığı yok. Borsacıların işininde zaten 2028 e falan kalacağını düşünmüyorum.O zamana kadar trend hedefine gider ve sonlanır benim çok uzun yıllar önce yaptığım öngörüm bu. Zaten bana göre arada çok lüzümsuz işler olduğu için bu trend hedefi bir kaç yıl ötelendi.
    Doların sahibi olan ülke şuanda tereddütleri mevcut enflasyon üzerinde çıkarırken kolaydır herşey indirirken zordur hemen hasta tedaviye cevap vermez.Topik adına değilde kendi adıma yazayım insanlar artık memlekette korkmuş tırsmış zamanında seslerini çıkarmadıkları yanlışların bedelini kendileri ve aileleri ödüyor bu kafa yapısı hangi siyasi anlayışta varsa bu aynı.Ortaya program açıklandımı evet ama eksikler çok zaman ayarlaması zayıf buda yaranın iyileşmesini geçiktirir kendi içimizde veya global olumsuzlukda yara daha çok derinleşir sonra yine ah vah işine döner .Bu iş sadece faiz artırma ile olmuyor dünyada , reformlar gerekli varmı onlar yok kamuda yapacağı tasarrufu bile 2. yarı diye boş günü kurtrama vaatleri ile geçiştiriliyor neden 2. yarı altını doldur piyasayı bilgilendir.Tarıma hayvancılığa varmı bir dokunuşları yarın öbürsü gün aç kalırsın bu ülkede bu hükümet zamanında ithalat üzerinden kimler nasıl zengin olmuş millet google dan bir baksın çıkar 1-2 tane dangalak buradada iddia ediyorlar yabancı tarıma şunu yapmış bunu yapmış diye anlatır varsa öyle birşey yaptırma , kendi menfaatleri olduğu için ses çıkarmıyorlar çünkü düzen öyle çalışıyor bugun kapsamlı tasarrufa başlasın ülke gerçek anlamda birilerinin muslukları kısılacağı için iktidar oy olarak daha çok erir.İşte bizim anlatmak istediğimiz bu , kapsamlı gerçek birilerinin keyfine göre değil memleket ve gelecek insanlarımız için doğru adımlar atılmalı benim düşüncem bu .
    Son düzenleme : sindoma53; Bugün saat: 12:32.
    FORMASYON AVCISI- -53

3. brent kanalın dibinde mavi bu bölge kırılırsa formasyon çalışır hedef 82 bandı
    FORMASYON AVCISI- -53

4. powel dan dolayı piyasalar tedirgin faiz indirim hikayesini masada tutan powel , okuduğum kadarı ile çoğu yorumcu şahin açıklamalar bekliyor buda emtia,bıtcoin,borsalar hepsini vurdu.Ben öyle şahin bir konuşma beklemiyorum bu saate kadar bu faiz indirim sayıları ile piyasaya oynama fırsatı veren powel Demokratların önlerinde zorlu bir seçim olacağından piyasayı bu kadar bozacaklarını düşünmüyorum ortaya bir havuç bırakıcağını benim seneryomda
    Son düzenleme : sindoma53; Bugün saat: 13:09.
    FORMASYON AVCISI- -53

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

brent kanalın dibinde mavi bu bölge kırılırsa formasyon çalışır hedef 82 bandı
    Güzel grafik Bulut... Düşüş bizim gibi bağımlı ülkeler için hem ödeme dengeleri hem de enflasyon açısından da avantaj olur....

Sayfa 821/821 İlkİlk ... 321721771811819820821

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •