Sayfa 428/806 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon
Arama sonucu : 6442 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: Viop LVİ

1. O zaman bu mantıkla Turkiye ye gelen turiste satılan her tür malzeme, lokum,kuruyemiş vs ....de ihracata girer.
    Heikenashi.

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Sizin de hükümetin her yanlışını savunma çabanız cidden takdire şayan... 2 gün önce İsrail ile ticaret yapmıyoruz diyen bakanın sözlerini buraya yazmışsınız..
    Siz gözünüzü her şeye kapatıyor olabilirsiniz, biz öyle değiliz..
    Burada bir yanlış yok çok güzel yönlendiriliyorsunuz maalesef. Yazının içeriğini okursanız bakan sizin dediğiniz gibi bir şey demiyor. Daha önce yazdım o tarafla Ticaret yapan birinin YMM sini bulun sorun. Ben bilen biri olarak konuya sosyal medyada konuşanlardan çok daha hakimim.

Bir diğer konu biz ABD değiliz bu konularda gücümüz yok. Yapacak olan buradan BAE'ye yapar oradan İsrail'e yapar bunları haber yapanların ruhu bile duymaz.

Ben bir Türk olarak iktidarda kim olursa olsun Devletin İsrailin savaş uçaklarına bile isteye Jet yakıtı satacağına ya da satabileceğine hemde Gazze bombalanırken ihtimal dahi vermiyorum. Vermem de.

Ben diyorum ki böyle tartışmalı konularda bile iktidara vurulmaya kalkışılmasına gerek yok. Zaten malzeme çok. Ve bunlar böyle araya katılınca sulanma olur.

Adım hıdır elimden gelen budur. Bu yazıyı da İktidarı savunmak için yazmadım.Doğruyu savunmak içim yazdım.

Ayrıca da ne seni ne de Bulut'u arada siyaset yazıyorsunuz diye eleştiremem topiğe katkınız benden kat ve kat fazla. Sizin o kadar da hakkınız olsun.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Bayramınız kutlu olsun abiler kardeşler ve arkadaslar. İşiniz rast gelsin.

4. Cpi verisi piyasayı salladı. Bizimki kapalı Allah'tan. Gerçi açık olsa saçını tarama moduna geçerdi belki

5. Bloomberg:
    ABD’de enflasyon Mart’ta tahminleri aştı. Enflasyon aylık bazda yüzde 0,4 olurken yıllık bazda yüzde 3,5’e yükseldi. Çekirdek enflasyon da 3 ay üst üste beklentinin üzerinde gerçekleşti. Bu artış, enflasyonun ısrarlı biçimde yüksek seyrettiğine ve Fed’in faiz indirimi konusunda aceleci olmayacağına işaret etti.

6. Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek, "Dünya Bankasının ilk 3 yıl içinde ülkemize ilave 18 milyar dolarlık finansman sağlayacağı Ülke İşbirliği Çerçevesi Programı, Bankanın İcra Direktörleri Kurulunda görüşülerek yürürlüğe girdi." dedi

https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/dun...-girdi/3187797

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek, "Dünya Bankasının ilk 3 yıl içinde ülkemize ilave 18 milyar dolarlık finansman sağlayacağı Ülke İşbirliği Çerçevesi Programı, Bankanın İcra Direktörleri Kurulunda görüşülerek yürürlüğe girdi." dedi

https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/dun...-girdi/3187797
    Proje finansmanı,sanırım...
    Bize canlı para şart, ortada Hâlâ yok..

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Sizin de hükümetin her yanlışını savunma çabanız cidden takdire şayan... 2 gün önce İsrail ile ticaret yapmıyoruz diyen bakanın sözlerini buraya yazmışsınız..
    Siz gözünüzü her şeye kapatıyor olabilirsiniz, biz öyle değiliz..
    Allah bir derse inanılmayqcqk adamların neden sqvunulduğunu anlamıyorum
    Adamlar kendilerini savunmaya gerek görmüyorlar
    Her dediklerinin ömrü.1 ayı geçmiyor.
    Kendi söylediklerinin aksini yapıyorlar
    Ama milletin bir kısmı bunları sqvunmaya bayılıyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 428/806 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •