Sayfa 344/832 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon
Arama sonucu : 6654 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    tam da destekten alıyor. gerçi cuma kapanışı henüz olmadı ama haftalıkta da çok güzel mum oluşuyor.

bu şirketler şu karbon sıfır olayından çok nemalanır.

tekfen için de aynı şeyleri düşünüyorum.
    Abdülkadirde ASGYO alıyor. ENKAI evet teknik iyi. Yalnız patron alımına o grafikin oralara gelmesi ilginç. Elimde Enkam olsa isyan ederdim. Operasyonların içeriğini bilmek lazım bazen.Uzaktan görmek yeterli olmuyor. Şimdi PAtron alıyor tamam peki ona bu malı patron alırken satan keriz mi? Ya da keriz kim gibi. ENKA ya çok hakim değilim ama bazen o satışlarla yan hesaplardan aslında patron adına toplanan mal asıl sahibine dönüyor. Alım dediğiniz dün ISCTr gibi olacak olmalı gerisi top çevirme. Ama ENKAI ucuz yabancı eninde sonunda buralara da gelecektir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Yapı Krediye Araplar niyetlenmiş. Belli oldu durum

3. Bankaları düşürmeyecek gibi.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Abdülkadirde ASGYO alıyor. ENKAI evet teknik iyi. Yalnız patron alımına o grafikin oralara gelmesi ilginç. Elimde Enkam olsa isyan ederdim. Operasyonların içeriğini bilmek lazım bazen.Uzaktan görmek yeterli olmuyor. Şimdi PAtron alıyor tamam peki ona bu malı patron alırken satan keriz mi? Ya da keriz kim gibi. ENKA ya çok hakim değilim ama bazen o satışlarla yan hesaplardan aslında patron adına toplanan mal asıl sahibine dönüyor.
    asgyo ilk defa duydum. nedir bilmiyorum.

enka dönem dönem sıkıntı olsa da faaliyetleri çok çeşitli. şirket tam teşekküllü devlet gibi. altından kalkamayacağı proje yok gibi.

ama işte herşey şirketin elinde değil. faiz falan ortada.

şu ukrayna olayları da yatışırsa fena olmaz.

koçhol ile ilgili haber mi var....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

6. Kchol eşleşmeye bak!

7. 4.yil var,bademlerin tahtalarinda bu süreyi nasıl kullanacaklar,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8. Ykbnk arap ilgisi yazdı biri yukarıda!

Sayfa 344/832 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •