Sayfa 483/794 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon
Arama sonucu : 6345 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Yunus Paksoy
    @yunuspaksoy
    YENİ İsrail Savaş Kabinesi toplantısından sızanlar:

İsrail, İran a zarar verecek ama bölgesel savaşa yol açacak bir hareket olmayacak

Netanyahu, ordudan seçenekleri masasına koymasını istedi

Ya İran ın bir tesisine saldırılacak ya da siber saldırı olacak

İsrail Kanal 12 ve Washington Post

Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    neyse 9100 9300 arası gösteriler mi bakcaz ulan bu borsa da niye varız ki hala anlamıyorum bugün çıksam 1 ay mevduatı ta kalsam tüm zarar çıkacak işte borsa değil kumar a.k
    Aynı düşünce bende de var, aracı kurumdan yatırım fonu alınsa, günlük nemalanırsa yada Viop hesabında kalsa 800 bin tl ya 1000 tl günlük de kazanç elde ediyorsun, Bankada mevduata bağlasan dahada fazlası var! günlük işlemlerden bu parayı kazanmanın garantisi yok, 3 kazansan 4. ye tamamı gidebiliyor!

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Veya mesela ..2-5 nisan..real time online long tradeim 70 bin point yazdı ..ki kaldıracı da hesaba katarsak ..bir hissede bunu kazanmak olası mı ?
    haklı çıkacağımı anladığın için sinirlerin bozulmuş sevgili mert bey. çık dışarı gez iyi gelir.

ben gördüğümü yazarım. kendi pozumu bile yeri gelir eleştiririm.

bu diyalogta tek takıldığım şey niye tabelayı yeni rakamdan 10 bin yazarken kar rakamını eski rakamdan 70 bin yazmışsın

millet yok şu yok bu derken buraya yazmazken bir ton hisse yazdım. çoğu da muazzam rakamlara gitti.

selametle. bol kazançlar.

4. sonuç olarak ben,

her ne kadar opürtinist bir kişiliğim olmasada,..ülkem için kaygıları bir tarafa bırakır ve sadece borsa açısından duruma bakarsam,

yaptığım teknik çalışmalara ve anlizlere sadık kalarak borsanın bu durumu atlatarak bir süre daha yükselişini sürdüreceğini umuyorum,

teknik argumanlarım için bkz

https://www.hisse.net/topluluk/showt...49565&page=376

endeks topiği mesaj 2679, mesaj 2840 ve sonuncusu mesaj 3001,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

5.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    haklı çıkacağımı anladığın için sinirlerin bozulmuş sevgili mert bey. çık dışarı gez iyi gelir.

ben gördüğümü yazarım. kendi pozumu bile yeri gelir eleştiririm.

bu diyalogta tek takıldığım şey niye tabelayı yeni rakamdan 10 bin yazarken kar rakamını eski rakamdan 70 bin yazmışsın

millet yok şu yok bu derken buraya yazmazken bir ton hisse yazdım. çoğu da muazzam rakamlara gitti.

selametle. bol kazançlar.
    Bu nasıl bir yazıdır ya ..ne alaka
    Hayat hoş gerisi boş

6.  Alıntı Originally Posted by mustaf2231 Yazıyı Oku
    Petkim yüzde bir buçuk artıda.
    Hayret...
    Hayret demiştim. Beni şaşırtmadı.
    Şimdi hayret demiyorum.

7. H. Bartu Soral
    @BartuSoral
    Dünya Bankası kredisinin neler için kullanılacağı açıklanmış.

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı eski program müdürü olarak uyarıyorum, bu dökümandaki şartlar Türkiye yi küresel sömürge yapmak üzere hazırlanmıştır.

Bakın; krediyle yaratılan istihdamın yüzde 50 sinin mülteci olması şartı var!.. Tek başına bu şart bile niyeti ortaya koyuyor.

Türkiye yi, küresel elitler tarafından dayatılan yapay et endüstriyel tarım, hibrit gıda, dijital para v.b. uygulamalarla hayata geçecek olan yeni dünya düzenine eklemlemeyi hedefliyorlar.

Yerli ve milli denilen hükümet en önde giden küreselleşmeci çıktı...

https://x.com/BartuSoral/status/1779881857451983310

çıkarın ekstreleri kontrol edeceğim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 483/794 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •