Sayfa 755/951 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon
Arama sonucu : 7605 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Ereğli de 1.çeyrek bilanço daha iyi gelecek. Mayıs 10 una kadar gelir..
    Ekranda bence bu dönem olması lazım. Ben alım yapmaya başladım..

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Nohut dayuuuu oldum olası tarikkatlere ısınamadım... görüşleri tam bir saçmalık... Allah helal dediğine tarikat haram diyor... akıllı adam bunların geçtiği yerden geçmez
    KAP: POLTK [ ] POLİTEKNİK METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Finansal Durum Tablosu (Bilanço)

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1278030

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8f1b1a84de0106

Tarikatlar her yerde var.
    Borsa tarikatı.
    Şimdi bu hisseye yatırım yapmak haram mı helal mi?

YTD
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

10800....................ŞORT açtık akşam akşam.....Bozkurt dayunun öcünü ben alayım bari paladan.....bozkurtt dayuu senin için.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

4.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    HocM yeni gördüm, mesafe söyle anlatyim,kapalı devre olduğu için sistem,mesafe aldığınız ürünün kapasitesi jle orantılı,
    İçlerinde sürekli dış ünitede gazli gelir,marka model farketmez,vakum yapılmak zorundadır,yapilmassa eğer ki malesef çok sicak dis ortamda ilave gaz sajinda patlama,bomba gibi ölümlere yol açmaktadır,
    Vakum yapmayıp nemi oksijenini almayan teknisyeni direk mümkünse az..... ortasına
    Neden patladığı nida yazarim ama uzun biraz.
    İlave etmemislerdir sıfır cihaz sanırım, ya size yalan söylediler, yada sizden İlave ücret almak için.
    Her klimanın kılavuzunda basma mesafeyi yazması lazım, yükseklik,uzaklik ve kot farkı nvsvsvs

10 12binlik cihazlar kot farkı 2mt geçmeyecek şekilde 18metr boru uzunluğunda kadar rahat çalışır ,montajını yapmıştım.

Hele şimdiki yeni nesil cihazlar da yanıcı gaz kullanılıyor, daha tehlikelidir.
    Sunuda dip not belirteyim,hiçbir klimaya ilave gaz şarjı olmaz,YAPILAMAZ,eksik ise kaçak vardır,işlemler sıfırdan yapılır
    Bomba gibi patlaması içinde, başında beklemeyin, vakum yapıldığına inanıp, huzurla uçmayı bekleyin
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    KAP: POLTK [ ] POLİTEKNİK METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Finansal Durum Tablosu (Bilanço)

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1278030

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8f1b1a84de0106

Tarikatlar her yerde var.
    Borsa tarikatı.
    Şimdi bu hisseye yatırım yapmak haram mı helal mi?

YTD
    HocM fk uçmuş
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları devam ederken Hamas ile esir takası müzakerelerine ilişkin yeni bir gelişme yaşandı. İsrail hükümetinin Hamas ile esir takası müzakerelerine "son bir şans vermeye hazır olduğunu" ancak müzakerelerde ilerleme kaydedilmezse Refah'a kara saldırısı başlatacağı mesajını Mısır tarafına ilettiği bildirildi.
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

7.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    HocM fk uçmuş
    Bu geçen yılın fk.-dd.si.
    Az sonra yenisi gelecek paylaşırım.

YTD
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

8.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    10800....................ŞORT açtık akşam akşam.....Bozkurt dayunun öcünü ben alayım bari paladan.....bozkurtt dayuu senin için.....
    Dayucuğum o iş bitti, herif direnci kırdı. Ben dövüşürken seyrettin şindi mi aklına geldi şortlamak
    Tutmayın küçük enişteyi gidebildiği yere kadar gitsin, dönüşte bineriz sırtına

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 755/951 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •