Sayfa 832/832 İlkİlk ... 332732782822830831832
Arama sonucu : 6654 madde; 6,649 - 6,654 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    yabancı fiyata öyle bakar ki....gelsin yeter ki iskontoyu yapar bu spekler.....açık yazsana patinaj çekip verecekler diye bankaları ....her şeyin bir ederi var değil mi.....sindo....ha unutmadan yazayım İsrail ile gitikçe ilişkiler sertleşecek.....İsrailin en büyük hasmı Türkiye olacak....oradan gelecek her haber dalgalanmayı artıracak....şu derecelendirme kuruluşu görüşünü bir belirtsin hele....salmaya başlarlar borsayı.....
    son mavi marmara ne zaman olmuştu, o gün bu gündür hala büyük hasım olacak Türkiye,..bunları bir kalem geçmek lazım,..hasım olacak Türkiye, bu manada en kısa kestirmeden yollar olan,
    1.Güvenli bölgeyi bırakır,
    2.Öso ile bağını keser,
    3.İsrailin gerçekten ve biricik hasmı olan Esad ile masaya oturur ve destekler ki yapması lazım,..

al sana hasımlık, varmı böyle bir durum yok,..güvenli bölge Suriyeyi bölmeye devam ediyor, Suriyenin Kuzeyinde diğer bölen ve İsrailin eli kolu olan YPG ye meşruiyet kazandırıyor,..

şunu dersen olur ama Rusyayla ilişkiler gittikçe sertleşecek diye,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2. Mevduatta gelir vergisi stopajı yükseldi.
    Parasını mevduatta değerlendirenleri ilgilendiren gelir vergisi stopaj oranlarındaki avantajlı oranlar sona erdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan Resmi Gazete'de yer alan karara göre gelir vergisi stopajı mevduat hesaplarında vadesiz ve ihbarlı hesaplar ile 6 aya kadar vadeli hesaplarda yüzde 7.5, 1 yıla kadar vadeli hesaplarda yüzde 5, 1 yıldan uzun vadeli hesaplarda yüzde 2.5 olarak uygulanacak.
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

3.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    yabancı fiyata öyle bakar ki....gelsin yeter ki iskontoyu yapar bu spekler.....açık yazsana patinaj çekip verecekler diye bankaları ....her şeyin bir ederi var değil mi.....sindo....ha unutmadan yazayım İsrail ile gitikçe ilişkiler sertleşecek.....İsrailin en büyük hasmı Türkiye olacak....oradan gelecek her haber dalgalanmayı artıracak....şu derecelendirme kuruluşu görüşünü bir belirtsin hele....salmaya başlarlar borsayı.....
    Burada en açık yazanlardanım ama okuduğunu insanlar anlamıyorsa o ayrı ,
    kimsenin yatırım danışmanı değilim topikte görüşlerimi gerek çizgilerle gerek seneryo eşliğinde zaten yazıyorum.
    artık mütevaziliği bıraktım çünkü burada bazı tipler gibi atı alan üsküdarı geçtikten sonra teknik yorum veya seneryo yazmıyorum bunu topiği takip edenler görüyor anlayanda kendi seneryosuyla birleştirip oyun kuruyor.
    pıst 100 3.13 sonra 3.20-25 dedim şimdi uzmanlar söylüyor ben 1 hafta önce formasyonla burada anlattım hikayeyi .
    ha israilin en büyük d,üşmanı Türkiye olacak diyorsun ya o işleri geç ABD seçimine kadar Trump seçildiği an netanyahu gider yerine gelenle yeni dostluklara yelken açar siyaset ha örnek mi istiyorsun Sisi orada duruyor.Sisi hikayesinin yanlış siyasetinin ülke ekonomisine neye malolduğunu araştır.
    hadi kolay gelsin
    FORMASYON AVCISI -53

4. Tokatlı ,

Bak sana bir soru şuanki çengelli bulmacanın eksik parçası .
    yerel bir seçime giren iktidarın neden seçimden önce İsraille alış verişi kesmedi ve neden bugun çıktı Güney Afrikanın açtığı İsrail davasına müdahil oldu.
    seçimden önce yapsa ona artı idi oyun burada başlıyor zamanla netlik kazanır.
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    Hulk olumsuz etkilenir mi... yarın için
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Abd ile olumsuzluk durumunda Hulk ve Aselsan olumsuz etkileniyor normalde.
    Ama haberdeki durumun Abd ile konuşularak mı yoksa konuşulmadan mı olduğu önemli... Bazen gaz almak için danışıklı dövüşte oluyor
     Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    normalde etkilenmez, zira gezi iptalinin ardından israile karşı adım atıyo TR, bu demektir ki- iptalin arkasındaki sebep israilin ölçüsüz talepleri olmalı, kendisiyle alakalı abd eliyle dayatmak istedikleri.. TR buna tavır koyuyor.. amerikalılar halkbank dosyasını açık tutmaya devam edecez falan gibi bi şey demiyodur

abd yönetimi artık topal ördek, trumpı vurmazlarsa 4 ay sonra iktidarı kaybedecekler, giderayak telaşındalar artık, rusya dosyası, pkk/ypg projeleri, ermenistan/azerbaycan, libya, doğu akdeniz vs TR ile yol yürümesi gereken bir sürü konu var, en azından TRnin oyun bozucu olmaması gereken konular.. illa ki bi al-ver yapılacaktır

bencede etkilenmez, etkilense dahi aynı yere toparlar tekrar,

ama

daha ziyade abd ile bağının kopması gerekir, sanmıyorum yakalamış bırakmaz,...elinde bu kuşu tutacaktır,..

şayet bu gün yarın bir gün bırakırsa kısa sürede ilk etaplı vuracağı yer 60 civarı duruyor,...bu en az dır, ilk durağıdır,..

bu çalışmayı 2018 den beri silmedim,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

6.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Günümüzde çok değerli görünen 1 çok meslek yapay zeka ile sıradan hale gelebilir.(Avukatlık vb.)
    Yapay zeka ile birlikte gelişmiş akıllı Robotlar da devreye girerse daha çok meslek değersizleşebilir.(Doktorlar-Mühendisler vb. gibi)
    Sonuç:Teknoloji geliştikçe bu kadar insana ihtiyaç kalmayacak,üremeyi azaltacaklar.(günümüzde olduğu gibi-mRNA aşıları)
    Prof Çoban Turan
    @prof2run
    ·

İngiltere milletvekili Andrew Bridgen: "mRNA Kovid aşısının piyasaya sürülmesinin Holokost Soykırımından daha büyük olacağından korkuyorum."

"Dünya çapında 10 ila 20 milyon kişinin bu deneysel aşılar nedeniyle öldüğüne inanılıyor ve bu sayı artmaya devam ediyor."

https://twitter.com/prof2run/status/1785393941342224468
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

Sayfa 832/832 İlkİlk ... 332732782822830831832

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •