Sayfa 377/895 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon
Arama sonucu : 7157 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    bunlar olmadan

kimse, mavi kutuda olduğu gibi

kırmızı üzerine geçip, kırmızıyı yukarı açarak dimdik bir yükselişe yeltenemez

DİPNOT : ''ben yine açabileceklerini düşünmüyorum, nereden patlayacak onu hesap edeceğim ilerleyen süreçte ''
    Nerede ise 4 dip 4 lü tepe var o grafiği geniş al. ne yapacaklar senin gibi olmaz diye mal almayanları aldırtmak için mi yapacaklar bu dediklerini? kutucuk içine aldığın yerlerdeki görüntüler aynı değil.

4. tepe bollinger içinde kalır gibi oldu piyasaya inanmayan teknikçileri çok fena avladılar. Tutmuşsunuz olanı öngörememişsiniz neden olduğuna sebep yaratmaya çalışıyorsunuz. Bademler almış, Endekis mühendisliği deyip geçin. Böyle şeyler yok dedikçe bize de giydirdiniz.Mesela dün ISCTR yi çizenlerde mi bademler? Ya da endekis mühendisliği yaptı?

05 ocak 2024 18:00 ve 26 ocak 2024 18:00 de kalan gaplerde kapanmadı.26 Ocakta 8347 de kalan kapanmayan Gap çok kişiyi yanılttı.Bir de milleti gazladılar bazı oyuncularda dolar aldı bayram dönüşü malları yerine koyma planları yaparken çok fena tufaya geldiler....
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 05-04-2024 saat: 21:09.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Cumhurbaşkanı veda hutbesi okuyor, gençlere teslim edecekmiş tabi 4 yıl sonrayı kast ediyor olmalı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    dediğim at bu, Z kuşağı bilmez
    https://m.youtube.com/watch?v=QOTwSXThwb4
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...15#post6774715

Seni Başkara ya havale ediyorum ..o iyi anlar atlardan

https://www.youtube.com/watch?v=qhyf9qjRfLs
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı veda hutbesi okuyor, gençlere teslim edecekmiş tabi 4 yıl sonrayı kast ediyor olmalı.
    Ben çok uzun zamandır 2028 seçimine katılmayacağını düşünüyorum.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı veda hutbesi okuyor, gençlere teslim edecekmiş tabi 4 yıl sonrayı kast ediyor olmalı.
    Reis bizi bırakma diye Bahçeli den açıklama bekliyoruz ülkece

6. APS değişimi

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Reis bizi bırakma diye Bahçeli den açıklama bekliyoruz ülkece
    40 yaş üstü hiç heveslenmesin mesajı verdi bence.

Artık betona değil ahirete yatırım yapacak belki. Son dönemde davaya hizmet edecek gençleri bulacak muhtemelen. Teknolojiden chiplerden yazılımdan anlamayanları da varis olarak eler.

Şifre: Teknofest

8. Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 377/895 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •