Sayfa 757/952 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807857 ... SonSon
Arama sonucu : 7612 madde; 6,049 - 6,056 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    KAP: POLTK [ ] POLİTEKNİK METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Finansal Durum Tablosu (Bilanço)
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/1278030
    https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8f1b1a84de0106

Net Dönem Karı veya Zararı -27.907.477

Fk. uçtu...yok oldu-buharlaştı..

YTD
    Bende bunu kastetmiştim
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    borsalarını fışkırttıklarına göre

amerikan başkanı BİDEN da, amerikan başkanı BİDEN ile görüşmeye gidecek heralda

görüşme gününü bilen varsa söylesin, orayıda lönkleyelim mk
    Gizli buluşacaklamiş
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4. 2001 yılında banka patronları paraları hortumladılar.
    Güncel de bu gibi şirketler ne yapacak merak ediyorum.?
    Şirket hissesi Borsa da işlem görüyor,patron hissesini teminat gösterip kredi alabilir/mi?
    Borsada 75 milyar piyasa değeri ile işlem görüyor.!(buna benzer çok şirket var borsamızda)

YTD
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları devam ederken Hamas ile esir takası müzakerelerine ilişkin yeni bir gelişme yaşandı. İsrail hükümetinin Hamas ile esir takası müzakerelerine "son bir şans vermeye hazır olduğunu" ancak müzakerelerde ilerleme kaydedilmezse Refah'a kara saldırısı başlatacağı mesajını Mısır tarafına ilettiği bildirildi.
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

6. yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    halkın bankası nasıl etkilenir bu haberle ne dersiniz?
    Hocam ona tahtanın başındaki abiler ablalar karar verir, yoksa haberler, beklentiler ve daha bir çok şey bizim oyalanmamız için, ne hisseler nerelere gitmiş bistte...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bilançoya detaylı bakmak bile gereksiz
    İnsan fabrikayı sadece bayramda açsa en azından sermayesi kadar yıllık kar eder...
    POLI TEKNİK

Sn.Ariston un söylediği gibi,galiba para aklıyorlar..

YTD
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

Sayfa 757/952 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •