Sayfa 619/860 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon
Arama sonucu : 6874 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hrrkes tasarruf yapsın devlet diyor ya aslında bütçede tasarrus yapılabilecek rakam %2 lerde yani bütçenin %2 si üzerindenden yapabildiğiniz tasarrufu yapmanız lazım gerisi faiz transfer ve personel gideri
    Tasarruf işin hikayesi vergi düzenlemeleri olmadan bütçede düzelme olmaz.
    Çok net ,mokoko dönemine evrilme
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Emekli benim 250bintllik maasli vekilim, maaşıma nasıl karar veriyor diyor.
    O vekil 250 bin maaşla kalsa yine iyi. Taşkesenlioğlunun lüks yatı vardı o yatın bir yıllık masrafı onun maaşından fazla.

3. Mart'ta kredi kartı harcamaları 1,2 trilyon bundan net %10 KDV alsan 120 milyar eder devletin dişinin kovuğuna yetmez. Bu ekonomiyi düzeltmebilene dünyanın en iyi ekonomi uzmanı unvanını vermek lazım. Nobel az gelir bu ekonomiyi düzeltebilene.

4. yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,594
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Onbinde 2 ödüyorum onbinde 0,75 veren kurumlar var da benim orada kendimi ispat etmem o kurumun sayfasına uyum sağlamam hacim yapacağım diye her gün yırtınmam çok riskli. Böyle daha iyi. Formda olursam aylık 30 milyon hacim rahat yaparım. Kazanç ne kadar olur portföyün %25 gibi gözüküyor.
    Helal olsun.Bu kadar ile bu hacim...ve sonuçta ayda bir emekli maaşı çıkıyor...

Benim hisse oranım onbinde 4.Ziraatten yapıyorum.Hissede ayda 1-3 işlem yapıyorum.Kamu olduğundan güvenlikten dolayı tercih ediyorum.

Onbinde bir veren kurum oldu.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Helal olsun.Bu kadar ile bu hacim...ve sonuçta ayda bir emekli maaşı çıkıyor...

Benim hisse oranım onbinde 4.Ziraatten yapıyorum.Hissede ayda 1-3 işlem yapıyorum.Kamu olduğundan güvenlikten dolayı tercih ediyorum.

Onbinde bir veren kurum oldu.
    Senin para büyük benim ki küçük. Benim de büyük param olsa öncelik güvenilir olurdu. Grafik te güvenliydi eskiden en son ki kamu bankaları dip dip olduğunda baya zarar yazmış bedelli yaptı.

7. BORSA xu100 23 Nisan Salı Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile kapalı olacak..
    Piyasada, 22/26 Nisan haftasında Türkiye için bir diğer önemli konu, Fitch Ratings Türkiye'nin kredi notunu yakın zamanda yükseltmesini tartışmak üzere 24 Nisan'da saat 16:30'da panel düzenleyecek.

ayrıca; 22/26 Nisan haftası temettü dağıtacaklar listesi aşağıda ..

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hrrkes tasarruf yapsın devlet diyor ya aslında bütçede tasarrus yapılabilecek rakam %2 lerde yani bütçenin %2 si üzerindenden yapabildiğiniz tasarrufu yapmanız lazım gerisi faiz transfer ve personel gideri
    Tasarruf işin hikayesi vergi düzenlemeleri olmadan bütçede düzelme olmaz.
    %2 oranını nereden aldınız?

Sayfa 619/860 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •