Sayfa 4/761 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 6084 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Takip

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. bugün ciddi miktar vrgyo tabana alış göndermiştim
    alış gerçekleşmemiş, anlamadım
    para yok diye mi, kredi kısmı yetersiz diye mi
    gerçekleşen lot sıfır ea
    petko C64 ün devrelerini yakmış, sanırım ondan
    onu sattığımda sanırım birşey oldu, para dönmedi
    para dönmeyince gidip tabandan alış yapamadı
    geceden piyasadan limite bir emir çakayım
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

3. Maşallah Sasa nın dolaşımda 10 milyar lotu olacak.... Artık gel de tahtayı kaldır...
    Şimdi bedelsiz hikayesine gene mal verip geçerler... Olacak spekülatif hareketi izleyeceğiz.

Patronu gene açıklama yaptı. Yatırımların devreye girmesi sürekli erteleniyor...
    Sasa sı olanın tasası olmaz hikayesi biteli çok oldu....

Kakao son yılların en yüksek kapanış rekoru geldi dolar bazlı....bu fiyatlama borsadaki hangi şirketi derinden etkileyecek... şimdi baktım viopta Yok...maalesef tam şort luk hisseydi...

Bana Petkim hissesini özelden soran arkadaşlar....bende görüş aldığım arkadaş vardı.... son olarak Emre de görüşünü almıştım... şunu söylemek istiyorum...bu kadar işlem yapmış hisseyi hemen kaldıracaklarını sanmıyorum... yarın vadelide tekrar aşağı saldıranlar diye tahmin ediyorum...bir kaç gün durulma olmalı bence... Hatta zamanı gelmiş olabilirde...bu tür durumlar büyük çıkış öncesi hissede dökme atraksiyon görülür....bana göre içinde Tüpraş barındırıyor... Star rafineri kurmuştu...uzun vadeli üzmez sanki...tabi Dünya'da borsalar çökmez ise...

6. ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

7. Bu mesajları doğru okumak lazım..
    Bu söylemler 2024 ü boş bir borsa yılı yapmaz umarım...İçerde faiz indirimi zor görünüyor. Yabancı da gelmezse bant traderları hariç adama para kazandırmazlar...
    Seçim sonunu merakla bekliyorum..

.........

Mehmet Şimşek: "Bu bir buçuk yıllık çok zor bir süreç bizi bekliyor"

Şimdi baktım viopta bugün yaptığım işlemlerde aracı kuruma vergiler dahil 17400 TL komisyon kesilmiş.... şimdiye kadar ödediğim en yüksek meblağ.... Tabi burada Petkim de yaptığım işlem etkisi tabi.... Çok şükür güzel bir gündü benim açımdan... umarım forumda ki dostların da iyi bir kâr ile günü kapatmışlardır....

Sayfa 4/761 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •