Sayfa 8/761 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon
Arama sonucu : 6081 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Duyumlarıma göre,İstanbul'u Kurum alacak diyorlar..ABD ile anlaşma yapılmış.(2 boğaz için)

YTD
    Turk halkinin ne dediginin bir onemi yok zaten her zaman Amerikanin dedigi oluyor

Eger eskaza istemedikleri adam basa gecerse oda trafik kazasi yada ucak kazasinda Allahin rahmetine kavusur kavusturulur

2. Üç ay önce evin rayiç bedeli ile ilgili evrak aldım belediyeden. Bugün yine rayiç bedeli evrağını aldım üç ay önce 220 bin bugün 1 milyon olmuş. Tapu harcına kesin etki eder bu güncelleme de emlak vergisinde şimdilik değişiklik gözükmüyor. Konut piyasasını baya daraltır. 2 milyonluk evin tapu harcı 80 bin.

3.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Duyumlarıma göre,İstanbul'u Kurum alacak diyorlar..ABD ile anlaşma yapılmış.(2 boğaz için)

YTD
    2-3 gün önce Ozan Rasim Kütahyalı bazı konuşmalar yaptı dem yöneticilerine tecrit kaldırılması, kayyum atanmayacak,dem li sisyasetçiler içerden çıkacak hatat kavala da çıksın diye konuşmaları var o ışık kendi ışığımı yoksa arkasında birileri tarafından kullanılıp aracı olma derdindemi .
    emreye yazarken son 1-2 gün oyun dönmezse dediğim bu olay zaten.RTE bugun diyarbakırda daha sert konuşma yaptı terörist vs diye 4 gün sonra neyin ne olduğu anlaşılır.
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

4.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku

Son çeyrek bilanço 31.358 milyar tl.döviz borcu riski var.!

YTD
    Petkim de borçluluk hep sorun.
    Geçen seneye göre finansal borçlar %36 azalmış...30.5 milyar TL şu an..
    Bir kaç ay önce 110 dolar olan etilen nafta şu an 180 dolara geldi...Favök buradan beslenecek...
    İlaveten Star rafineriden de kazanım olacak.. Hammadde açısından da maliyeti düşecek..

Bu arada ben Petkim ile ilgili defalarca yönetsel açıdan çok olumsuz bulduğumu yazdım.. Beğendiğim bir şirket değil..

Ama iyi gelmeyen bilanço sebebi ile karşıt yatırım olarak dolar bazlı iyi yerlerden alım yapılabilir diyorum..

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Sasaniler kılıçları bilemiş intikam yemini etmişler cübbelinin duası herhalde sasanileri etkiledi.
    Yarın tavan falan olursa laf sokmak için Akçay ın peşine burada da düşerler

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    2-3 gün önce Rasim Ozan Kütahyalı bazı konuşmalar yaptı dem yöneticilerine tecrit kaldırılması, kayyum atanmayacak,dem li sisyasetçiler içerden çıkacak hatat kavala da çıksın diye konuşmaları var o ışık kendi ışığımı yoksa arkasında birileri tarafından kullanılıp aracı olma derdindemi .
    emreye yazarken son 1-2 gün oyun dönmezse dediğim bu olay zaten.RTE bugun diyarbakırda daha sert konuşma yaptı terörist vs diye 4 gün sonra neyin ne olduğu anlaşılır.
    Duyumlarıma göre Kürt açılımı yeniden gündeme gelecek deniyor.
    Ana dilde eğitim vs.Demirtaş ve yukarıda adı geçen Kavala serbest bırakılacak.
    AKP ve MHP yolları ayrılacak deniyor...başka konularda varmış.(not:duyum bunlar gerçeklik payını zaman gösterecek)

YTD

sonunda güzel bir film çıktı

bar fedaisi

şiddetle tavsiye olunur. uzun zamandır izlediğim en iyi filmlerden biri.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Petkim de borçluluk hep sorun.
    Geçen seneye göre finansal borçlar %36 azalmış...30.5 milyar TL şu an..
    Bir kaç ay önce 110 dolar olan etilen nafta şu an 180 dolara geldi...Favök buradan beslenecek...
    İlaveten Star rafineriden de kazanım olacak.. Hammadde açısından da maliyeti düşecek..

Bu arada ben Petkim ile ilgili defalarca yönetsel açıdan çok olumsuz bulduğumu yazdım.. Beğendiğim bir şirket değil..

Ama iyi gelmeyen bilanço sebebi ile karşıt yatırım olarak dolar bazlı iyi yerlerden alım yapılabilir diyorum..
    Ozan EROL 130 tl fiyat verdi.
    Abicim 13 tl. fiyat vermişti
    Bozkurt 22 tl.idi galiba ve hala suyun içinde.

YTD

Sayfa 8/761 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •