Sayfa 768/768 İlkİlk ... 268668718758766767768
Arama sonucu : 6139 madde; 6,137 - 6,139 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Sayın Sindoma53 sonradan görme aslında tiwitter olmasa bu piyasada 3-5 koyun güdemeyecek adı sanı duyulmayacak adamlar mı yoksa ben miyim? Misal ben benden iyi olanı çekemiyorsam en az iki kez çok net şekilde Sindoma53: Bulut'un grafikler iyi diye yazar mıyım. Napim burada çok net bildiğim şeyler ile ilgili susayım mı? Bir kezde bu adamları takip edeceğinize burada Sindoma53 ü takip edin, burada bir kaç arladaş bu adamlara 10 bin basar yazdım.

Bu mesaj silinecek.

İsmi geçen şahıslardan birisi sene 2003 sanırım yükselen piyasada yönettiği A tipi fona zarar ettirerek o sene A tipi fonlarda sonuncu oldu.

Burada böyle şahısların payşalımlarının alıntılandığını görünce ne güzel istanbul diyesim geliyor.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

bilmiyorum belkide ben öyle görüyorumdur son 8 senedir para kazanmak ikinci önceliğim bile değil.

belkide buralar hep böyleydi

5 milyon takipçisi olan insanlar bile abuk subuk yazılar yazıyor burada 150 kişi var yok. herkes bişeyler kasmak zorundaymış gibi yazması tuhaf .

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Sindoma53 sonradan görme aslında tiwitter olmasa bu piyasada 3-5 koyun güdemeyecek adı sanı duyulmayacak adamlar mı yoksa ben miyim? Misal ben benden iyi olanı çekemiyorsam en az iki kez çok net şekilde Sindoma53: Bulut'un grafikler iyi diye yazar mıyım. Napim burada çok net bildiğim şeyler ile ilgili susayım mı?

Bu mesaj silinecek.
    Ben topik genelinde yaşanan çekişmelerle ilgili yorumladım adam teknik konularda bilgisi 2 çizgi olarak kabul edip bunun üzerinden insanları eleştiriyor buraya gelip , benim kaç para ile oynadığımı bilmeden ekstre koyuyor, teknik yorumlama yapıyorsun anlamıyor hemen saldırı pozisyonuna geçiyor , buradan isimler önemli değil hepimizin kendimizce hataları olabilir .Burası böyle geçen süzmenin bir tanesi bana burada küfür edip sildi o klavye arkasından yapar şerefi haysiyeti varsa özelden arar adresimi alır topu tüfeyi ile gelir yüzüme eder o zaman bakarız kimin ne olduğuna bu yüzden burası böyle tanımadığı insanlara sallayan çok , anlamdığı bilmediği konularda ahkam kesen çok onu anlattım ha beni tanımış olmanız lazım birisine yazıcak olursam direk nickine ateş ederim ona yazarım ben ortaya yazdım
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

Sayfa 768/768 İlkİlk ... 268668718758766767768

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •