Sayfa 635/877 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon
Arama sonucu : 7009 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    biden görüşmesi iptal falan deyorlar..

sn deniz beyin topicinde var.

Erken başlamışsın bugün. Deprem oldu ne oldu? En yakın Gaye olayı oldu ne oldu? İlla öyle ya da böyle hepinizin elinden malınızı alacaklar türlü sebeplerle malı elinizden alınca dımdızlak kalacaksınız malınıza sahip çıkın mı yazalım burada?

https://www.youtube.com/watch?v=EtDub4weC0o

Kalın sağlıcakla.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

biden den debreme nasıl geçiş yabdın ağam öyle

ayık kafa sana yaramıyor..

adam resmen biden görüşmesinden kendine pay çıkarıp haklı göstermeye çalıştı yaw.

forum şaka gibi

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

haması terör örgütü ilan etmeyen üc beş ülkeden biriyiz.

hamas tüm dünyada terör örgütü listesinde yer alır.

hali ile hamas ile bir görüşme. şu durumda sakat işler gibi.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,470
    Bıden in amcasını Papua yeni Gine de yamyamlar yemiş, bu onda
    post travmatik stres bozukluk yaratmış olabilir,,zaten demans var kafa yerinde değil
    o sebepten RTE nin ziyareti sekteye uğramış olabilir

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Bıden in amcasını Papua yeni Gine de yamyamlar yemiş, bu onda
    post travmatik stres bozukluk yaratmış olabilir,,zaten demans var kafa yerinde değil
    o sebepten RTE nin ziyareti sekteye uğramış olabilir
    cem yılmazın dünyalılardan tiskiniyorum videosu geldi aklıma.

6.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Spl nin sertifikalari gerçektir öyle birşey var biliyorum... İleri düzey ( duzey3 oldu) ,türev araçlar, kurumsal yönetim falan, gayrimenkul değerleme falan...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben sayın Zdx in yok demedim
    Ben sahtesinin fotoğrafını bile heç görmedim dedim

Ama bu sertifikaların bir kısmını veya daha fazlası ben de var deyip Petkim bugün den önce 130 tale olacak deyeni topiğin tamamı gördü
    Ekran görüntüsü alan da oldu

Ben taşımak için aldığım malı geçen yılbaşında 3.05 usd endeks de sattım Bir daha uzun vade taşımak için mal almadım

Birileri şu tarihe kadar hektaş ve sasa
    Bu tarihten itibaren de benim sattığım koçları taşıyıp voliyi vurmuştur herkes önünde eğilmeli

Ama endeks 2023 ocak değerinden düşük
    Birileri burada her gün ralliden bahsediyor

Endeks düşerken ralli iddiası da irrite edici
    Bu daYENİ TÜRKİYE de normal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,599
    Benim hiç sertifikam olmadı

Ankaranın köyünde sertifika verdiler de ben mi almadım.

Alaylıyım.Tüm krizleri bizzat görerek ve agır bedeller ödeyerek ,sertifika almaya çalışıyorum.
    Alaylı olarak 7500 den alınan malları 3 dolar civarı verdim...ve 3-4 ay hissesiz ama eski dost viobla devam edeceğim

Sertifikam yok.Ciddiye almayın... öncü kuvvet NASDAC 3 yıl öncesinin zirve altına %6 düşerek haftalık kapatmış..SP500 de bu zirve 4800-20 arasında.Spde durum bu kadar değil...sp500 oranın altında haftalık kapanırsa....PİSTON AŞAĞI for. olur...

Az ciddiyet, Çok geyik...

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Benim Şeyh olmak gibi bir niyetim bir isteğim yok. Zira bizim iş ketum adam işi. Teknik analiz sistemimi de bu topiclerde çok eskiden paylaştım. O paylaşımım bile bence hata.

En son İSCTR topiğinde vatandaşın biri böyle yakın zaman % 40 faiz varken borsa olmaz dedi. Ben de yazdım ki İnşallah piyasanın çoğunluğu senin gibi düşünüyordur.

Yukarıda siyahla karaladım kim diyor bunu? Bu piyasada en önemli şey çeşitli krizlerde önce malın en ucuza çoğunluktan toplanmasıdır. Sonra bilançosu da gelir muazzam anlaşmalarda gelir.Sİzin bugün gördüğünüz bilançoyu adam 1 sene önceden biliyor zaten. Eğer mal toplanmışsa nereye evrileceğini de. Bunu da Gerçekten iyi bir teknik analiz sistemi yoksa o operasyonun içinde olmak dışında yakalamanın imkanı yok. Daha bunun bile farkında olmayan insanlar var bu piyasada.

Çok basit giren paranın kar ederek çıkabilmesi için gereken şartlar bellidir. Yoksa patronda tahtacı da zarar eder. Daha bunun bile farkında olmayıp 3-5 karlı işlem yaptım diye kendini guru sananlar var.

Madem o kadar yazıp insanların zamanını alıyorum. Daha önce yazdım bir kez daha yazayım ;

Eğer bu endeks 9168 değerse abidik gübidik hisseler hariç oradan mal alan çuval ile para kazanamazsa hepimiz dükkanı kapatıp gidelim.

Ama paranın büyüklüğüne göre en az 3-5 hisseden oluşan bir portföy yapmak şartıyla.

BENCE
    Aslında
    Sizinle çok konuda aynı fikirdeyim
    Tek sorun kendimizi Bozkurt un grafiğinde çok farklı yerlerde hissediyoruz

O saydığın kişiler için toplama bölgesi bu değerler değil

BENCE

Sayfa 635/877 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız