Sayfa 705/888 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon
Arama sonucu : 7103 madde; 5,633 - 5,640 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Bırakmadın mı ağabeyim halen ?
    Azaltım Yavuz...akşamdaaan akşama yarım kilo wisky.(şaka)
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

2. KAP: SISE [ ] TÜRKİYE ŞİŞE VE CAM FABRİKALARI A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1276674

22/04/2024 tarihli açıklamamız ile
    kamuoyuna duyurulmuş olan, Şirketimizin 100% sahibi olduğu Sisecam UK PLC
    tarafından, Rule 144A/RegS düzenlemelerine tabi yurtdışında nitelikli
    yatırımcılara satışının yapılması ve İrlanda Borsası'na (Euronext Dublin) kote
    edilmesi planlanan tahvil ihracı ile ilgili yatırımcı toplantıları düzenlenmiş
    ve talep toplama süreci tamamlanmıştır.

İki farklı vadede ihraç edilecek
    tahvillerin;

nominal değeri 500 milyon ABD Doları, vadesi 5 yıl,
    itfa tarihi 2 Mayıs 2029 ve kupon oranı %8,25

nominal değeri 600 milyon ABD Doları, vadesi 8 yıl,
    itfa tarihi 2 Mayıs 2032 ve kupon oranı % 8,625
    olarak belirlenmiştir. Nihai
    dokümantasyonun akdedilmesini takiben ve bu tip işlemlerin genelde tabii olduğu
    diğer koşullara bağlı olmak üzere, satış işlemlerinin 02/05/2024 tarihinde
    tamamlanması beklenmektedir. Konuya ilişkin gelişmeler ayrıca kamunun bilgisine
    sunulacaktır.

İşbu açıklamamız ile
    açıklamamızın İngilizce çevirisi arasında herhangi bir farklılık olması
    durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

3. Talat TOPTAŞ
    @tatlici_talat
    ·
    27d
    Faiz Siyonizmin vergisidir.
    Bu düzeni değistirmek farzdır

https://twitter.com/tatlici_talat/st...22768500126091

4. CVKMD patronu arz sonrası 1 senelik süresi dolar dolmaz 1,2 milyon lotu borsada satılabilir hale dönüştürme başvurusu yapmış..
    Ne acelen vardı be arkadaş...Gün mü saydın..

5. TCELL de gelen 2 haberden yarın hangisi fiyatlayacak bakalım..Uzun vade dolar log grafikte yukarı kırılım yapmıştı.
    Ben de kademeli alıyordum..
    O grafiğin heba olmaması lazım.Fiyat telekoma göre daha pahalı..Ama starling vs hikayesi var.

6.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Dayuu yarın kısmetse halkbank a dadanacaz...para orada gibi... yarın merkez faiz kararı ....bankaları sert hareketlere neden olacak......fikrini de alalım.....
    Ben güzel bir fışkırtma bekliyorum dayucuğum günün en tepesinden şortları giyip herifin parasını alıcam

16.96 Since 27 Aralık 2023

7. THY, İstanbul Havalimanı'nda "Pet Lounge" kuracak

İSTANBUL (AA) - Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, evcil hayvanların uçağa kabulü kriterleri üzerinde olan ve kabin içinde taşınması mümkün olmayanlar için İstanbul Havalimanı'nda bir "Pet Lounge" konusunda çalıştıklarını duyurdu.

Sosyal medya hesabından proje hakkında paylaşım yapan Bolat, şu ifadeleri kullandı:

"Business ya da ekonomi fark etmez, kabinde hayvan dostlarımız belli kurallar içerisinde taşınıyor. Evcil hayvanınız ağırlığı kafesiyle birlikte 8 kilogramı geçmiyorsa ve kafes ebatları 23 cm yükseklik, 30 cm genişlik ve 40 cm uzunluk boyutlarını aşmıyorsa, hayvanınızı uçağın kabin bölümünde taşıyabiliyoruz.

Bu kriterler üzerinde olan ve kabin içinde taşınması maalesef mümkün olmayan dostlarımız da dahil evcil hayvanlarınızın uçuş öncesindeki zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek ve uygun koşulları sağlamak adına İstanbul Havalimanı'mızda bir 'Pet Lounge' üzerinde çalışıyoruz. Bu sene içerisinde de tamamlanmasını hedefliyoruz."???????

Kaynak : Anadolu Ajansı

Ben şahsen Kedi-köpek sahibi olarak kabin içinde bu uygulamaya karşıyım.(sağlıklı değil)

YTD

buralarda mı o borsadan anlamaz, acemi meert abi

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Hele bunlara bak ��
    "Ulem çıtak sen ne böyük teknikçiymişsin... " diyeceklerine... 3 kuruşun hesabını yapıyorlar
    Pc başına geçeyim arşivi acacam
    pazartesi ne demişiz ?

Şort varısa... 49 da guvvatlı destek varıdı zaten 50xxx lere doldurmuştu...
    Ver buralardan sonra yukarlardan bulurum ben sana mal ��
    bugün daha piyasa açılmadan şort yerini ne demişiz ?

Bir adamın her analizi tutarmı ��
    Cuma ne dedik : şortları kapatın
    Fdax fışkırttı... en önemlisi özel denende katılmış yumuşaklar kervanına
    15 bing pivan artı gapı var bunun temiz
    kaç görülmüş... 1068xx...

sonra ne yapmışız ? heç grafik falan görmeden...

Gap atmadı ama... 15000 i iteledi şortçuya... özel yımışağı sayesinde
    Neyse işimize dönelim
    Pc başında değilim ama malum kaşıntı... ��
    Vopçu pozsuz durmaz
    64.15 akbank % 20 şort... 64.45 gelirse % 30 olur
    palaya malı yığmışmıyız ? yığmışız... (o an viop şortlayana 10 bing vermiş... 1055x çalışmış )

online yazamadık ama.. bunu 63,53 ten (ilk çalıştığı an kapadığımızı tahmin etmelisiniz artık )

dayu neden 63,55 değilde 53 ? bunu çok kere

yaz

dık.

TRADER palaya KOMİSYON virmez... komisyonu tahtadan çıkaracan dayu... 2 pips komisyon... alurum

ŞİMDİ... mert abi acemisi... 2 günde size böyle temiz para versin, daha bende yapmayacam analiz hüstad sensin deyip bırakacam bu işleri... devlet su işleri
    Son düzenleme : çıtak; 25-04-2024 saat: 00:13.

Sayfa 705/888 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •