Sayfa 141/799 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 6387 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: Viop LVİ

1. istanbul eyüpe şaşırdım...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Umarım gerçektir. Gerçi etse de yarın 1000.kişiyi evin önünde Abla bizi bırakma diye bağırttırabilir..
    .....

SON DAKİKA | Meral Akşener görevi bırakma kararı aldı.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ya reis seçmen bize mesaj verdi
    Deyip
    Şimşek i görevden alırsa
    o zaman erken seçim çok çabuk gündeme gelir, USD yi düşünemiyorum,..diğer taraftan sermaye kesimi istemez, iç,.... global taraf hiç istemez, dış..
    f-16 24 mil USD bunun için en azından dövizin geldiği şu nokta itibarıyla yinede istikrara ihtiyaç var,...hazır seçim bitmişken tansiyonun düşmesine enflasyonun gerilemesine ihtiyaç var, Nato Güney kanadınında f-16 ya ihtiyacı var,..aslında bedeva alınmalıydı ya neyse,..
    İktdar hatalarından ders çıkartacak, Muhalefet iktidar olmak için daha fazla çalışacak,..

en makul sonuç bu şimdlik,

yani borsa için samanlık seyran görüyorum
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,215
    Ülke ekonomisi çıkmaza girmis, CHP' nin kazandığı illere bakın. Sanayici yeni yatirim yapamiyor. Vatandaş çıkmaza girmiş, hayalleri tükenmiş. Gençlerin hepsi yurtdışı hayali kuruyor. Vatandaş çok net biçimde kirmizi kart gösterdi, oyun dışı birakti akp'yi. Bu saatten sonra dikiş tutmaz, erken seçim ve devir teslim töreni kaçınılmaz.

5. 40 yaşında gençleri oy uğruna emekli edip kalan 13 milyon emeklinin hakları yendi...

2024 yılı emeklililerin yılı oldu...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Mansur Başkan Loading...

Bence İmamoğlu ile değil Masur Yavaş ile uğraşacaklar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    40 yaşında gençleri oy uğruna emekli edip kalan 13 milyon emeklinin hakları yendi...

2024 yılı emeklililerin yılı oldu...
    EYT işi hem mevcut emeklinin hem de mevcut çalışanların hakkını yedi. İşin komiği EYT lilerin iktidara oy verdiği de yok. Kendi kalene 2 gol atmış oldun.

8. Pasta küçüldü tarikatlara yetmiyor mevcut pasta, birbirlerine girdiler muhtemelen.

Robin Hood'luk bitti.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 141/799 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •