Sayfa 486/790 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon
Arama sonucu : 6314 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: Viop LVİ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,583
    Hisse senedi tek seçenek değil...RİSK algısına göre belli noktalarda VİOB işlemleri veya altın-dolar vs. poz. alınabilir.

Kimisi tepeden satacağım der...Diğeri omuz hizası bana yeter, diğer varlıkta pozisyon almak daha rahatlatıcı der.

Ama sadece hisse ile ilgilenildiği zaman tek yöne bir güdü oluşur ve objektiflik ortadan kalkabiliyor.

Neyse yahu..İyi akşamlar-bol kazançlar.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2. Kasım Abd seçimlerine kadar Abd borsalarına bir şey olmaz. Herzamanki klasik çıkışlarını yapar, seçim sonrasında düşer. İlle de malsız kalınacaksa benim seçimim Kasıma kadar ful hisseyle devam ve Kasım ayında bye bye. Bence Kasım ayında 400 dolarla son 10 yılın dolar zirvesini de gösterirler. Sonra tekrar 400 dolardan 300 dolara kadar düşüş. Asıl 500 dolar tarihi zirve denemesi 2025-2026-belki 2027 de neden olmasın...

3.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Neden beni göremezsin ?...
    Çünkü...
    Herkes bu türkünün süt lü versiyonunu biliyor ama vob lu versiyonunu bilmiyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=Wu-atT5Audg
    Senetlerden iyi kazandık dedik 3 ayda kazandığımızı vobda 3 haftada verdik .

.......................

Gelelim hisse portföyümüze ,
    İlgilendiğim az sayıdaki şirketler için geçerli olmak üzere

Öyle cirolar gördüm ki ortada kar yok.
    Öyle karlar gördümki ortada ciro yok.

(Diğer hisselerde ne olup ne bitiyor bilemiyorum.bakmıyorumda açıkcası hiç.(nerdeyse)).

Vesselam kafam karışık.
    Kafayı dağıttık şimdi toparlayamıyoruz.

saygılar
    Hiç sıkma canını. İyi karlar edilse bile bazı hisselerde malı milletten toplayamayınca onları da yürütmüyorlar. Ta ki kontrol edemeyecekleri gelişmeler olana kadar.

Öyle kafalarda Tahtacılar onlardan medet uman öyle patronlar var ki bende bazen hayretler içinde kalıyorum.Bu dönem böyle bir dönem.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,025
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Hiç sıkma canını. İyi karlar edilse bile bazı hisselerde malı milletten toplayamayınca onları da yürütmüyorlar. Ta ki kontrol edemeyecekleri gelişmeler olana kadar.

Öyle kafalarda Tahtacılar onlardan medet uman öyle patronlar var ki bende bazen hayretler içinde kalıyorum.Bu dönem böyle bir dönem.
    Moral motivasyonum düştü açıkcası."Bayram tatili uzun işe yarar" dedim ama değişen birşey olmadı.
    Kafası kopmuş horoz gibiyim.
    Ama dediğin gibi canımızı sıkmaya değmez.Sadece hislerimi paylaşmak istedim.

Not :Ayrıca teşekkür ederim saolun .Moral verdiniz.

Saygılar.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,422
    Bankacılık endeksini tutup Diğer yerlerde servis açtılar.. Yarını görelim.spotta doğru yerde isen sıkıntın olmaz.

SM-M346B2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Hisse senedi tek seçenek değil...RİSK algısına göre belli noktalarda VİOB işlemleri veya altın-dolar vs. poz. alınabilir.

Kimisi tepeden satacağım der...Diğeri omuz hizası bana yeter, diğer varlıkta pozisyon almak daha rahatlatıcı der.

Ama sadece hisse ile ilgilenildiği zaman tek yöne bir güdü oluşur ve objektiflik ortadan kalkabiliyor.

Neyse yahu..İyi akşamlar-bol kazançlar.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...=58147&page=32

Sayın ABKA bu dediklerin benim için geçerli değil. Gümüş yazmışım bak mesajda benim grafiklerde harekete 5-10 gün vardı. Hisse gibi olmadığı için fon almak istemedim beceremedim cuma akşamı o gün harekete başlayınca. ama ne gördüysek o. Teknikte öyle bazı zamanlarda eğme bükme olmaz. Neyse o. Ben o grafiği o grafik oluşana kadar yıllarca izlerim kedi gibi hiç işlem yapmadan.

endeks Pist 100 salı günü kapanışa ben makale yazarım. He onda bile yanılma payı tabii ki var. mesela bugün hariç son 3 gün olmasa böyle bir yazı yazamazdım.

Ve iddia ediyorum bu endeks eğer Pist100 9168 deki gapi kapamaya gitsin ;

Fırsatı kaçırdım diye üzülen hem yeni girenler çok olur hemde piyasada olup bunu da fırsat bilip yeni alımlar yapanlarda çok olur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    çıkarın ekstreleri kontrol edeceğim

sadece kontrol ama virman yapmaya kalkarsan hesaplayıp poz.ları kapatamazsın ay başında aracı kurum başını ağrıtır

burada işlem yapanların emirleri arkadaşlar ile çakışabiliyordur ama benimkiler hep palaneneye karşı

resim 1 saat sonra puuuuff olur.
    Bear_Bull
    @BearBull26

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
     Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Moral motivasyonum düştü açıkcası."Bayram tatili uzun işe yarar" dedim ama değişen birşey olmadı.
    Kafası kopmuş horoz gibiyim.
    Ama dediğin gibi canımızı sıkmaya değmez.Sadece hislerimi paylaşmak istedim.

Not :Ayrıca teşekkür ederim saolun .Moral verdiniz.

Saygılar.

sıkma canını SABIR

gün gelir ana baba günü gibi alırlar. ilgili gün geldiğinde sahiplerine iade edersin.

izle
    Bear_Bull
    @BearBull26

Sayfa 486/790 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •