Sayfa 151/799 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 6387 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Filistin meselesi de var bence
    Var kesinlikle erbakan fena vurdu o konuda
    Fener Bjk nin yaklaşık 35 milyon taraftarı var
    Böyle bariz savaş açarsan had bildirirler

2. Tabanlarda cok yer degistirme yok aslinda kilicdar antipatisi kalkmis,bazi sehirlerde akp-mhp birbirini kirmis,buyuksehirlerde belediyecilik primini yaparken emekli destek atmis gorundu. Borsa icin en buyuk stres referandum idi,bu sonuctan sonra anayasa referanduma yurekleri yemez,gerisi hikaye secilen adam hadi buyrun yine secime zaten demeyecekti.

3.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Cnn Türk te.Yenilgiye bahane bulmuşlar.Katılım düşük.CB ittifikı seçime gitmedi.
    28 Mayıs'ta muhalif seçmen sandığa küsmüştü.
    Ben oy atmaya gitmeyecektim ama en son Fenerbahçeli oyuncuları linç etmeye kalkıştılar.
    Giydim formamı kullandım oyumu.

CPH2269 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

4. Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. Şimdi Şimşeğin yapacağı zamlar özellikle vatandaşı etkileyecek vergi vs bundan sonra protesto dalgaları güçlü bir şekilde sahaya da inebilir böyle bir güç oluştu. RTE de bu konuda geri vitesler yapabilir ekonomik adımlar sekteye uğrayabilir. Piyasa bundan sonra adımlara adım adım bakacak. Belki yabancı erken seçim ihtimali ile çekimser olabilir.

6. Hesaplamama göre seçime katılım 2019'a göre düşmüş.

Seçmen sayısı 4,3 milyon artmış ama kullanılan oy %96 açılan sandıkta 2 milyon geride geride. Kabaca 5-6 milyon kişi belki de ekstra gitmedi.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Sonar halka açık olsa 3 gün tavan yapardı heralde. Seçimin diğer kaz***** oldular

8. Halk ne güzel tokadı vurdu Hatay'da. Halka kulak vereceksin yoksa yersin tokadı. Kulak vermezsen sırada İzmir var Chp açısından. Diğer taraftan da halka kulak vermezsen sırada iktidar var dedi Akp'ye de.

Genel olarak;

Kazananlar
    Öncelikle halk, sonra sırasıyla Yrp, Sonar, son sırada kazanan Chp

Kaybedenlerde sanırım AKP ilk sıradadır, ikinci siraya adeta yok olan iyi parti derim, üçüncü sıraya Mhp, sonra da beklenti altı kaldığı için zafer partisi diyorum.

Sayfa 151/799 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •