Sayfa 661/882 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon
Arama sonucu : 7055 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: Viop LVİ

1. bence ilk etapta ABD ye gidecekmi sınavı önemli,..buradaki duyumlar fos çıkarsa,..iktidar biraz toparlar, muhalefet biraz yumuşar,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    en masum haliyle İyi parti dağıldıktan sonra, bakın buradada tökezleme var, oradan kopanlarla akepeden kopacakları toplayıp, mecliste daha güçlü şekilde parti olarak yer alabilelim demiş olablir, eğer hülle yoksa
    en masum hali budur bence,..

çünkü Şimşeğe fena höykürmüş, öyle cümle kurmuşki bir de geniş küme.mesala Hüdapar bölücülükten bahsediyor tık yok aynı kişiden..hal böyle olunca mutlaka sıkıntılar var bu belli,..
    bu sıkıntıya start verilmiş mehepeden, öyle anlaşılıyor,..
    İlk defa doğru bişey yapmış
    Yerel halk ne demek ?
    Ekonomiyi batırdılar... sıra etnik bölücülüğe geldi
    Kabul edin veya etmeyin türkiye'de 72.5 milletten adam var, etnik kökenine bakarsak
    Tayyip ve avaneleri "yerel halk " sözü ile bunu kaşıyıp, nabız yoklamaya başlamış olabilirler.
    Bir 2. Si
    22 senede bunların ağzından 1 kere TÜRK kelimesini duymadık. Ama suriyeliler kardeşleri oluyor
    Şimşek " suriyeliler gerçek sahibi, siz yerel halksınız " diye türkleri kastetti
    Bu akepe'de "suriyeliler dursun, asıl türkler gitsin" diyen oldu çünkü

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Tam bende seni merak ettim sormaya gelmiştim ��
    Ariston abiye geldi sıra... nerede ?
    Kocaman adamıda atayiz ettin... yolunu şaşırttın... forumun yolunuda bulamıyor
    Bi kayboluyo... 1 havta yok adam
    ariston abi atayiz olamaz merak etme yaş itibariynen mimkin deel.

çok genç yaşlarda oldun oldun...olamadın söküp ataman öyle bi bişey bu

haa kafayı yiyebilirsin ama orası biraz karışık. misal şahit. benle takıldı biraz.. sonra kayboldu gitti .. en son geldi mehdi benim dedi. gitti.... mehdi diyip gelip gidiyor. yazık oldu adama.

ben ne bilem kaldıramayacaklarını.

iyi tarafından bakarsak bi mehdimiz oldu

bilemedim genee...
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    batan gemi diyecem ama şu:
    Natonun Güney kanadı meselesi 1.si,
    henüz para ortada yok, para olmadan muhalefet okkanın altına girmez,..22 seneyi durduk yere niye sırtlasın, bu 2.si,
    zamana yayılarak bir hırpalanma süreci olmalı, bu 3.sü
    yeni anaysaya yapacaklarsa bu işe gireceklerse ki gündemde bu var, bu işe kimse tek girmez, buda iktidar muhalefet birlikteliği demek bir süreliğine ki, 5 tepe de görüşelim edelim bir taraftan bu işler var Özele,..bu 4.sü

bütün bunlar zaman yapar,..
    meselenin özetini yazamıyorum..

ama 400 kilo bi kamyon tr plaka.

yerel halk demek aslında dışarıda yabancıya konuşan biri için iyi ingilizce bilenler gayet normal dedi muhalefet kanallarındakiler bile. cem toker mesela.

mesele yerel halk değil.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

5. benim burada en garanti gördüğüm Natonun Güney kanadını temsilen Rusyanın kuşatılması,..
    ABD Kuzeyden İsveç /Finlndiya ile bunu sağladı,..üstelik Güneydeki Türkiyeye yaptırdı bunu, bunu sağlamışken İstikrarsız bir Türkiyeyi şu sıra asla istemez diye düşünüyorum ki, İsrail Kuzeye doğru Gazze ve İranla start vermişken, düğmeye basmışken Türkiye mutlaka ötelenecektir, hedefe konmaz diye düşünüyorum, işte tam buraya yeni anayasa işi de denk geliyor,..

bunlar böyleyken, ABD ye gidilemezse şayet çatlak var demektir,..ve bu çatlak öyle böyle değil büyüktür,..
    çünkü iktidar yakın zamanda ABD ye taraf attığı adımlarla yol aldığını düşünüyor, kendileri açısından burada tek olumsuz durum yerel seçim malubiyeti, eğer sıcak bulabilerlerse buna rağmen en az 4 senemiz var diyorlar,..zaten bunu CB kendide söyledi,..

Hay anayasanız batsın
    1. Mevcut anayasa kimin tavuğuna kışt demiş, kime ne haksızlık yapmış ?
    2. Mevcut anayasayı yapanlarda bu vatanın askeri, evladı idi...
    Ve bu vatanı 1.5 milyon maaş alan genel müdürlerden daha çok seviyorlardı.
    3. Zaten bu, 6gökten allahı indirse, kuran getirse ben onlarıda inkar ederim
    4. ÖZEL
    sende buna uyup, yeni anayasa diye ortalığa saçılırsan... seninde....
    Sende adam deelmişsin

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    meselenin özetini yazamıyorum..

ama 400 kilo bi kamyon tr plaka.

yerel halk demek aslında dışarıda yabancıya konuşan biri için iyi ingilizce bilenler gayet normal dedi muhalefet kanallarındakiler bile. cem toker mesela.

mesele yerel halk değil.
    bunu bende düşündüm gerçekten,..mesele o değil hakketten ama, yukarıdaki jeopolitik nedenlerden ötürü çatlağın büyütülmeyeceğini düşünüyorum,..çünkü dışarısı dengelerini yerine koymuş, bu nedenle içeriyi baskılayacaktır illaki

8. Irak Hükümet Sözcüsü'nden "PKK" açıklaması:

Irak ve Türkiye arasında PKK konusunda yarı anlaşmaya varıldı

Siyasi mülteci olacaklar, silah taşıma hakları olmayacak

Sayfa 661/882 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz