Sayfa 595/854 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon
Arama sonucu : 6826 madde; 4,753 - 4,760 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Dayı emlak çarptımi yogsam
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. Bugün esseklerden umutluyum,umarım tavan kapatır haftaya zirve denemesi yaparlar.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3. Karar Haber
    @KararHaber
    ·
    6sn
    TÜİK: Ücretli çalışan sayısı yıllık bazda arttı
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

4. BirGün Gazetesi
    @BirGun_Gazetesi
    ·
    58sn
    S&P, İsrail'in kredi notunu düşürdü
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

5.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Sabah 10288 alış girdim-gerçekleşmemiş ,aracı kurumu aradım,öyle emir yok dediler ,şans döndü mu böyle olur da

10331.25 şimdi
    Bu defa aldım

Fiyat şimdi 10305
    Hayat hoş gerisi boş

6. İzmirde deprem hissettik.
    Küçüktü. Sıkıntı yok.

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Gerçek iman sahipleri Allah'a şüphesiz bir şekilde inanır ve güvenirler. Günahlarının ve kusurlarının bağışlanması için dua eder, cehennem ile cezalandırmasın diye Allah'a yalvarırlar. Onlar başlarına gelenlere ve zorluklara sabrederler; özü sözü bir olup dürüst davranırlar ve sözlerini tutarlar; imanlarında samimi olup Allah'ın emir ve yasaklarına gönülden uyarlar; Rablerine yürekten bağlıdırlar; Allah'ın kendilerine verdiği nimet ve imkanları Allah rızası için ihtiyaç sahipleriyle paylaşırlar; seher vakitlerinde namazı uykuya tercih eder ve Allah'tan bağışlanma dilerler.
    AL-İ İMRAN SURESİ; 16-17
    RABBİM AYETLERİNİ OKUYAN ANLAYAN VE YAŞAYAN KULLARINDAN EYLESİN ...Selam ve dua ile Cumanız mübarek olsun..............Kuran nın bu ayetleri dünyada ki ideal insan tanımı nı ne güzel yapıyor.....
    benim gördüğüm kadarıyla ülkede bu tanımlamalara uyan gerçek iman sahibi bir Allahın kulu yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. sabah 5 bin tl cektim hepsı 200 tl lik ve gıcır gıcırdı
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 595/854 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •