Sayfa 468/819 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon
Arama sonucu : 6550 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Üç aylık bütçe açığı 500 milyarı aşmış. Her şey yolunda giderse faiz artışı olmazsa bütçe açığı 2-3 trilyon oluyor. MB kakaladıkları kur farkı hariç. Benim hesaplarım bu gidişin sonu hiper kriz diyor ama belki insanlar açlıktan ölürse nüfus azalır devletin ödemiş olduğu emekli maaşı yükü azalır. Ama bu adamlar açlıktan vitaminsizlikten ölünceye kadar onun maaşının katları kadar sağlık gideri öder. Yani her yol krize çıkıyor benim hesap. MB kuru tuttuğu sürece benim işime yarayacak gibi. Mayıs'ta borsaya gireceğim. Babamın 18 Gr altını bozarım aylık %25 kazanma hedefim var tabii ki al sat ile. Biraz terleyerek uykuyu kaybederek.

2.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT da BofA ve Y/F hiç bir şey olmamış algısı yaparak ne de güzel malı yedirdiler, Piyasada 1.8 mlyr alarak ne kadar iştahlıymış!
    Salı doji bıraktı. Ortalamalardan uzaklaştı, ortam malum.. İmamoğlu işi, MB toplantısı, vade sonu vs derken piyasa temkinli olacaktır..
    Ben borsa tarafında olumsuz değilim ama karını alan kenara gelsin bakalım nerede tutacaklar endeksi..Kısa vadecilerden çok orta uzun vadeci oyuncular önemli.
    Tahvilde de bugün satış var.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim kilo ilaçlardan biri talcid. Bunun fiyatı 2020 yılında 10 TL bugün 206 TL. 4 yılda ilacın fiyatı %2060 artmış bunun mantıklı bir izahı var mı. Bütün ilaçların fiyatı böyle arttıysa ilaç sektörü de devasa kârlar açıklar.
    adamlar asteroid madenciliğine başladı..

ne kadar değerli küçük meteor var tespit edip üstüne çökme planları var.

biçilen değer 5000 tane dünya kuracak kadar

şerefis elon ve godamanlar tüm insanlığı köle yapmak üzere.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,043
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Üç aylık bütçe açığı 500 milyarı aşmış. Her şey yolunda giderse faiz artışı olmazsa bütçe açığı 2-3 trilyon oluyor. MB kakaladıkları kur farkı hariç. Benim hesaplarım bu gidişin sonu hiper kriz diyor ama belki insanlar açlıktan ölürse nüfus azalır devletin ödemiş olduğu emekli maaşı yükü azalır. Ama bu adamlar açlıktan vitaminsizlikten ölünceye kadar onun maaşının katları kadar sağlık gideri öder. Yani her yol krize çıkıyor benim hesap. MB kuru tuttuğu sürece benim işime yarayacak gibi. Mayıs'ta borsaya gireceğim. Babamın 18 Gr altını bozarım aylık %25 kazanma hedefim var tabii ki al sat ile. Biraz terleyerek uykuyu kaybederek.

ARGE yapıyorum diyordun.Buldun mu Salih ağabeyim aradığın özellikde tahtaları ?
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    çıtakcim ooovlum tatile flat girdim ya
    ya niye zamanında söylemiyorsun

ben seni long diye 3 gün tv başından kalkmadım, savaş ha şimdi çıktı, ha çıkacak... diye

nalet gelsin böyle işe

batmadığın her gün, benim yaşama sevincim kırılıyor... ölüme daha hızlı koşuyorum

matriksi yeni açtım... veriler looding olsun

AKBANK tahtasındaki arkadaşlarla bi güleşe tutuşuruz gibi hissediyorum

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Salı doji bıraktı. Ortalamalardan uzaklaştı, ortam malum.. İmamoğlu işi, MB toplantısı, vade sonu vs derken piyasa temkinli olacaktır..
    Ben borsa tarafında olumsuz değilim ama karını alan kenara gelsin bakalım nerede tutacaklar endeksi..Kısa vadecilerden çok orta uzun vadeci oyuncular önemli.
    Tahvilde de bugün satış var.
    Ben de Borsa tarafında olumsuz değilim, çevremizdeki belirsizlik/olumsuzluklara rağmen, güzel performans gösteriyor! Çoğu zaman Teknik, Temel ve Beklentinin tersini yaparak hedefine gidiyor!

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Ben de Borsa tarafında olumsuz değilim, çevremizdeki belirsizlik/olumsuzluklara rağmen, güzel performans gösteriyor! Çoğu zaman Teknik, Temel ve Beklentinin tersini yaparak hedefine gidiyor!
    ufak bir mola verebilir.

Sayfa 468/819 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •