Sayfa 767/767 İlkİlk ... 267667717757765766767
Arama sonucu : 6133 madde; 6,129 - 6,133 arası.

Konu: Viop LVİ

1. https://twitter.com/Anlik_Analiz/sta...-cYgsYpQQ&s=19
    Yakacak olana laf yok ama olmayana,yiyemedinmi kendinde ele yediriyon derim,daha bunların patlayanida çıkacak.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    İsmail Aslanözyar ciddi manada önemli traderdır. Zaten fx traderları bu işte önemli adamlardır. O piyasada uzun yıllar işlem yapabilen adam da azdır...Sistemini de çok beğenirim ..
    Teknik olarak yaptığı yorumları da önemserim.
    Kendisinin bir grafik çalışmasını buraya koyarmısınız? Teşekkürler.

Ali ve ismail bunları bu zamana kadar hiç duymadım ben pek twitter falanda takip etmiyorum.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Alman Mareşal Von Moltke der ki;
    Hiçbir plan düşmanla temastan canlı çıkamaz..

Boksör Mike Tyson'da;
    Ağzına yumruğu yiyene kadar herkesin bir planı vardır..

Yani, en büyük özenle tasarlanan bir sistem bile her alım-satımda başarıyı garanti etmez.
    Piyasalarda büyük oranda rastgelelik vardır.Her şeyi doğru yapabiliriz ve yine de kaybeden bir alım-satımla karşılaşabiliriz.
    Tıpkı bir cerrahın her şeyi doğru yaptığı halde hastayı kaybetmesi gibi..
    (alexander elder)

Kaybedenlere moral olsun..
    Benden iyi bir teknik analiz sistemi olan grafiği gördüğüm zaman çok mutlu olurum hemen o sistemdeki bana + yazacak detayı kendi grafiklerime eklerim.Zerre gocunmam takdir ederim.O sistemleri rastgeleliği minimuma indirebilmek için geliştirip kullanıyoruz. Mesela bir soru Türkiye de kaç tane Quantum bilgisayar var.Bunların kaç tanesi İMKB de ve kimin? Bu işler o kadar kolay değil.Hem meşşakatli hem çok tuzlu.

Bir adam eğer gerçekten bu işlerde iyi ise asla kendisini sosyal medyada afişe etmez. Ancak bunu bilse bilse çevresindeki ağzı sıkı bir kaç kişi bilir.O kadar.ve emin olun servet işine gelirsek bu işte iyi olanın servetini kimsenin aklı almaz.O konuda da kendisini afişe etmez.

ve sosyal medyada iş laf kalabalığından sonra paralı üyeliğe ondan sonra vip üyelik gruplara falan fıstık gitmişse bunu yapan kim olursa olsun siz siz olun bunlardan uzak durun. Çünkü gerçekten bu işi bilen hiçkimse bu abidik gübidik işlere tenezzül etmez.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...55365&page=279
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; Bugün saat: 13:44.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

şu forumda millet ulusa sesleniş konuşması yapar gibi yazıp ego kasıyor ya..

hayranım

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

aynı şeylerin yeniymiş gibi tekrar tekrar yazılıp çizilmesi..

ya tükenmişlik.. yada bunaklık.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 767/767 İlkİlk ... 267667717757765766767

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •