Sayfa 759/952 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 7611 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: Viop LVİ

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Çıtak bana yazı yazmışsın ama anlamadım önemli ise ICQ da telefonum var yoğunum.
    gündüz işlemlerini geç, akşam akşam işlemde 100 kontratı geçtim, gözümü ayıramıyorum ekrandan.
    vade sonu geldi... kar/zarar tablolarını hazırlamaya başla abi dedim

batanlar... çıkanlar... soyulanlar

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Dayuu dün nasıl verdiler,,, bugün aldılar...soru şu 2 gün kaldı viop30 nasıl hareket yapar... akşam seansı da hacimsiz yukarı doğru gidiyor
    dayu ATLAMIŞIYIZ...

dün vermemişler,

İKİLİ DİBE daldırmaymış o yaa (akşam biraz grafik çalışacağına içersen öyle olur )

şaşma 0 pips

bunda 6 pips

bugün sabah şunu gördüm... 54 den lönk düşünüyordum

akbank ve thy ile uğraşacam derken kaçırdım

3. Memed abi satıp üst modelini mi alacak ki? Elde 2023 model eski külüstür S600 kaldıysa..İtibar falan işleri.. Toplam 120 bin araç var deniyor.
    .................................................. ..........................

500 tane makam aracını satışa çıkaran Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek 1.000 makam aracının daha satılması için bugün talimat verdiği öğrenildi.

4. aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

5. Bora Erdin
    @boraerdin
    Uludağ Ekonomi Zirvesinde #UEZ konuşan Missouri Üniversitesi F. A. Hayek İktisat Tarihi Profesörü Max Gillman'ın söyledilerini kulaklarımla duydum ama inanamadım.
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gillman'a Putin faizin enflasyondan düşük olması gerektiğini söylüyor demiş. Yani Türkiye nin uyguladığı 3 yıllık düşük faiz politikasının akıl vereni Putin'miş. Yok artık.

https://x.com/boraerdin/status/1783851597107196197

6. CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Kılıçdaroğlu'na yanıt verdi:

Ben CHP nin Genel Başkanıyım. Yapacağım her görüşmede, kuracağım her temasta milletin sesi olacağım.

Lüzumsuz tartışmalarla birilerinin bitmiş olan kredilerini yeniden kazandırmak, tükenmiş olan siyasi geleceklerine yeniden umut olmak niyetinde değiliz.

7. .

8. Short pozisyonda yakalanmışlar. Mehmet hepsini terste bırakmış.Malı yerine koyduklarında gideceğiz derler.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 759/952 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •