Sayfa 435/975 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535935 ... SonSon
Arama sonucu : 7798 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: Viop LVİ

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Trump in kim oldugunu bilsen bunlari yazmazdin

Trump manyak degil medya oyle lanse ediyor. Paranin tek satin alamadigi adam oldugu icin adamdan nefret ediyorlar

Trump in secilmesi Amerika ve Turkiye icin son derece iyi olur. .
    Rahip olayının maliyetini çabuk unuttuk sanırım.
    Erdoğana, aptallık etmek, gel anlaşalım, yoksa ekonomini mahv ederim.. diyen, bir psikopatın ne olduğunu biliyoruz..

Trump'ı burada parlatmanın, cilalamanın ne faydası olabilir, anlamadım?!

SM-A336E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Eyt nin ek maliyet yükü vardır demek farklı, EYT sebebi ile emekli maaşları düşük kaldı demek farklıdır ...

Tabi ki maliyettir...Hem de az değil..

Ama herşeye bir yan kılıf bulup ana resmi görmezden gelmemek lazım..
    Neyse yukarıda dediğim gibi buna sebep olan Kaliforniya valisinin 2 yakası bir araya gelmesin....
    Son düzenleme : emregunes; 11-04-2024 saat: 17:08.

3. *IMF Başkanı Georgieva, merkez bankalarını yakın zamanda faiz indirmemeleri için uyardı

4. Bulancak mağarası na gittik,baya iyi ilerisini kapatmışlar, 400metre gidiyon,
    Vinzip ,sapan vsvs bi turda safranbolu yaptım,saat 12 ciktim,Çerkeş baraj yolundada çay sefasını yaptık,
    Radara girdim sanırım,
    Cumartesi de Eskişehir yaparım, piknikte yaparım bayram bitti,,
    Mağaraya gidin ,baya güzel, hatta profesyonelsejiz 3 veya 4 kmetre içerisine izin var,ama profesyonel olanlara..
    Derinlerinde eski Osmanlıca biz geldik siz neredesiniz yazıyormuş,anlattı rehber,
    Şelalenin içine saman bırakmışlar mağaranın derinliklerinde, rivayete göre Karadeniz den çıkmış ,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Hepinizin bayramını kutlar,
    Sağlık,esenlik,mutluluklar dilerim esnaf
    Mert abi seninde 😎

6. https://www.youtube.com/watch?v=TuWdCiHxpvA

Arada ısrarla bu kişinin paylaşımlarını buraya taşıyanlar var........ Sonra bana bazı yazıları burada yazıyorum diye kızmayın.

https://www.dizibox.in/devs-1-sezon-1-bolum-izle/

Şöyle bir kaç sayfa okudum ve karar verdim bu topicteki demokrasi ülkedekinden yüksek.

Benimde katkım olsun bir an önce Fon portföy yönetmelikleri değişmeli. Emeklilik fonları Bes ler dahil afedersiniz b.k gibi yönetiliyor.

Peş keş çekiliyor o paralar birilerine çoğu hiç iyi yönetilmiyor. Arkadaşlar burada bazı şeyler yazıyorlar. O biriken paralar eğer ABd deki gibi iyi yönetilse bu kadar sorun olmaz.

Bir arkadaşımızda sanki ülkede herşey normalmiş gibi tamam emeklinin hakkı peki oralara 5 kişinin yapacağı iş için 100 kişi doldurup bir de bunları erken emekli edersen ne olur? Bu ülkede düzen bu. Bu da yeni değil.

Bir diğer konu o alınan 95 kişinin nitelikleri zaten o işi yapmaya haiz değil. Kusurabakmayın bazı arkadaşlar ülkede herşey normalmiş gibi yorumlar yapıyorlar aslında bildikleri gerçeklerden uzak. Realiteden uzak herkes kendine yontuyor.

Ben sayın NosfeÇagriyi gerçekten tebrik ediyorum. Kendisi bu topiclerde goy goy yapmadan tribünlere oynamadan tam bir trader gibi yorum yapan biri. Zaten para yöneten birinin bu piyasada bu kafada olmazsa işi çok zor.

not: Yukarıda paylaştığım linkteki dizi bu yapay zeka şu bu işlerin nereye gideceğinin ufak bir ön gösterimi

Adamlar önce dizisini yapıyor. Bu hep böyle.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 11-04-2024 saat: 23:27.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Rahip olayının maliyetini çabuk unuttuk sanırım.
    Erdoğana, aptallık etmek, gel anlaşalım, yoksa ekonomini mahv ederim.. diyen, bir psikopatın ne olduğunu biliyoruz..

Trump'ı burada parlatmanın, cilalamanın ne faydası olabilir, anlamadım?!

SM-A336E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kureselciler seytana hizmet ediyor adamlar butun dunyayi savasa bulamak istiyorlar

En azindan Trump onlara hizmet etmiyor. Turkiye icin iyi olan tarafi savas yanlisi olmamasi

Trump secilirse Ukrayna savasi biter ortadogudan butun askerleri cekmesi buyuk ihtimal

Butun bunlar Turkiye icin iyi Amerika icinde iyi

8.  Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    O zaman şunu sormak ta gerekmez mi?

3 trilyon 500 milyar DOLAR vergi toplandığı hesap ediliyor!

Bizden toplanan vergilerle yollar yapıldı, geçtiğimiz köprünün (hastanenin, otoyolun vsvs) hala parasını biz ödüyorsak VERGİ PARASI NE OLDU?

Korumaların bindiği arabaya, Alman şansölyesi binemiyor!! bu çok normal bir davranış mi?

Yıllardır dünyanın en pahalı etini neden bu halk yiyor? 3/4 dolara satın alınan eti bize NEDEN BİZE 17 DOLARA satıyorlar?

ABD de 60 cent'e satılan Cola neden burada 1 DOLAR 60 Cent'e SATILIYOR???
    (ABD'de C.Cola'nın hisse karları düşerken, biz de rekorlar kırıyor)

Neden bu kadar Saray var? neden bu kadar makam uçağı var? neden bu kadar makam aracı var? NEDEN NEDEN NEDEN?

Hepsini yazarsam sayfalar sığmaz da, ama bir gerçek var bu ülkenin geleceği heder edildi.

Sayfa 435/975 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •