Sayfa 831/831 İlkİlk ... 331731781821829830831
Arama sonucu : 6648 madde; 6,641 - 6,648 arası.

Konu: Viop LVİ

1 Mayıs münasebetiyle Samsun turu yaptık..ayağımızın tozuyla şimdi geldik Tokat a........kitleler gazını aldılar işte............içimize deniz havasını çektik...müthiş bir hareketlilik var şehirde....belli yerler iyi çalışıyor....deniz kenarlarındaki bir çok tesis hala sinek avladığını gördüm....

2. Kurbanlık hayvan fiyatları da yarıya iner mi ki?
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

3. etherium 2800 dolarlardaydi bu fiyatlardan toplanır orda hedef 25 bin yani 10 x

4. Ayhan başkan bence çok talihsiz bir yazı yazmışsın. Nedir sizdeki bu azıcık biri olumlu bir şey yazsa bu kadar tepki? Hayırdır. Senin eleştirdiklerinden farkın bu mu? İktidarı övmedim bir şey yapmadım. Ben ne yazdığımı iyi biliyorum da sizdeki bu önyargılar nasıl yıkılır onu bilmem. Tavsiyem yazılarımı siyaseti işe karıştırmadan yalın hali ile oku. Zira buradaki o taraf bu taraf bilmem siyaset benim hayatımın merkezi değil. Hiç olmadı hiçbir zamanda olmayacak. Size de tavsiye ederim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bu msj alıntılanıp bankalarda düşüş mü bekliyorsun diye soruluyor bankalar ben sadece ekonomide program var yabancılar bankalara gelecek muhabbetine bakmıyorum herşeyin bir ederi ve potansiyeli olduğu kadar dış borsalardaki banka endekslerindeki iskontada önemli 18.07.2022 den itibaren xbank dolar bazlı %278 yukarı hareket yaptı.
    5 haziran 2023 Şimşeğin göreve başlama zamanından itibarende xbank %114 dolar bazlı yukarı ralli yapmış ama hala yabancı gelecek banka alıcak vs muhabbetleri dönüyor bunları hepsini birleştirdiğimde kar realizasyonu teknik olraka beklentimi artırıyor.Yabancı daha iskontolu banka endeksleri varken buraya bu saatten sonra biraz daha eleyerek gireceğini düşünüyorum yapılan hamlelerden olumlu gelişmeler gerçek anlamda sonuçlar alınır gelir fiyatına bakmaz yine alır ama bankaların biraz dinlenmeye gireceğini düşünüyorum.ABD banka endeksini grafı paylaşıcam oraya bakılırsa ne demek istediğim daha net anlaşılır.
    yabancı fiyata öyle bakar ki....gelsin yeter ki iskontoyu yapar bu spekler.....açık yazsana patinaj çekip verecekler diye bankaları ....her şeyin bir ederi var değil mi.....sindo....ha unutmadan yazayım İsrail ile gitikçe ilişkiler sertleşecek.....İsrailin en büyük hasmı Türkiye olacak....oradan gelecek her haber dalgalanmayı artıracak....şu derecelendirme kuruluşu görüşünü bir belirtsin hele....salmaya başlarlar borsayı.....

6.  Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku
    Kurbanlık hayvan fiyatları da yarıya iner mi ki?
    O kadar inmez ama kurbanda hepimize kitledikten sonra iner. Ben ne diyorum siz ne anlıyor nereye çekiyorsunuz gerçekten hayata bakışınız çok ilginç bu topicte.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ayhan başkan bence çok talihsiz bir yazı yazmışsın. Nedir sizdeki bu azıcık biri olumlu bir şey yazsa bu kadar tepki? Hayırdır. Senin eleştirdiklerinden farkın bu mu? İktidarı övmedim bir şey yapmadım. Ben ne yazdığımı iyi biliyorum da sizdeki bu önyargılar nasıl yıkılır onu bilmem. Tavsiyem yazılarımı siyaseti işe karıştırmadan yalın hali ile oku. Zira buradaki o taraf bu taraf bilmem siyaset benim hayatımın merkezi değil. Size de tavsiye ederim.
    zaten bu ön yargı ile bir şey kazandığı yok....onun gibi düşünmeyene hemen yandaş damgası vuran bir kaç kişiden biri....bırak yazsın bana da sürekli laf atıyor...tahrik ediyor.. o bunları yazarken şahsen speği tırtıklamaya devam ediyorum....enerjimi endekse yoğunlaştırıyorum.....sürekli yazsam akşama kadar laf yetiştirir....bu ayhan....

8.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    etherium 2800 dolarlardaydi bu fiyatlardan toplanır orda hedef 25 bin yani 10 x
    En kısa sürede 3080 USD üzerine atıp kalmazsa o grafikte çok büyük riskler var.

Sayfa 831/831 İlkİlk ... 331731781821829830831

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •