Sayfa 707/883 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon
Arama sonucu : 7059 madde; 5,649 - 5,656 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Geçen hafta son 2 senede halka arz olmuş tahtalar üzerinde incelemeler yaptım çoğu tahta kısa vade borçlarını döndürmek için halka arz olmuş , ayrıca belli tahtalar iktidarla bağlantılı şirketler .bunların içinde güzel olanları şartları bana uyanları ekranlardan bir tanesine sabitledim.Bunlarda badem spor oyun düzeneğinde bofa üzerinden hacimde kullanıyorlar şirket haberlerini daha önce bilen sistem bunu graflara zaten yansıtıyor .Bu tahtalarda trade edip ana tahtalarda pozisyon devamla hareket ediyorum
    Muazzam sistem ama ekonomiye can veriyorlar. Yapılan halka arza kimin aracılık ettiği önemli. Ben halka arzların çoğunda 5-6 tavan ya da ilk tavan çözülmede yapıştır geç yapıyorum. Çok ender pozisyon taşıdığım oldu oluyor.

Şimdi değil de bir gün gerçek bir krizde o şirketler ne olacak bende çok merak içindeyim. Çevrem bu hisselerde kazandıkları ile bana bile akıl verenler ile dolu. Gülüp geçiyorum.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Eğer böyle ütopik hayale bağladıysa silah bırakmayı Hamas o iş ham hayal demektir
    Bazen dostlar alışverişte görsün hamleleri yapılır ..bu da onlardan biri
    Bu açıklamada bence zaten bizim zorumuzla yarım ağız.. Ama İsraili sıkıştırır bu açıklama yine de. Uluslararası kamuoyu iyice aleyhine döner.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    buralarda mı o borsadan anlamaz, acemi meert abi

pazartesi ne demişiz ?

bugün daha piyasa açılmadan şort yerini ne demişiz ?

kaç görülmüş... 1068xx...

sonra ne yapmışız ? heç grafik falan görmeden...

palaya malı yığmışmıyız ? yığmışız... (o an viop şortlayana 10 bing vermiş... 1055x çalışmış )

online yazamadık ama.. bunu 63,53 ten (ilk çalıştığı an kapadığımızı tahmin etmelisiniz artık )

dayu neden 63,55 değilde 53 ? bunu çok kere

yaz

dık.

TRADER palaya KOMİSYON virmez... komisyonu tahtadan çıkaracan dayu... 2 pips komisyon... alurum

ŞİMDİ... mert abi acemisi... 2 günde size böyle temiz para versin, daha bende yapmayacam analiz hüstad sensin deyip bırakacam bu işleri... devlet su işleri
    Ben hiçbir zaman Trader olamıcam desene ben komisyon veriyorum. 10 binde 6,5 mu ne benim komisyon. Ama komisyon alabilmesi için benim işlem yapmam lazım.Ölme eşşeğim ölme.

Bu arada Mert abin bana özelden bir kağıt dedi tavan tavan gidiyor sana demedi mi? Demediyse demek ki onu çok yoruyorsun sana dememiş. Mert abine iyi davran sana da desin.

Herkese kolay gelsin.iyi seanslar. D83 sana da. ABKA sana iyi seanslar yok.Sen de mal yok almayacaksın ya ondan....

40 Kontrat elin işlemde iken daima beni hatırlarsın inşallah.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bu arada Mert abin bana özelden bir kağıt dedi tavan tavan gidiyor sana demedi mi? Demediyse demek ki onu çok yoruyorsun sana dememiş. Mert abine iyi davran sana da desin.
    istemem... sizden gelecek hayır Allah'tan gelsin

https://www.youtube.com/watch?v=OlrDW1z6GoY

sadece, sağlam dip görür, lönklenecek yer bulursan... banada haber ver dayu

benide alın...

foruma ''çıtak nerdesin? seni almaya geleceyüz...'' deye mesaj yazın

gerisi bende....

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Muazzam sistem ama ekonomiye can veriyorlar. Yapılan halka arza kimin aracılık ettiği önemli. Ben halka arzların çoğunda 5-6 tavan ya da ilk tavan çözülmede yapıştır geç yapıyorum. Çok ender pozisyon taşıdığım oldu oluyor.

Şimdi değil de bir gün gerçek bir krizde o şirketler ne olacak bende çok merak içindeyim. Çevrem bu hisselerde kazandıkları ile bana bile akıl verenler ile dolu. Gülüp geçiyorum.
    Bu şirketlerin içinde iyi şirketler var büyüme ve sektör olarak ama daha fazla olan bu halka arzlarda Bal tutan parmağını yalar düzeneği mevcut büyüme ve sektör anlamında üzerine koyamazlarsa iktidar gittiği an çoğu adaya veda eder ..
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,471
    Ya ne olacaktı halka arzlar .maksat elbette borç çevirmek likitide yaratmak
    3-5 milyon yatırmcıya 3-5 kuruş kazandırma gibi ulvi bir hedefleri yok elbette
    Dolayısıylada borsa propagandası ..bir taşla birkaç kuş bu işten nemalananlarda ayrı bir hikaye
    Win win

7.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    istemem... sziden gelecek hayır Allah'tan gelsin

https://www.youtube.com/watch?v=OlrDW1z6GoY
    Sen selde hakkın rahmetine kavuşan hocanın fıkrasını bilir misin? Hayırlı bol kazançların olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Ya ne olacaktı halka arzlar .maksat elbette borç çevirmek likitide yaratmak
    3-5 milyon yatırmcıya 3-5 kuruş kazandırma gibi ulvi bir hedefleri yok elbette
    Dolayısıylada borsa propagandası ..bir taşla birkaç kuş bu işten nemalananlarda ayrı bir hikaye
    Win win
    şirketlerin kısa vade borçu önemli uzun vade borca takılmamak gerekli şirket büyüyorsa sıkıntı yok burası için geçerli değil bu düzenek dışarsı içinde aynı hikayeler mevcut .
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 707/883 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •