Sayfa 639/882 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon
Arama sonucu : 7053 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: Viop LVİ

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,071
     Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    hahhah. On dakkadır gülüyorum.

“Bir kahkaha, bir kilo pirzolaya bedel” ifadesi, maddi değeri olmayan ve yaşamımıza keyif katan bir kahkahanın, bir kilo et gibi maddi bir şeyin değeriyle ölçülemeyeceğini anlatan bir deyimdir.

Eğer yamyamları da güldürmeyi başarabilirsek kaburgalarımızın 1 kilosunu kurtardık sayılır

Saygılar sn Başkara dostum.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

2.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    puhahhhaha ..taştan yumuşak ne bulsalar )) 50-60 yıl önce oğlunun yendiğine dair söylentiler var

bu enflasyon bu et fiyatları böyle devam ederse yakında Türkiye'de yamyamlık peydah olursa şaşırmamak lazım ..millet nabsın

zaten tek tırnaklı eti/kıyması piyasada bol miktarda var
    geçen hafta bizim bölgede bir kamyon dolusu at eşek yakalandı

bunlar yakalanabilenler ..
    Eskiden beri olur. Son dönemlerde artmıştır.

Birkaç sene önceydi. Baraj ve kanallarda bakım yapılacak diye Adana'da suyu kestiler, kanallarda inanılmaz sayıda at kafası bulunmuştu..

3.  Alıntı Originally Posted by INVENTOR Yazıyı Oku
    Grafik günü mü yapıyoruz

sistemler güzel görünüyor, keşke benim olsa
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

4. Profesorfacia
    @Profesorfacia
    İktidar, kendisini seçmeyen yerlerde, halkı cezalandırmaya devam ediyor!

AFAD tarafından dokuz yıl önce Aladağ Belediyesi’ne tahsis edilen üç adet kamyonun sözleşme bitimi gerekçe gösterilerek, geri çekildiği duyuruldu.

Aladağ Belediye Başkanı Kemal Özdemir’in yaptığı açıklamaya göre;
    AFAD 9 yıl önce Aladağ Belediyesi’ne hizmet işlerinde kullanılmak üzere üç adet kamyon tahsis etmiş. Sözleşme süresi geçtiğimiz Şubat ayı içerisinde sonlanan kamyonlar, belediye AK Parti’den CHP’ye geçince, AFAD yetkilileri tarafından geri istenmiş!
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,599
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Benim Şeyh olmak gibi bir niyetim bir isteğim yok. Zira bizim iş ketum adam işi. Teknik analiz sistemimi de bu topiclerde çok eskiden paylaştım. O paylaşımım bile bence hata.

En son İSCTR topiğinde vatandaşın biri böyle yakın zaman % 40 faiz varken borsa olmaz dedi. Ben de yazdım ki İnşallah piyasanın çoğunluğu senin gibi düşünüyordur.

Yukarıda siyahla karaladım kim diyor bunu? Bu piyasada en önemli şey çeşitli krizlerde önce malın en ucuza çoğunluktan toplanmasıdır. Sonra bilançosu da gelir muazzam anlaşmalarda gelir.Sİzin bugün gördüğünüz bilançoyu adam 1 sene önceden biliyor zaten. Eğer mal toplanmışsa nereye evrileceğini de. Bunu da Gerçekten iyi bir teknik analiz sistemi yoksa o operasyonun içinde olmak dışında yakalamanın imkanı yok. Daha bunun bile farkında olmayan insanlar var bu piyasada.

Çok basit giren paranın kar ederek çıkabilmesi için gereken şartlar bellidir. Yoksa patronda tahtacı da zarar eder. Daha bunun bile farkında olmayıp 3-5 karlı işlem yaptım diye kendini guru sananlar var.

Madem o kadar yazıp insanların zamanını alıyorum. Daha önce yazdım bir kez daha yazayım ;

Eğer bu endeks 9168 değerse abidik gübidik hisseler hariç oradan mal alan çuval ile para kazanamazsa hepimiz dükkanı kapatıp gidelim.

Ama paranın büyüklüğüne göre en az 3-5 hisseden oluşan bir portföy yapmak şartıyla.
    ''Ketumum, bir şey söylemem ama söylenenlere itiraz ederim'' diyorsun...Neyse geçelim onu...

Sende çok açık bir yorum alsak.Çünkü ne dediğini anlayamıyorum..SOMUT KONUŞALIM..

Online -açık net ve 2-3 aylık yorum olsun,değişmeyecek analiz .....Bunu da kayıt altına alalım..

tarih; 22 nisan 2024 ..Bıst100 9800 lerde ve 3 dolarda...SP500 4967 de...

Şimdi ,buyur...2-3 ay sonra ne olabilir...?
    ...

Rakam olsun,net olsun...soyut şiir gibi olmasın.Dinlersin ama kafanda bir şey kalmaz.sadece hazzı kalır.

Lamı cimi YOK.kayıt altına alalım....ve bu muhabbeti bir daha açmayalım.Sonra zamanı gelince tebrik edelim..
    Son düzenleme : ABKA; 22-04-2024 saat: 12:55.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6. mevduat %60 bandına çıkmış...

10,000 endeksten mal alıcan 16,000 bandına çıksınki başa baş gelesin...

bilançolarda berbat ötesi gelmeye devam ederken...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

SPOT da güne en iyi alıcı başlayan fırıldak BofA en iyi satıcı oldu!

8. Aracı kurum hisse hedef rakamlarına baktığında bu oranın üstünde kaç tane kağıt var ki? İlginç bir durum

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    mevduat %60 bandına çıkmış...

10,000 endeksten mal alıcan 16,000 bandına çıksınki başa baş gelesin...

bilançolarda berbat ötesi gelmeye devam ederken...

Sayfa 639/882 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •