Sayfa 618/865 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 6917 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Abi bademlerin şirketlerine yapış,sahlanis bitti,acısını çıkarma vakti,pere sayma makinasi al bence

Elimde olan piyasada öylece egonu tatmin etmeden birakirmisin,

Vf.mallari sanirim tezgah ta l,yurt dışı gezmeler bitsi bakacug
    Abi kademe de 100 lot olan tahtalara bulaşıyorum. Portföy deki para henüz benim değil. Hedefim 4 ayda bu para benim olsun. Aslında hiç bulaşmak istemiyorum ama oğlana araba aldık çalıştığı yerden üç aydır para görmüyor daha maaşı belli değil iyicene kuruduk parasızlık canıma tak etti yoksa bu stres çekilmiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim takıldığım nokta seçimler bitti bir sene oldu daha en ufak bir uygulanan tasarruf tedbirleri yok. Yapısal reformlar hukuk yargı da en ufak bir adım yok. Acaba para verirseniz mi bunları yaparız diyorlar hiç anlamadım. Ben bu şekilde devam etmeyi Şimşeğin para bulması halinde devam edeceğini aksi halde Şimşek siz eski usul devam edecek gibi anladım. Zaten kısa sürede bu ekonomi programı başarılı olamaz akp eriyip tükenmeye gidiyor bu program sayesinde eski usule dönüp devam edelim diyebilirler.
    Para bulmanın tek yolu, daha fazla mültecinin ülkeye gelmesi ve yerleşmesi olarak dayatılıyor.
    Mülteci istihdam edersen şu kadar para alırsın diyor.
    İran sınırındaki mayınlar da temizlenmiş.
    İşimize, aşımıza, suyumuza, barınmamıza yeni ortaklar gelecek bu çok belli.

3.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Abi bademlerin şirketlerine yapış,sahlanis bitti,acısını çıkarma vakti,pere sayma makinasi al bence

Elimde olan piyasada öylece egonu tatmin etmeden birakirmisin,

Vf.mallari sanirim tezgah ta l,yurt dışı gezmeler bitsi bakacug
    Birde benim çok şartım var. Banka viob yok masa sandalye şirketi yok. Bademler hiç yok. Spekülatif şirketler yok. Hızlı Gonzalez gibi al sat var tahtalarda.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Para bulmanın tek yolu, daha fazla mültecinin ülkeye gelmesi ve yerleşmesi olarak dayatılıyor.
    Mülteci istihdam edersen şu kadar para alırsın diyor.
    İran sınırındaki mayınlar da temizlenmiş.
    İşimize, aşımıza, suyumuza, barınmamıza yeni ortaklar gelecek bu çok belli.
    İnanmayacaksin ama ben de mülteciler olmazsa bizim fabrikalar kapanır düşüncesindeyim. Konya'da fabrikalar eskiden sadece asgari ücret veriyordu şuan iki katını veriyor ve haftalık 5 gün çalışma ve ayağına kadar servis hatta 100-150 km uzaklıkta ki ilçeden adam getiriyor kalanı mülteciler ile istihdam ederek götürüyor. Sorun çalışmayı sevmeyen gençlerimiz. Anne babalar da çalışmayan gencimize harçlığını koyduğu sürece de bunlar çalışmaz. Hoş bu saatten sonra çalışmayı da o gencin totosu yemez.

5. Sayfa niye takılıyor ki.

Hrrkes tasarruf yapsın devlet diyor ya aslında bütçede tasarrus yapılabilecek rakam %2 lerde yani bütçenin %2 si üzerindenden yapabildiğiniz tasarrufu yapmanız lazım gerisi faiz transfer ve personel gideri
    Tasarruf işin hikayesi vergi düzenlemeleri olmadan bütçede düzelme olmaz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hrrkes tasarruf yapsın devlet diyor ya aslında bütçede tasarrus yapılabilecek rakam %2 lerde yani bütçenin %2 si üzerindenden yapabildiğiniz tasarrufu yapmanız lazım gerisi faiz transfer ve personel gideri
    Tasarruf işin hikayesi vergi düzenlemeleri olmadan bütçede düzelme olmaz.
    Nereden buldun yasası yürürlükten kalktı ki nasıl alacan vergiyi. Birde 20 yıldır ülkeyi emen yandaş kesim 2028 kadar kaçırabildiği kadar parayı yurtdışına kaçıracak. Bizde acayip bir altın talebi var. Bunun altında muhtemelen parayı bu şekilde kaçırma planı var. Bir süre sonra kara Şimşek pes eder demedi İbrahim deme sonra bana. Sen olsan yandaşın yanında 2028 yılında gel benim canıma oku mu dersin yeni iktidara

8. Emekli benim 250bintllik maasli vekilim, maaşıma nasıl karar veriyor diyor.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 618/865 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •