Sayfa 863/863 İlkİlk ... 363763813853861862863
Arama sonucu : 6903 madde; 6,897 - 6,903 arası.

Konu: Viop LVİ

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    SP not artırabilir.Benim uzmanları dinleyerek elde ettiğim ortak kanaat bu.

O zaman gogogogo olsun...

VİOBda olunca her yön uyar.
    öğleden sonra satış gelebilir.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

2. �� Muhbir
    @ajans_muhbir
    ·
    13s
    Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler:

“Hudutlarımızdan girmek mümkün değil.â€

inanalım paşam girenler nasıl girdi
    FORMASYON AVCISI -53

3.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    O nasıl oluyor .....tam anlamadım...
    10 bin endeks 100 lira Garan gibi gibi.

4. TOASO Nisan satış adetleri açıklandı!

Geçen senenin Nisan ayına göre %44 düşüş ile 9.564 adet araç satıldı. (2023 Nisan: 17.178)
    Ocak-Nisan aylarında kümüle olarak geçen seneye göre %25 düşüş ile 50.930 adet araç satılmış oldu.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    TOASO Nisan satış adetleri açıklandı!

Geçen senenin Nisan ayına göre %44 düşüş ile 9.564 adet araç satıldı. (2023 Nisan: 17.178)
    Ocak-Nisan aylarında kümüle olarak geçen seneye göre %25 düşüş ile 50.930 adet araç satılmış oldu.
    emre hocam bimas ın beklentisi var mı ...? bilançosu gelecek ....başka bir şey var mı bedelsiz gibi......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

6.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    emre hocam bimas ın beklentisi var mı ...? bilançosu gelecek ....başka bir şey var mı bedelsiz gibi......
    Gıda perakende de bilançosu gelen Şok ve Migros satış yedi. Şimdi gene alıyorlar alttan gerçi..Sonuçta her zaman portföylerde yer vermek lazım.

Bim de bilanço ile bence bir satış gelecek...Ama yabancı alımı var. Dün de alıma devam ettiler. Piyasa yapıcının da endeksi tutmak için kullandığı bir kaç hisseden biri.
    15 gün önce Kanada hükümeti rekabeti arttırmak yabancı marketlere ülkesinde yer vereceğini ve Bim i de bu listeye aldığı haberi düştü. Ama net değil..
    Bim 2010-2013-2019 da bedelsiz yapmıştı ama şu an bedelsiz ile ilgili de bir dönen yeni dedikodu görmedim...
    Şu anda teknik olarak dirençte ama.

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Gıda perakende de bilançosu gelen Şok ve Migros satış yedi. Şimdi gene alıyorlar alttan gerçi..Sonuçta her zaman portföylerde yer vermek lazım.

Bim de bilanço ile bence bir satış gelecek...Ama yabancı alımı var. Dün de alıma devam ettiler. Piyasa yapıcının da endeksi tutmak için kullandığı bir kaç hisseden biri.
    15 gün önce Kanada hükümeti rekabeti arttırmak yabancı marketlere ülkesinde yer vereceğini ve Bim i de bu listeye aldığı haberi düştü. Ama net değil..
    Bim 2010-2013-2019 da bedelsiz yapmıştı ama şu an bedelsiz ile ilgili de bir dönen yeni dedikodu görmedim...
    Şu anda teknik olarak dirençte ama.
    sattım bimin bir kısmını fincana kulp yapar ihtimaline karşı.

Sayfa 863/863 İlkİlk ... 363763813853861862863

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •