Sayfa 234/924 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
Arama sonucu : 7390 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: Viop LVİ

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Abartma...Sadece uyarıydı..Bak kim koyun kim rasyonel SEÇMEN

Ama senin kalbin kararmış.Kin dolu..Bu kin keskin sirke misali seni vurur..

ÇÖPLERİ TOPLAYIN, diyecek bir şey yok.

Oruç tutanlara hayırlı iftarlar.
    haklısın senin gibilerin kalbi ak ak ak

https://www.youtube.com/watch?v=SCqcaJ8Szuc

ben kutuplaşmayı değil iki seçmenin kafasının gözlemini koydum ortaya.

sevinmeyi bilmek lazım.. Türk insanına yakışanda budur.

bunlar gibi orasına burasına ampul sokanlarıda göremedik.

bu bir gözlem
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

2. Twitter da biri alttaki yorumu yazmış.
    Çok güldüm
    ........

"finansal özgür olma mottosuyla çıktığımız bu yolda sex kölesi olduk"

3. İstanbul,Ankara da mazbata verdiler inşallah...
    Sanırım dayak arsızı olma yoluna girilmiş ..Keyif alınmış,, tekrarı isteniyor..

4. Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

Seçim gecesi ölçülü bir şekilde evimde kendimce kutlamamı yaptım.
    Benim anlamadığım bu mahalli seçim çöp toplanmasının belirlenmesi gibi önemsiz bir olaysa, koca koca 17 bakan, reis-i cumhur ne demeye dolandı durdu?
    Yenilgiyi de hazmetmek lazım. Hemen 28 şubat tamtamları çalınmaya başlamış. Biz tesettürlü arkadaşlarımız derslere-sınavlara girsin diye eylem yapmıştık. CHP seçmeni demokrattır. Kimsenin inancıyla işi olmaz. Ama siyasal islamcıların ülkeye neler yaptığını hala izliyoruz.
    Neyse bu forum zaten viop forumu, saçma sapan siyasi tartışmaları- boş beleş kağıt pazarlamalarını okumaktan bıktık. Yönetim de bir bakıp düzenlese iyi olacak.
    Piyasa yarın biraz daha salıp, yukarı toparlar diye düşünüyorum.
    9980 bir kademe long var elde.
    Aşağı 9700'e kadar toplamayı düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    https://stock3.com/produkte/hebelzer...4z1w0-67447309

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by manif Yazıyı Oku
    Seçim gecesi ölçülü bir şekilde evimde kendimce kutlamamı yaptım.
    Benim anlamadığım bu mahalli seçim çöp toplanmasının belirlenmesi gibi önemsiz bir olaysa, koca koca 17 bakan, reis-i cumhur ne demeye dolandı durdu?
    Yenilgiyi de hazmetmek lazım. Hemen 28 şubat tam tamları çalınmaya başlamış. Biz tesettürlü arkadaşlarımız derslere-sınavlara girsin diye eylem yapmıştık. CHP seçmeni demokrattır. Kimsenin inancıyla işi olmaz. Ama siyasal islamcıların ülkeye neler yaptığını hala izliyoruz.

Neyse bu forum zaten viop forumu, saçma sapan siyasi tartışmaları- boş beleş kağıt pazarlamalarını okumaktan bıktık. Yönetim de bir bakıp düzenlese iyi olacak.
    Piyasa yarın biraz daha salıp, yukarı toparlar diye düşünüyorum.
    9980 bir kademe long var elde.
    Aşağı 9700'e kadar toplamayı düşünüyorum.
    olay bu...

hazımsızlık yapıyorlar.

kaldıki akpye oy attım )

partizan ve parti yalakalığı yapmak başka birşey.

ideolojiyi savunmak ayrı birşey. kimin geldiğide beni öyle pek alakadar etmez.

ülke olarak ve Türk milleti olarak çok daha iyisini hakettiğimizi düşündüğümden siyasal islamın bu ülkeye ne derece zarar verdiği beni o nedenle ilgilendiren konu

yoksa mesele çöpse.. akpliler çok iyi bilir avrupadan geri dönüşümü olmayan çöp ve kimyasal atıkları aldığımızı.

dünya düzdürcüler yapacak bişey yok.. galaksi falan diyince .. çıldırıyorlar.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8. https://twitter.com/gundem7x24/statu...30147877749238

mazbata vermedikleri şahıs şöyle buyurmuş 10 kusür sene evvel türklere hitaben
    -pkk"nın öyle bi gücü var ki, sizi tükürüğüyle boğar, tükürüğüyle..

türk ordusu ırakta operasyona hazırlanıyor, pkk"yı bitirmek amaçlı süpürme operasyonu, kandili üfürmek için.. ilk defa olarak bağdat hükümeti de destek veriyor, barzani yönetimi de, çünkü işin ucunda basra- türkiye hattında bir ticaret yolu kurma projesi var..

herkes hatırlar, dem belediyeleri pkk yollara mayın döşeyebilsin diye iş makinalarını tahsis etmiş, belediye/mv araçlarıyla gerilla ve silah taşımış, türk devletine karşı bilfiil savaş yürütmüştü.. işbu sebeple belediye başkanları görevden alınmış kayyumlar atanmıştı.. bundan sonuç da alındı, pkk güneydoğudan komple temizlendi, artık ne karakollara saldırabiliyor, ne asker/polis öldürebiliyor ne de dolmabahçede veznecilerde ankara güvenparkta bomba patlatarak türk vatandaşlarına karşı katliam yapabiliyor

türk ordusu şimdi son bitirici hamleye hazırlanırken, zeydan gibi bi şahıs doğunun en büyük belediyesini yönetiyor olacak öyle mi ?? yani bu noktada bir ulusal güvenlik sorunu yok öyle mi ?? leş tayfa seçim zaferini dem oylarına borçlu olduğu için hemen ortaya fırladı- hak hukuk gak guguk.. kıçlarını yalamaktan yalama oldukları avrupalı efendilerinin katalonya meselesinde nasıl ceberrut bir tavır takındığını hatırlamak bile istemezler, oysa katalonlar silahlı ayaklanma bile yapmıyordu, tamamen barışcıl yollardan özerklik talep etmişti .. tabii ki hak hukuk demokrasi falan umrunda değil leş tayfanın, dem seçim ittifakını cehapeyle değil akapeyle yapmış olsaydı, şu an ortalığı yakıyor olurlardı
    .

Sayfa 234/924 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •