Sayfa 459/793 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon
Arama sonucu : 6342 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Şuna anda BOB eşbaşkanı kim?
    bilmeyen varmı, 23 yerde, 23 ayrı noktada eş başkanlıktan bahsedildi bu ülkede,..

ancak üzülerek belirtmeliyim ki Türkiyede ne yürürlükte bulunan iktidar nede muhalefet bu bahsettiğimiz sorunlara bir çıkış yolu bulacak kapasitede değil,..

inşallah yanılırız da yeni gelecekler bir öncekinin yanlışlarından desr alır ve yeni yanlışlar yapmaz ve sürdürmezler,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    sonuç:
    bu iş lay lay lom değildir,..sonuçları ve etkileri olacaktır ve zamanla fasılalı şekilde dozaj artacaktır
    Diyarbakır’ın merkez Kayapınar ilçesinde atış poligonuna giden doktor, atış yaptığı tabancayı başına dayayıp hayatına son verdi. İntihar eden doktorun, kripto parayla ilgilendiği ve dün yaşanan düşüşte yüklü miktarda zarar ettiği ortaya çıktı.
    Piyasadaki çalkantı kriptoda can almış malesef bu kriptoda kaldıraç olayı çok can yakar bu kaçıncı intihar. Bu konuda forekstekinden daha katı düzenleme şart..

3.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Diyarbakır’ın merkez Kayapınar ilçesinde atış poligonuna giden doktor, atış yaptığı tabancayı başına dayayıp hayatına son verdi. İntihar eden doktorun, kripto parayla ilgilendiği ve dün yaşanan düşüşte yüklü miktarda zarar ettiği ortaya çıktı.
    Piyasadaki çalkantı kriptoda can almış malesef bu kriptoda kaldıraç olayı çok can yakar bu kaçıncı intihar. Bu konuda forekstekinden daha katı düzenleme şart..
    kesinlikle haklısınız,
    kriptoda benimde pozum var ve bu son çalkantıda pozisyonum çok büyük zararlar yazdı,...ancak ben kesinlikle futura opsiyonunu borsanın(binance) tekliflerine rağmen kapalı tutyorum, açmıyorum, açtığım zaman onun yerine burada gelip viob yapmam daha mantıklı,..

şimdiye kadar hiç forex yapmadım, kriptoda ise future opsiyonu kapalıdır bende,..

kriptoda sadece yükselişe oynuyorum,..ha düşüşlerde öncesinde kenara çekilebilirsem ve daha alttan alabilirsem benim için yetrli olur diye düşünüyorum,..

ikincisi ayırdığınız miktarı da kesinlikle artırmamak lazım,..yani kendinizle ve hırsınızla uğraşmak durumundasınız,..

kriptoyu bir de bir temele oturtmanız gerekir, çünkü karşılığı yok,..bir temele oturtabildiğim için yani bu niye var bir mantığım olduğu için burada pozisyon alıyorum,

yoksa ilk başlarda buna karşı çok önyargılı ve ketum dum, benim öyle olduğum zamanda da kripto kılçıksız löp et miş,..

şu anda shorta oynamanında olanaklı olmasıyla dediğiniz husus ta olanaklı malesef,..

kişiler 50x, 100x pozisyon alıyorlar,..

daha çok canlar yanar

4. kripto bizim endexler gibi değil, çok kolaylıkla direnç ve destek kırarlar, bu durumda dönecek mantığı taşır iseniz ve kaldıraç kulanıyorsanız bitersiniz,..

5. bakın mesela bunu çalışmalarda kaç yerde yakalamışım,..ama fiyatı tutmanın mümkünatı yok,..

deli dana gibi,...lunaparkta balerine çıkmış gibisin,..

bu token yapay zeka tokeni, geçen 3 ayrı yapay zeka tokeni ki bunlar önde gelen parlatılmış olanlar, birleşme kararı aldılar ve bunun için tarih koydular,
    yapay zeka zaten çoğu kişinin beklentisi olan bir vaka,
    buna daha büyük olacak fiyat patlayacak diye gelenlerin alayına 10 gündür verdiler malı, son olarak İran krizinede fena diplediler, cuma ve ctesi,..
    forumunda bir kaç gün önce takke düşsün kel görünsün dedim, translate de takk ve keli bile tarnslate edebiliyor bu lavuklar, küt hindistandan telefonla aradılar, yetmedi bir de whatsapp yazdılar,..muhatap olmadım üstüne bir de engelledim lavukları,..

buna kaldıraç yapan ve terste kalanlar hapı yutmuştur,..çünkü margin mantığı var bundada,..

6. Bank of la yatirim finans bayramdan once 4 gun boyunca aldiklari mali keriz ky ye buralardan verir 2 3 gun yavas yavas

SM-M215F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Sınırdan mayın lar temizlendi, sanırım İran ve ermenistn,neden böyle bir duruma ihtiyaç doğdu, tarım felan hikaye

İşin aslını anlayamadım bir türlü,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Sınırdan mayın lar temizlendi, sanırım İran ve ermenistn,neden böyle bir duruma ihtiyaç doğdu, tarım felan hikaye

İşin aslını anlayamadım bir türlü,
    haber kaynağı neresi, bende yazını anlayamadım, Ermenistan ve İran sınırlarından karşılıklı mı temizlemişler?

Sayfa 459/793 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •