Sayfa 640/1005 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: Viop LVİ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,651
    Anlamadığım , ABD ziyaretini biz mi iptal etmişiz yoksa karşı taraf mı?
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Onu ben de merak ediyorum.
    Veya kalp kalbe karşı hesabı, ortak mutabakat mı var?

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    İptal olduğu kesin mi?

4. Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier, Türkiye'deki ilk ziyaretini İstanbul BB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yaptı:
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Sayın ABKA; Söylenenlere itiraz etmiyorum ; İtiraz etmek zorunda kalıyorum. Bazı şeylerde tecrübe edilerek öğrenilir kitaplarda yazmaz daha önce yaşamamışsan bilemezsin.

Misal benim bu topiclerde en çok itiraz ettiğim kişi son 3-4 yıldır. Seninde ilgilendiğin hissenin topiğinde yazan TH' dir. Onda da lisans var lisansı nereden almış mesela bende merak içindeyim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. tesla 1,79 milyona çekince fiyatı 2 günde 3,000 sipariş almış Türkiyeden...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Söylenenlere itiraz etmiyorum ; İtiraz etmek zorunda kalıyorum. Bazı şeylerde tecrübe edilerek öğrenilir kitaplarda yazmaz daha önce yaşamamışsan bilemezsin.

Misal benim bu topiclerde en çok itiraz ettiğim kişi son 3-4 yıldır. Seninde ilgilendiğin hissenin topiğinde yazan TH' dir. Onda da lisans var lisansı nereden almış mesela bende merak içindeyim.
    TH çok kasıtlı olarak yazıyor. cahil değil ama bence kötü niyetli.

bu arada benden duymuş olma abka ikimizi gara gaplı deftere yazmış

8. Gurur duyarım. Yalnız bana önce beni kara kaplı deftere yazıp sonra hasta olan çok. bağımlılık yaparım. Senin de yazılarını okuyorum. Kazancın daim olsun.

Çıtakcuğum nerelerdesin umarım herşey yolundadır arada ses ver.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 640/1005 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •