Sayfa 544/816 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon
Arama sonucu : 6524 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    baget türü yiyecekleri araştırmışlar.

türkiyede bu tür yiyeceklerin içindeki et oranı

ingilterede satılan köpek mamalarında bile daha fazla et varmış.

ne yiyoruz awww kim bilir
    Yazmayaydin iyiydi hocam
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. İsrailin gök kubb svnmasinı övüp duruyorlar, adamlar el yapımı füzelerle yol yaptı tepelerine, aynı yolu iranda denedi
    ve oldu,ha olurda İsrail bi kaza daha yaparsa ,abd İsraile yardim edene kadar dümdüz olur.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Orası bes sistemi gibi değil.
    Ya emekli olursunuz ya soğuk su.
    bir tanıdığım 2500 günü varmış paramı geri almak istiyorum dedi.
    bu yüzden onun için sorduruyorum.
    oda hayal kuruyor 30 bin alırım diye
    FORMASYON AVCISI- -53

4.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    İsrailin gök kubb svnmasinı övüp duruyorlar, adamlar el yapımı füzelerle yol yaptı tepelerine, aynı yolu iranda denedi
    ve oldu,ha olurda İsrail bi kaza daha yaparsa ,abd İsraile yardim edene kadar dümdüz olur.
    birşey olmaz şimdi masada siber saldırı mı yapalım yoksa bir askeri tesise havayi fişekmi atalım diye konuşuyorlar.
    bu belirsizlik bizi yorar hafta sonu birileri yine Türkiyeye gelecek deniliyor
    FORMASYON AVCISI- -53

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    neden alınamıyor
    Vergi ve emeklilikle ilgili konular çok teknik alanlar,herkes yorum yapar ama devletin yorumu geçerli olur son noktada,size cevap veren 3 kişide muhtemelen yorum yapmıştır,yada farklı yorumlanmıştır sorunuzu,sizin sorunun cevabı hayır ama belli şartlarda ve koşullarda prim iadesi de mümkün.

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Yazmayaydin iyiydi hocam
    bir güvenli balık vardı.. onuda bozdular.

tutulan 3 balıktan 2 sinde poşet/mikro atık çıkıyor etinden. mikro zehirli atık.

niye avrupa amerika bize zehirli atıklarını satıyor.

hep diyorum.. bu ülke düzelir... para gelir krizler geçer insanlar ölür gider liderler gelir geçer.

ama bu bozulan ahlak geri gelmez.

imam yellenirse cimaatin napacağı bellidir.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    ssk dan ödediğin primleri emekli olmadan geri alabiliyormusun 3 kişi ile konuştum değişik yorumlamalar var net bilgi sahibi olan var mı
    Alınabilir. Belli şartlarda...
    Ama sadece ödenen toplam primin işçi payı kısmını alırsın. İşveren payını vs. vermezler...
    İşçi payı da ödenen primin yaklaşık %9 gibi bir oran. Alınacak rakamı da geçmişten bugüne belli güncelleme katsayıları ile ayarlıyorlar....Ama faiz uygulamıyorlar..O yüzden çok fazla bir para da alınmaz..

Tabi emeklilik yaşını doldurman lazım....Öncesinde vermezler...

8.  Alıntı Originally Posted by snob77 Yazıyı Oku
    Vergi ve emeklilikle ilgili konular çok teknik alanlar,herkes yorum yapar ama devletin yorumu geçerli olur son noktada,size cevap veren 3 kişide muhtemelen yorum yapmıştır,yada farklı yorumlanmıştır sorunuzu,sizin sorunun cevabı hayır ama belli şartlarda ve koşullarda prim iadesi de mümkün.

sn snob bu iş çengelli bulmacaya gidiyorbir soru daha sorsam parayı vereceksin.
    bizim eleman parayı alması için ne yapması gerek onu söylede bu çengelli bulmaca bitsin.tşkl
    FORMASYON AVCISI- -53

Sayfa 544/816 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •