Sayfa 484/819 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon
Arama sonucu : 6546 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: Viop LVİ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,587
    Öyle hisseler var ki: global veya güçlü gurubun iştiraki...Ama global resesyon ve faize duyarlı.Bu açıdan dolar bazlı diplerde akümülasyonda.

FED faiz indirince bu hisseler tek kelimeyle coşacak.

Fed faiz indirince neredeyse bıst100 den bağımsız gogogogoo...(bıst100 yatay olsa da olur)

Acelemiz yok..sabırla bekleriz..Bu arada VİOBdan pazar parası çıkar.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...58384&page=480
    Az ciddiyet, Çok geyik...

ilk ve de son.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,587
    Burada ara ara paylaşıyorum..SP500 e dikkat.Zaten 7 li ile gitti.

Trenti kırmış durumda.52xx lerde çok zorlandı.

Herkes MÜZiK DEVAM ETTİĞİNDEN dansa devam ediyor.Bence 4900 altında YANGIN ÇIKIŞINA KOŞMA BAŞLAR.

1.34 dolardayken (2022 de) ters hareket ettik..Ama 3.05 dolardayken bence farklı olur.

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Yunus Paksoy
    @yunuspaksoy
    YENİ İsrail Savaş Kabinesi toplantısından sızanlar:

İsrail, İran a zarar verecek ama bölgesel savaşa yol açacak bir hareket olmayacak

Netanyahu, ordudan seçenekleri masasına koymasını istedi

Ya İran ın bir tesisine saldırılacak ya da siber saldırı olacak

İsrail Kanal 12 ve Washington Post
    Bu haber matrikse tam 18:06:43 te düştü. Karanlıkta bazıları piyasanın aklını alma hareketi yaptı yatırımcıyı paniklettirmek için.

Sayın İndiregandi Bu devlet İran ile beraber hareket etmez asla. Ettiği gün ayvayı yemişiz zaten.

Sayın ABKA sen şimdi iyi derecede teknik analiz biliyorsun. Yukarıdaki yorumu yapıyorsun piyasa için öyle mi? Bana daha çok aldığın pozisyon ile gerçekleri birbirine karıştırıyormuşsun gibi geldi. Yarın sabaha çok var. İnşallah herkes senin gibi yatay piyasa bekliyordur.

Endeks Pist 100 9618 te kalan gap i kapatsa yeter aşağıdaki 9168 deki gape gideceğini hiç sanmam şimdilik ilk etapta.

Tl ve USD grafiklere iyice bakarsanız ne demek istediğim çok açık.Şu an ya da salı günü Pist100 endeksteki teknik görünüm oluşmayalı çok uzun zaman oldu.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Burası bir viop topiği ..piyasa kırmızı ..ve ben bir şorter görmedim tüm gün ...

10584.00
    Hayat hoş gerisi boş

6.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Burası bir viop topiği ..piyasa kırmızı ..ve ben bir şorter görmedim tüm gün ...

10584.00
    Fetö dan içerde yatanınını gördüm ..yanlış anlıyanı gördüm ..ama net şortum yazanı göremedim ..

Varsa ..bi yazıdan alıntı yapsa ,sevinirim ..

10564.00
    Hayat hoş gerisi boş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,587
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku

Sayın ABKA sen şimdi iyi derecede teknik analiz biliyorsun. Yukarıdaki yorumu yapıyorsun piyasa için öyle mi? Bana daha çok aldığın pozisyon ile gerçekleri birbirine karıştırıyormuşsun gibi geldi. Yarın sabaha çok var. İnşallah herkes senin gibi yatay piyasa bekliyordur.

Endeks Pist 100 9618 te kalan gap i kapatsa yeter aşağıdaki 9168 deki gape gideceğini hiç sanmam şimdilik ilk etapta.
    3 kere battım.VİOBDAN...Tekniğe orta-uzun vadeli inanırım ama kısa vade bence tuzaktır.

Sadece teknik değil.JEOPOLİTİK riskler-sp500 ün durumu-3.05-10 doların 2015 ten beri geçilememesi(o zaman çok daha iyiydik)...

Bu gün yazdım zaten..3.05-10 dolar aşılacaksa bensiz olsun..yolu açık olsun..

TAVUK-YUMURTA OLAYI GİBİDİR.Düşünceye göre mi pozisyon yoksa pozisyona göre mi düşünce?
    Bence 2 sinin net ayırımı yok.

Şahsen argumanlarımı dün akşam yazmıştım..

Ben çöker demiyorum..Ama sp500 bence bizi etkiler.EĞER 4900 kırılırsa alınan pek çok poz. kapanır ve sp500 sert düşer..Bu koşul yoksa düzeltme oluruz.

8. Sayın Mert45 ben Viop işlem yapmıyorum. Kredi kaldıraç kullanmam ama spotta fulle yakın maldayım. Bugün olan düşüşe de zerre inanmıyorum. Bugün çok birşeyler yazmama sebebim kısa vadeli limoni olabilir ama bana göre her düşüş alım fırsatıdır. Malsız kalanları hem bayram reposundan faydalandırıp hemde trene daha düşükten bence bindirtmezler.

Viop işine karışmam hele kaldıraçlı işlem yapınca % 1,7 büyük getiri fırsatı. Ben yapmam yapabilene de bana helal olsun demek düşer.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 484/819 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •