Sayfa 732/900 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon
Arama sonucu : 7197 madde; 5,849 - 5,856 arası.

Konu: Viop LVİ

geceye lönk girenlere altılı vurdu

bişiy oldu... FDAX... +133... zabaha 200 e bağlarlar

STOP KOYMAMAK.!
    Dün 14 sonrası geri dönüşün 1.de 10600 L açtım ve 10660 gördüğümde ekrandan ayrıldım ..!
    geldiğimde endeks 10470. fark..

zarar %2 kuralını da aşmıştı..

Bir hesabı mahvetmenin iki çabuk yolu vardır,derler..
    STOP koymamak, ve o hesabın büyüklüğü için aşırı büyük alım-satım yapmak.

Parayı işlemi kapattıktan sonra saymak yerine,açık alım-satımda kârları saydık...

3. Essegin biri tavan yapabilir bugün, öyle hissediyorum, bakacug aksama
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    STOP KOYMAMAK.!
    Dün 14 sonrası geri dönüşün 1.de 10600 L açtım ve 10660 gördüğümde ekrandan ayrıldım ..!
    geldiğimde endeks 10470. fark..

zarar %2 kuralını da aşmıştı..

Bir hesabı mahvetmenin iki çabuk yolu vardır,derler..
    STOP koymamak, ve o hesabın büyüklüğü için aşırı büyük alım-satım yapmak.

Parayı işlemi kapattıktan sonra saymak yerine,açık alım-satımda kârları saydık...
    Viop bence stres yönetimi ve sermayenin hesabını bilmemekle ge iyor,gerisi olta da istavrittir,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Benim de beklentim bu yönde en geç mayıs başı sert yukarı bekliyorum belki vade sonu diye oyalanir 1 2 gün
    Yalnız sen yukarı yazma kardeş
    Sen yazınca birsey oluyor
    Durdum yere sebep yok yukarı kırılırken göçtü piyasa
    Cidden sebep sadece senin yazman
    2 3 gün sık dişini yazma
    Buradakilerin çoğunluğu o an görünen üzerine yatırım yapıyor oysa borsa bu değil.

https://www.youtube.com/watch?v=UYt_WagigJA

Topicte genel psikoloji short arada dengelenme olsun diye yazıyorum. En iyi de gün içi düzeltme yaparak yükseliş oluyor zaten.

Ben alacaksam coşkuda almam satacaksam piyasa karalar bağlamışken satmam. Bunun tam tersini yaparım. Yoksa bazen bizim de aldığımız düşüyor sattığımız gidiyor. O zamanda pozisyonuma inanırım sabrederim. Benden alanda kazansın derim hiç negatifi çağırmam.Borsacının iyisinin sattığı hisse de gider derler. Bir de karda iken satanın anası ağlamaz derler. Borsa mütevazi haddini çapını bilen insan işi. Bilgi yanında irade ve disiplin işi birazda şansın olması lazım.

Havaya girersem tokatlanmaya en yakın anda olduğumu bilirim.

Burada da topiğin çoğunda olan short algı yüzünden birileri kendisini batırmasın diye yazdım. Yoksa ben işime bakarım. Herkese iyi seanslar bereketi bol hayırlı kazançlar dilerim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Buradakilerin çoğunluğu o an görünen üzerine yatırım yapıyor oysa borsa bu değil.

https://www.youtube.com/watch?v=UYt_WagigJA

Topicte genel psikoloji short arada dengelenme olsun diye yazıyorum. En iyi de gün içi düzeltme yaparak yükseliş oluyor zaten.

Ben alacaksam coşkuda almam satacaksam piyasa karalar bağlamışken satmam. Bunun tam tersini yaparım. Yoksa bazen bizim de aldığımız düşüyor sattığımız gidiyor. O zamanda pozisyonuma inanırım sabrederim. Benden alanda kazansın derim hiç negatifi çağırmam.Borsacının iyisinin sattığı hisse de gider derler. Bir de karda iken satanın anası ağlamaz derler. Borsa mütevazi haddini çapını bilen insan işi. Bilgi yanında irade ve disiplin işi birazda şansın olması lazım.

Havaya girersem tokatlanmaya en yakın anda olduğumu bilirim.

Burada da topiğin çoğunda olan short algı yüzünden birileri kendisini batırmasın diye yazdım. Yoksa ben işime bakarım. Herkese iyi seanslar bereketi bol hayırlı kazançlar dilerim.
    Teşekkürler........sizede bol kazanç....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

bugün değerli metaller iyi tepki verdi dün geceden beri......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

sabah sabah gümüş ons ağustos vade yi ŞORTladık........

Sayfa 732/900 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •