Sayfa 974/974 İlkİlk ... 474874924964972973974
Arama sonucu : 7792 madde; 7,785 - 7,792 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Kassam Tugayları İsrail barikatlarını vurdu! İsrail Refah'a havadan saldırdı...

Ölü yada yaralı....asker arıyorum...savaşan yada savaşmayan....hamas yada israil....farketmez....

Savaş başladığından bu yana....

Gören duyan varmı.....!!!!!!!!!!!!!!

Gördüğüm ölü...yaralı ..kadın..ve .çoluk çocuk....!!!!!!!!!!!!!
    Son düzenleme : baddog; Bugün saat: 20:31.

2. Hayat ve Yatırım
    @hayatveyatirim
    Elon Musk, Arjantin'de yatırım yapılmasını tavsiye etti.

Arjantin borsası son 1 yılda %363 değer kazandı. Enflasyonun ise 2024 yılında %250 seviyesinde olması bekleniyor.
    .................................................. ..............................

Elon Musk

@elonmusk
    I recommend investing in Argentina

3. Türk Eximbank'tan 1 milyar avroluk kredi anlaşması -AA

Türk Eximbank'tan 1 milyar avroluk kredi anlaşması

İSTANBUL (AA) - Türk Eximbank, 1 milyar avro tutarında 10 yıl vadeli kredi anlaşması imzaladı.

Türk Eximbank tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada, "Bankamız 7 Mayıs 2024 tarihinde International Bank for Reconstruction and Development'ın (IBRD) garantisi ve Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın karşı garantisi altında bir bankalar konsorsiyumu ile 1 milyar avro tutarında 10 yıl vadeli bir kredi anlaşması imzalamıştır." ifadesi yer aldı.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Ölü yada yaralı....asker arıyorum...savaşan yada savaşmayan....hamas yada israil....farketmez....

Savaş başladığından bu yana....

Gören duyan varmı.....!!!!!!!!!!!!!!

Gördüğüm ölü...yaralı ..kadın..ve .çoluk çocuk....!!!!!!!!!!!!!
    sadece filistin tarafından 33000 ölü var....yeterli mi.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

5. Ereğli %100 bedelsiz kararı almış. Ben de dahil yatırımcısına hayırlı olsun..Benim için birşey ifade etmiyor ama piyasa fiyatlamasına bakacağız..

6. 27 şubatta almıştı kararı.SPK ya başvurmuş

7. Doğrudur, spk ya başvurusunu yaptı. Bedelsiz,temettü ile beraber açıklanmıştı.. Teşekkürler

8. İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran, bankacılığın tarihsel olarak kâr anlamında en sıkıntılı dönemini yaşadığını söyledi.

"Enflasyonla mücadelede başarılı olmak önemli, yıl sonunda yüzde 42 hedefi tutturulabilir" diyen Aran, kredi büyümesinin bu yıl tarihi düşük seviyede çıkabileceğini dile getirdi.

Hakan Aran konuşmasının devamında, "TL'deki sıkışıklığı yabancı para kredi ile aşabiliyoruz. Kurda risk görmediğimiz için, yabancı para kredi verebiliyoruz" dedi.

Sayfa 974/974 İlkİlk ... 474874924964972973974

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •