Sayfa 883/883 İlkİlk ... 383783833873881882883
Arama sonucu : 7060 madde; 7,057 - 7,060 arası.

Konu: Viop LVİ

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,471
     Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    S&P ile Hazine 'nin arasında bir anlaşma yok diğer 2 rating kuruluşu ile var.Dolayısıyla önceden Hazine 'ye bir bildirim olmuyor.
    SPK ya göre Kredi Derecelendirmesi ile yetkili Derecelendirme Kuruluşları içinde S&P hala var ?

https://spk.gov.tr/kurumsal-iletisim...me-kuruluslari

benim de bildiğim kadarıyla sp ile anlaşma sonlandırılmış idi ..evet doğru

Kredi derecelendirme kuruluşlarıyla bilindiği gibi müşteri /hizmet veren çerçevesinde ilerliyor ilişkiler
    Bu anlaşmayı ilgili ülkenin hangi kurumuyla sağlarlar ? ve not öncesi ilgili ülke birimlerini bilgilendirdiklerine dair hiç bir somut bilgiye rastlamadım ?

konuyu birkaç satırla aydınlatırsanız çok makbule geçer

2. Notu arttirmislar, enişte niye öptü pazartesi
    Ters indikte gelmiş ama benim değil
    Neyse 50cent mali kaptırdı mal,şimdi 2 dolardan aşağı vermem,temettusuyle sifirlarsam seçime mvekili gibi olurum
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3.  Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    dayi. bu işleri bıraktım ben. niye beceremiyorum. yalan yok. ben bilidğim işi yapıyorum dayi. bildiğim iş ise başlıyoruz diyor paçaları sıvadık. bismillahirrahmanirrahim....
    Memet Kırsoy üstadım hoş geldin. Forumda şapka değiştirir gibim mick değiştiriyon. Şapkaya para mı yetişir la...

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Notu arttirmislar, enişte niye öptü pazartesi
    Ters indikte gelmiş ama benim değil
    Neyse 50cent mali kaptırdı mal,şimdi 2 dolardan aşağı vermem,temettusuyle sifirlarsam seçime mvekili gibi olurum
    Petkimden mi bahsediyorsunuz?
    Barış Akkoyun

Sayfa 883/883 İlkİlk ... 383783833873881882883

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •