Sayfa 664/876 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 7002 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: Viop LVİ

1. 23 Nisan kutlu olsun.!
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,470
    Hamaset yapmadan önce THY nin Türkiye’nin en değerli şirketi dünyada kendi sektöründe ilk 5 i zorlayan
    14 milyar dolar piyasa değeri olduğunu hatırlamak lazım

CEO lar cirodan karlılıktan performanstan kaynaklı değişken maaşlar alabilirler
    Bunlar sabit ücretli bordrolu değil ,muhtemelen primlerle öyle bir rakama çıkıyordur

Adamın aldığı Yıllık 500 bin dolar .. Süper ligde Düşme hattında oynayan takımların vasat futbolcusunun yıllık kazancı kadar Bu çapta bir şirket ceosunun dünyada örnekleriyle karşılaştırıldığında ne kadar aldığını araştırdığınızda enterasan rakamlar çıkacaktır karşınıza

İşin bir boyutu bu

Orda esas eleştirilicek konu bana göre o kadar yardımcı yöneticiye müdüre gerek varmıdır?

Diğer boyutu ,,Tabii yanlış politikalarlarla milleti hiper enflasyonla ezilmeğe , emekliyi 10 bin tl ye çalışanı 17 bin tl ye mahkum edersen
    Tepkilere hak vermemek mümkün değil
    Ceo maaşının normal bordrolu gibi olmadığı gerçeğini değiştirmese de

Ülkede emekli 10.000 tl alıyorsa asgari ücretli 17.000 alıyorsa o maaşı alanada verenede sövülür. İster delta airlineste ister ametikan airlines kadar olsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Memed abiye laf attı...Yarın da grup konuşması var. Orada ne diyecek bakalım..
    .......

Bahçeli:

“Türk milletini ‘Yerel halk’ ifadesiyle değersizleştirmeye hizmet eden müfsit zihniyetin, son günlerde maruz kaldığımız skandalların asıl sorumlusu olduğunu hiç kimse inkar edemeyecektir
    Bugün ben imamoğluna dedim yavaş a dedim der
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    avakadonun tanesi 50 tale olmuş.. soğanın tanesi 10 tale.

bira bedava dayu...

Yeşil fasulye ucuz tanesi 2.5 tl

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yeşil fasulye ucuz tanesi 2.5 tl
    İyiydi.
    Ben de bezelyenin tanesini hesaplayım bari.
    Hayat bedava.

7. İşinin ehli çok güzel para alıyor...yeter ki meslek sahibi ol.(benim yetiştirdiğim insan,dahil)
    Hatta işe ortak olmayı talep ediyor..çıkmaz sokaklardayız...PARADOKS yaşanıyor.
    Boş adam asgari ücret alıyor.(ben şahidim)
    RİSK ne demek bilmiyorlar...RİSK sadece 4 harfli 1 kelime değil.(RİSK sermayesi ne demek bilmiyorlar)

Bu işin sonu kötü.... çoook kötü olacak.!
    Ben her an işletmemi kapatabilirim...(Tufaya geldik..asgari ücret 8 kat arttı..tazminatlar 10-20 yıllıklar da O kadar arttı...IQ)

https://www.youtube.com/watch?v=C3lWwBslWqg
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

8.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    İşinin ehli çok güzel para alıyor...yeter ki meslek sahibi ol.(benim yetiştirdiğim insan,dahil)
    Hatta işe ortak olmayı talep ediyor..çıkmaz sokaklardayız...PARADOKS yaşanıyor.
    Boş adam asgari ücret alıyor.(ben şahidim)
    RİSK ne demek bilmiyorlar...RİSK sadece 4 harfli 1 kelime değil.(RİSK sermayesi ne demek bilmiyorlar)

Bu işin sonu kötü.... çoook kötü olacak.!
    Ben her an işletmemi kapatabilirim...(Tufaya geldik..asgari ücret 8 kat arttı..tazminatlar 10-20 yıllıklar da O kadar arttı...IQ)

https://www.youtube.com/watch?v=C3lWwBslWqg

tufa

hiç emek vermeden, çaba harcamadan elde edilen çıkardır. vurgundur. ganimettir. biraz da ranttır. biraz da bize düşse ne güzel olacak şeydir.

https://www.youtube.com/watch?v=HQ548S3h3DE

Sayfa 664/876 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •