Sayfa 702/883 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon
Arama sonucu : 7064 madde; 5,609 - 5,616 arası.

Konu: Viop LVİ

O ney laaaaaa..
    Kapıcılar kralında "vay anam vay seyidim " repliği varya 🤣
    D3 dayu ile soul dayu nükleer savaşa girmiş 😁😁😁
    Araya giren yanar... aman uzak durun

2.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Hisse taşıyıcı ne kazandın bugün
    Ben sabah bir çok pozu yazdim
    Benim long maliyetim sabah 7200 lerde idi
    O twitterdakilere saydırdın ya sıkıntı yok canın sağolsun bana da saydırabilirsin. Ama biz öyle kolpacılardan değiliz. Sağ elin verdiğini sol el bilmez. Benle hiç maliyet fırsat maliyeti fonlama maliyeti işine girme. Çarşın pazar ola.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    O ney laaaaaa..
    Kapıcılar kralında "vay anam vay seyidim " repliği varya ��
    D3 dayu ile soul dayu nükleer savaşa girmiş ������
    Araya giren yanar... aman uzak durun
    Twitterdaki Hüstadlara sallayana ben sallamam canı sağolsun o bana nükleer atabilir sıkıntı yok.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Üstat deminden beri viop un kralıyım diyordun gene booole hisselere mi düştün gene

Yoksa sen de mi pet bardaktan su içiyon
    Hele bunlara bak 👹
    "Ulem çıtak sen ne böyük teknikçiymişsin... " diyeceklerine... 3 kuruşun hesabını yapıyorlar
    Pc başına geçeyim arşivi acacam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,599
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Hayır neyi iddialaşacağız. Geçen gün ben malsızım yazmadın mı? Benim de longer olduğumu herhalde buradaki sağır sultan bile biliyor.Bak bende öyle eğme bükme yok. Ne yazısı yazıcam başka?

Peki hani herşeyi çok biliyorsun ya ;40 kontrat açtın terste kaldın kapanamadın? Bir haber düştü ne olacak? Hele bir de kaldıraç varsa?
    ''Diyeceksin ki ben endeskte ralli bekliyorum...2-3 aylık...hedef mesela 12.000

Öngörüde bulunmak..Senaryo çizmek..''

Bir de sertifikalı olarak senden SP500 de 2-3 aylık tahmin alalım..

Değiştirmek yok ama..SERTİFİKANIN hakkını vermiş olarak seni tebrik etmek isteriz.

BÜYÜK HARFLE YAZIYORUM: 2-3 AY İÇİN BIST100 VE SP500 HEDEFİN nedir?...Yaklaşık ...yani ne oluruz..Uçar mıyız-çökermiyiz?
    ...Buralarda mıyız?...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6. KAP: TETMT [MIPAZ ] TETAMAT GIDA YATIRIMLARI A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1276640

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8f10ecb06f1b2a

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8f10ecb0781b2b

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8f10ecb07f1b2c

8- Yukarıda belirtilen ayrılma hakkının kullanılmasında; SPK'nın "Ayrılma Hakkı" başlığını taşıyan 24'üncü maddesi ve SPK' nın "Önemli Nitelikteki İşlemler ve Ayrılma Hakkı Tebliği" (II-23.3)'nin Ayrılma Hakkı ve Kullanım Süreci Başlıklı Dördüncü Bölümünde yer alan hükümler dahilinde, Şirketimizin 1,00-TL (Bir Türk Lirası) itibari değerli beher payı için ayrılma hakkı kullanım fiyatının, söz konusu birleşme işlemine ilişkin görüşmelere başlanılmasına istinaden Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından alınan kararın ilk defa kamuya açıklandığı 19.02.2024 tarihinden önceki, altı aylık dönem içinde (24/08/2023-19/02/2024 dönemi) Borsa'da oluşan düzeltilmiş ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalaması alınarak 3.290,56 TL olarak hesaplanmıştır. Ayrılma hakkı fiyatının uzman kuruluş raporunda ise şirketimizin beher hisse değeri olarak 212,78 TL (237.930.790 TL piyasa değeri / 1.118.203,32 TL sermaye) belirlenmiştir. Ortaklıktan ayrılma hakkının, Tebliğ'in 14. maddesi hükmü çerçevesinde, her biri 1,00 TL nominal değerli pay başına, anılan ilgili kararın kamuya açıklama tarihi itibarıyla, bu tarihten önceki son altı aylık dönem içinde borsada oluşan günlük düzeltilmiş ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalaması olan 3.290,56 TL olarak kullanılmasına,

Devamı yukarıdaki linklerde.

YTD
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,599
    Benim 40 kontratımın hangi poz. olduğunu bilemezsin..VİOB 1 saatlikte oynanır-2 günlükte...Hatta 1.000 kontrat dönebilirim..TRADEDİR...

LONG olursun..sonra short..sonra yine long...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Twitterdaki Hüstadlara sallayana ben sallamam canı sağolsun o bana nükleer atabilir sıkıntı yok.
    Telefonun şarzı bitiyor
    Dışarda bira içsem 60 tl... muhabbetti kaçıracam
    Mekana gitsem bira 120... şarzı dolduracam
    3 bira
    Dayu... bi 200 tele eft yaparmısın
    Bu gece uzun olacak gibin... muhabbeti kaçırmak istemiyorum

Sayfa 702/883 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız