Sayfa 644/930 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon
Arama sonucu : 7438 madde; 5,145 - 5,152 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    Mehmet Bey 'in yerel halk demesine niye takılındı bu kadar ya?

Bu ifadede ne var ki . Ülkede yaşayan insanların gibi bir anlamı var ben öyle anladım.

Konuya uygun

https://www.youtube.com/shorts/_uxXLzQarfM
    Yerel halk tabirinde sıkıntı yok zaten...Kullanılan bir ifadedir.
    Bahçeli nin derdi o değildir. Ekonomi politikaları ve Şimşek in üzerine gidiyor

2.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Bayram öncesi dahil long pozların %25 i kaldı (vade sonu yaklaşıyor)
    Maliyet ortalama 7200 lere dustu
    Bist bu hafta 10 bini görür tahminim
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Üstadcan çok fena yakaladın beni.İtibar puanı veremiyorum buradan verdim. Seninde herşey gönlünce olsun.
    Bunları yapabiliyorsan kazanırsın gerisi hikaye
    Yok 5 den aldım 40 dan sattım
    Ulkede son 2 3 yılda fiyatı 10 20 ye katlamayan birsey var mi

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Var son zamanlarda aldığım bazı hisseler var. Seni de böyle kabul edeceğiz artık ama ben senin sikletin değilim. Çalış geliştir kendini ileride belki.
    En son aselsan topicin de böyle yazmıştın ağlaya ağlaya kaciyordun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,629
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın ABKA; Söylenenlere itiraz etmiyorum ; İtiraz etmek zorunda kalıyorum. Bazı şeylerde tecrübe edilerek öğrenilir kitaplarda yazmaz daha önce yaşamamışsan bilemezsin.

Misal benim bu topiclerde en çok itiraz ettiğim kişi son 3-4 yıldır. Seninde ilgilendiğin hissenin topiğinde yazan TH' dir. Onda da lisans var lisansı nereden almış mesela bende merak içindeyim.
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    ''Ketumum, bir şey söylemem ama söylenenlere itiraz ederim'' diyorsun...Neyse geçelim onu...

Sende çok açık bir yorum alsak.Çünkü ne dediğini anlayamıyorum..SOMUT KONUŞALIM..

Online -açık net ve 2-3 aylık yorum olsun,değişmeyecek analiz .....Bunu da kayıt altına alalım..

tarih; 22 nisan 2024 ..Bıst100 9800 lerde ve 3 dolarda...SP500 4967 de...

Şimdi ,buyur...2-3 ay sonra ne olabilir...?
    ...

Rakam olsun,net olsun...soyut şiir gibi olmasın.Dinlersin ama kafanda bir şey kalmaz.sadece hazzı kalır.

Lamı cimi YOK.kayıt altına alalım....ve bu muhabbeti bir daha açmayalım.Sonra zamanı gelince tebrik edelim..
    Arkadaşım onu geç...Eğe 2-3 aylık bıst100 ve sp500 öngörün varsa BUYUR İFADE ET...Yoksa traş tapmayalım.

Eğer açık ve net tezini ortaya dökmezsen kimseye -fikrinden dolayı- tek kelime edemzesin..

Yok öyle yağma..hem ELEŞTİRECEKSİN hem de kendi düşünceni KAYIT ALTINA ALINMAK ŞARTIYLA söylemeyeceksin...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

61300 lönkledik ama... kısa vade de kar edeceğini hiç sanmıyom

bi 63500.. zorlarsa 64300 ü var ama, akbank çok kötü... daha aşağı daldırıp, buraları direnç yapabilir

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sana EREGL topiğinde ilk yazdığımda sen 500 e FRoto alırken 35 e aldığım EREĞL ler duruyor. Duracakta. Bak çok net oldum.
    Birşey anlamadım ayrıca eregl 35 leri en son geçen sene görmüş idi. 1 senede 35 den 41 e gelerek çok iyi bir kazanç sağlamışsınız hakikaten . Bir daha tebrik ediyorum sizi.

7. Abka, piyasalarda öngörüyle falan iş yapılmaz.

Limitler seviyeler setuplar çerçevesinde oyun planın olur. Şu olursa bunu yaparım bu olursa şöyle yaparım gibi..

Öngörüyle iş yapan kısa yolda sıfırı tüketir, çekilir.

1 guruş alış gelmiyor tahtalara... salaan birinin çiziktirmesi lazım, başka olmaz

Sayfa 644/930 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •