Sayfa 378/847 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 6771 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    40 yaş üstü hiç heveslenmesin mesajı verdi bence.

Artık betona değil ahirete yatırım yapacak belki. Son dönemde davya hizmet edecek gençleri bulacak muhtemelen.
    Artık yavaş yavaş yerine koyacağı adayı aktif siyasete alması lazım...Onun da kendi yapılanmasına başlamadı lazım..Bayraktar ile ilgili Abd basınında bir kaç yazıya denk geldim. Öyle bir öngörü başlamış...Şu an koyabileceği en iyi aday olabilir ama aile içi dengeler, siyaset dışı biri olması vs vs kolay bir karar değil..
    Bilal in de çok sayıda adamı iyi pozisyonlarda..Eli güçlü...O mu hazırlanıyor bilemeyiz tabi..

2. https://www.youtube.com/watch?v=vfCMtaNiMDM

Sayın sevgili Maciit ,aleme akacaam ..değerli şahsında tüm dostlarıma huzurlu bir gece dileylilerim

10700.00
    Hayat hoş gerisi boş

3. Rusya Ukrayna'ya SIHA satanı sevmez bence.

İç Dış memnun edecek birini bulması çok zor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    10 bine çıkarız bu ay içinde. Ytd..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bir cacık kalmamış…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Artık yavaş yavaş yerine koyacağı adayı aktif siyasete alması lazım...Onun da kendi yapılanmasına başlamadı lazım..Bayraktar ile ilgili Abd basınında bir kaç yazıya denk geldim. Öyle bir öngörü başlamış...Şu an koyabileceği en iyi aday olabilir ama aile içi dengeler, siyaset dışı biri olması vs vs kolay bir karar değil..
    Bilal in de çok sayıda adamı iyi pozisyonlarda..Eli güçlü...O mu hazırlanıyor bilemeyiz tabi..
    Bilal mümkün değil. Selçukta inşallah öyle bir hata yapmaz. Siyaset onluk bir iş değil bu çok açık net. Kendisine yazık eder. En uygun resim Hakan Fidan bana göre şu an. Tabii bu kişininde seçimi kazanıp kazanamayacağı şimdiden çok büyük soru işareti.İş oralara gelene kadar halledilmesi gereken çok daha büyük sorunlar var.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı veda hutbesi okuyor, gençlere teslim edecekmiş tabi 4 yıl sonrayı kast ediyor olmalı.
    İşte bu yüzden IMF ye evet dedi
    10 sene önce olsa asla kabul etmezdi
    Ama şimdi " ben yükümü tuttum, ülleyide batırdım, bir dahada uğraşmayacağım siyasetle, alın ne zikim yersenir yeyin.. " deyip çekildi kenara
    Çok akıllı hamle... alkış

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bilal mümkün değil. Selçukta inşallah öyle bir hata yapmaz. Siyaset onluk bir iş değil bu çok açık net. Kendisine yazık eder. En uygun resim Hakan Fidan bana göre şu an. Tabii bu kişininde seçimi kazanıp kazanamayacağı şimdiden çok büyük soru işareti.İş oralara gelene kadar halledilmesi gereken çok daha büyük sorunlar var.
    Bilal umarım mümkün olmaz
    Yoksa cidden Balkan lara falan yerleşirim artık...Güzel yerler var...

Erdoğan arka plandan yönetmeye devam mı edecek etmeyecek mi kararına göre çeşitli istişarelerle uygun bir aday bulacaktır...

8. IMF artık eski IMF değilmiş sosyal politikalara önem veriyormuş.

Bayramdan sonra IMF de gelebilir ya da IMF siz yapmış olalım siz reçeteyi pardon parayı gönderin de diyebilirler.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 378/847 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •