Sayfa 596/841 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon
Arama sonucu : 6721 madde; 4,761 - 4,768 arası.

Konu: Viop LVİ

1. yeni şafak israil-iran gerilimi bir oyundan ibaret diyor amaaa
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    benim gördüğüm kadarıyla ülkede bu tanımlamalara uyan gerçek iman sahibi bir Allahın kulu yok
    Sen ol.

Altın alacak olsak
    Gldtr mi Altıns mı?

Gelen karlarla 10 liradan beri biriktiriyorum. Her ay düzenli olarak.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Sen ol.

Altın alacak olsak
    Gldtr mi Altıns mı?

Gelen karlarla 10 liradan beri biriktiriyorum. Her ay düzenli olarak.
    ben hiç uymuyorum krterlere
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. 2 yıl once rus ukrayna gecen yıl israil filistin bu sene de israil iran savasıyla 1 wc ücretinin 10 tl oldugu ülke de borsada hala insanlar para kaybediyor .. bakın iddaa ediyorum son yılların en büyük küçük yatırımcı kacısı oluyor 2000 leri hatırlayın o insanlar 20 sene sonra gelmisti borsaya yine gittiler gerci

5. çok para kazanma hevesi yanlıs paranı her daim 3 e 4 e böleceksin

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben hiç uymuyorum krterlere
    Geçmişe değil geleceğe bak yön TEK.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

7.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    2 yıl once rus ukrayna gecen yıl israil filistin bu sene de israil iran savasıyla 1 wc ücretinin 10 tl oldugu ülke de borsada hala insanlar para kaybediyor .. bakın iddaa ediyorum son yılların en büyük küçük yatırımcı kacısı oluyor 2000 leri hatırlayın o insanlar 20 sene sonra gelmisti borsaya yine gittiler gerci
    Aslında öyle değil.
    Yanlış alınan hisseler ile bu zararlar yapılıyor..Yoksa endeks rakamlarına bakınca bile burada para kazanamayanın ciddi olarak takkeyi önüne alması lazım..
    Borsa,
    2024 de %27 , 2023 de %35, 2022 de %196 kazandırmış.
    Çok övülen altın ise, 2024 de %27, 2023 de %79, 2022 de %40 kazandırmış...

Yatırımcılar kendi yaptıkları yanlış seçimler ile borsadan gidiyorsa zaten gitmeleri onlar için hayırlısıdır. Borsa yatırımı finansal okuryazarlık ve emek ister ..On dönüm bostan yan gel yat Osman şeklinde yatırımcı olan zaten direkt altın almalı....

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Aslında öyle değil.
    Yanlış alınan hisseler ile bu zararlar yapılıyor..Yoksa endeks rakamlarına bakınca bile burada para kazanamayanın ciddi olarak takkeyi önüne alması lazım..
    Borsa,
    2024 de %27 , 2023 de %35, 2022 de %196 kazandırmış.
    Çok övülen altın ise, 2024 de %27, 2023 de %79, 2022 de %40 kazandırmış...

Yatırımcılar kendi yaptıkları yanlış seçimler ile borsadan gidiyorsa zaten gitmeleri onlar için hayırlısıdır. Borsa yatırımı finansal okuryazarlık ve emek ister ..On dönüm bostan yan gel yat Osman şeklinde yatırımcı olan zaten direkt altın almalı....
    2023 de gerçek enflasyon %130 civaridi Tuik bile hissedilen enflasyon un %130 olduğunu açıkladı
    Koca bir kayıp yıl
    2022 2021 asıl enflasyonun koptuğu yıllar yanlış hatırlamıyorsam %150 ila %200 civaridi ki enag bile çok tepki almamak için torpuluyor biraz
    Bu yıl da değişen birsey olmaz 2 ileri 1 geri gider

Bist e 3 yildir gelen bu büyük talep ile enflasyonu 4 e 5 e katlamadi lazım yabancıya ihtiyac yok 1000 2000 perdenin buralara yabancı çıkarken geldik.

Bistin en büyük gücü yerli talep şu 5 günde bile büyük talep olmasa 9000 altindadik çoktan

Bist enflasyonu katlar diger batik ulkeler gibi , tek bir şartı var malum kurumlara hergun yapılan virmanin kesilmesi bu olduğu sürece enflasyonu yenmesi bile çok zor
    Bu olursa yazsonuna kalmaz 20 bini devirir bist
    Enflasyonu yenemeyen borsaya borsa fln denmez
    Biz de kazandık çok büyük kismi viob pozlarindan

Sayfa 596/841 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •