Sayfa 960/960 İlkİlk ... 460860910950958959960
Arama sonucu : 7678 madde; 7,673 - 7,678 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Eskiler artık kurt olduğu için kolayınan yan tahtaya basmaz.
    Endekiste düzeltme tamamlansın yükselişe ilk geçicek olan tahtalar yine Kchol, tüprs, ford, thy, tcel, ttkom, enkai, şişe diye sıralanır biz yine hamallık yaptığımız ile kalırız.
    Nasip
    Ben aynı kanıda değilim. özellikle Enflasyon muhasebesi ayağına yan kağıtlarda çok yanlış işlere imza atıldı.Bir gün bunun gereği olur. O kağıtları bulanlarda ihya olur. Bu Yukarıdakilerin bile arasında çok değişik performans yapanlar olacak.Bu gidecek yan kağıtları bulamayanların getirileri piyasanın altında kalır.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bu tuprs la ilgili olumsuz birşey duya eden varmı 2 gündür bofa bugun hsbc , unlü satışları var .
    bunu fonlamada mı kullanıyorlar hiç bir haber görmedim
    hayal edilemeyecek marjlar ile çalışmıştı, şimdi marjlar normalleşiyor. rusyadaki rafinerilerin vurulmasıyla son hareketini yaptı. usd grafikte 7/03/2023-23/06/2023 fibosunun dirence gelmişti, biraz dinlensin sonra duruma bakılır. yabancı rapor da geldi olumsuz.

tl bazlı da 26 eylül - 26 ekim 2023 fibosunun direncine geldi. tam orda raporu saldılar. biraz dinlenince tekrar bakmak lazım.

fibolar için çizgi grafik kullandım bu arada mum grafik değil.

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ben aynı kanıda değilim. özellikle Enflasyon muhasebesi ayağına yan kağıtlarda çok yanlış işlere imza atıldı.Bir gün bunun gereği olur. O kağıtları bulanlarda ihya olur. Bu Yukarıdakilerin bile arasında çok değişik performans yapanlar olacak.Bu gidecek yan kağıtları bulamayanların getirileri piyasanın altında kalır.
    Dönüp dolaşıp yine aynı yere geliyoruz
    Asla x12 yapıcak hisseyi bulamazsın Zdx&Lunar abi
    Şurdan şu hisseyi aldım diyip bekleyip sonra bilmem şu kadar kar ile sattım diyen bir elin parmağını geçmez.

16.96 Since 27 Aralık 2023

4. 22 Mayıs'ta bilançosunun geleceğini de hatırlatmak isterim

Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    hayal edilemeyecek marjlar ile çalışmıştı, şimdi marjlar normalleşiyor. rusyadaki rafinerilerin vurulmasıyla son hareketini yaptı. usd grafikte 7/03/2023-23/06/2023 fibosunun dirence gelmişti, biraz dinlensin sonra duruma bakılır. yabancı rapor da geldi olumsuz.

tl bazlı da 26 eylül - 26 ekim 2023 fibosunun direncine geldi. tam orda raporu saldılar. biraz dinlenince tekrar bakmak lazım.

fibolar için çizgi grafik kullandım bu arada mum grafik değil.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Dönüp dolaşıp yine aynı yere geliyoruz
    Asla x12 yapıcak hisseyi bulamazsın Zdx&Lunar abi
    Şurdan şu hisseyi aldım diyip bekleyip sonra bilmem şu kadar kar ile sattım diyen bir elin parmağını geçmez.
    Onu yapabilecek kadar aklı olan dememesi gerektiğini de bilir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Buna karşın 19 Aralık'ta Türkiye ekonomisine ilişkin "Kredi Görüşü" raporu yayımlayan kuruluş, sıkı parasal duruşun sürdürülmesi durumunda Türkiye'nin kredi notu görünümünün pozitife çevrilebileceğini bildirmişti.

Moody's, halihazırda Türkiye'nin kredi notunu "B3" ve not görünümünü "durağan" olarak değerlendiriyor.

Oyunumda kendime katalizör yaptığım moodys 17 temmuz gözüküyor ama ben not artrımını daha önce haziran içinde yapacağını düşünüyorum.seneryom çalışmadı haziranda yapmadı temmuzda 2 artırım yapıp diğer kurumların yanına gelecekdir
    bakalım seneryom çalışıcak mı
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 960/960 İlkİlk ... 460860910950958959960

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •