Sayfa 769/769 İlkİlk ... 269669719759767768769
Arama sonucu : 6149 madde; 6,145 - 6,149 arası.

Konu: Viop LVİ

annaşılan forumun yaş ort 60 a iyice yaklaşmış..

gidin yiyin dayu paraları...

totonuzu hala sandalyeden kaldırabiliyoken

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    annaşılan forumun yaş ort 60 a iyice yaklaşmış..

gidin yiyin dayu paraları...

totonuzu hala sandalyeden kaldırabiliyoken

ets tur sitesinde fırsat arıyoruz ama bu sene bambaşka fiyatlar..rakamların bu kadar zorlayıcı olduğu bir yıl olmamıştı. bu sene belki standardı biraz düşürmek gerekecek. geçen sene 5 gece 130k civarı bu sene 300-350 k.
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3. Para yemek burada ego tatmin etmek kadar mutlu etmiyor insanı sevgili Emlak. Gençlik gelip geçici sende bu kadar içerek zaman kaybetme zira bu kadar içerken en az 60 lıklar kadar sende oturuyor olman lazım. Bu kadar içerken 60 gelince ne durumda olursun onu da Allah birilir.Gerçi sen sözkonusu olunca Zeus bilir yazamalıyım sanırım. Tamam tamam kızma topiği sana bırakıyorum.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    ets tur sitesinde fırsat arıyoruz ama bu sene bambaşka fiyatlar..rakamların bu kadar zorlayıcı olduğu bir yıl olmamıştı. bu sene belki standardı biraz düşürmek gerekecek. geçen sene 5 gece 130k civarı bu sene 300-350 k.
    Boşa arama yurtdışı turlara bak hatta deniz istiyorsan mısıra bak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Senin kaç para ile oynadığın umurumda değil.Sen de benim portföyü bilmiyorsun.MESELE DEDİĞİN GİBİ İŞLEMLERİ YAPMAYI İSPATLAMAKTI.

Lavuğun teki sallıyorsa,EKSTREYİ GÖSTERİRSİN..sesini keser.

Ciddi bir eğitimin yok-herhangi bir konuda derinliğinde yok.2 tane çizgi ile teknik olmaz. ÇAPINI ARTIR..

Burayı geçerse burası olur demek milletle alay etmektir..en azından kuralları kesin olur.2 saat kalırsa denir vs.MUĞLAK-KIVIRMALIK KONUŞMAKLA kimseye iyilik yapılmaz.Bu tür tekniğin içine tükürürüm.

Benim dediğim o madrabazlar ispatlı.Milleti kekliyorlarsa bunları ifşa edeceksin.

Adam her gün tv ye çıkıp,DOLAR NİSANDA EN AZ 40 OLACAK dedi..millet 1 ay önce 33.80 den dolar aldı.

SELÇUK 1.650 endekste..her yükseliş satış fırsatıdır..dedi...endeks 2 ayda 2450 oldu..BU ADAM TEKNİK ANALİST..

Ha güya ortaya konuştun değilmi..

O zaman ben de ortaya konuşayım..Geçen gün sana hakaret eden arkadaşı, tahrik edersen...Onu alaycı bir şekilde kafaya alırsan..ŞAKA yaptığı petkm 130 olayını ,MAL PAZARLIYOR dersen....İnsanlarda sana hak ettiğin cevabı verir..

bu forumda en az 4-5 kişi ile bu tarz ağır hakaret içeren diyalogun oldu...neden başkasıyla değilde seninle oluyor..

demek sorun sende..
    Havlamaya başladın mı apkoş yine adam ol alıntılayarak yaz
    senin gibi havlayanları o grafların içine sokup çıkarma işin euzun zamandır yapıyorum senin kafası basmayanlar burada hep havlar bende terbiye ederim çizgilerle adam adam olmadığın için bir türlü kabullenemiyorsunuz ,EKSTERE göstereceksen buraya açtım şua fiyattan yazabiliyormusun YOK dansöz gibi kıvırıp kazandıysan onu koyuyorsun yaptığın hep aynı DİLBER hareketleri herkesde görüyor .O savunduğun süzme şahsıma değil daha ağır küfür edip sildi unutma bunu sanada ağır küfür edildiğinde bundan sonra böyle rahat ol takıştığım insanlar belli burada bir tanesi sensin kendini bir bok sanan bir tipsin diğeri pazarlamacı işi ile uğraşıyor birbirinizi bulmuşunuz işine geldimmi sıva işine giriyorsun ya ha millet senin sorularına cvp bile vermiyor uymuyorlar sana yoksa burada kendin yazdın zamanında kimse ile takışmak istemediğini çünkü bokuyla kavga eden bir tipsin .
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

Sayfa 769/769 İlkİlk ... 269669719759767768769

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •