Sayfa 415/857 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon
Arama sonucu : 6852 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    TCMB'nin net döviz pozisyonu 4 günde $8,5 milyar iyileşti.

Mb destek atmasaymış...30 olurmuş gibi.
    Dolar 30 veya 30’un altı olsa iş dünyası isyan bayrağını bayram demeden çekerdi. MB rezerv artırması alımların organik olduğunu gösteriyor öte taraftan fiyatın da inorganik olduğunu gösteriyor. Bayramdan sonra banka makaslarını da seçim öncesi hale getirirler.

Değersiz usd şu an memlekette kimsenin işine gelmez iPhone almak isteyen çocuklar hariç.
    Yazdıklarım kendime günlük tutma amaçlı olup hiçbir şekilde YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ.

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Eğer Cuma ve bugün borsa yükseldi diye bu topiğin çoğu üzülmedi ise bende hiçbir şey bilmiyorum.
    Sayın Zdx;

Siz niye bu topikte sürekli muhalif görüşe sahip kişilerle didişme yolunu tutuyorsunuz?Hükümetin ekonomi politikaları çok mu iyi sizce ?Borsamız çok tutarlı güvenilir kazancını yatırımcıları ile paylaşan güvenli bir alan mı?Dolar 3 lirayı 5 lirayı geçemez diyen yöneticilerimiz,faizi patlatıp yılların birikimi TL lerimizi göçerten bizzat 1. ağızdan LİRALAŞACAĞIZ yalanı ile Tv lerde reklam düzenleyip milletin birikimlerine alenen hile hurda ile çökenler çok mu haklı yani?

Neresi doğru bu DEVE nin?Hele söyleyinde bizde sabah akşam cilalayıp parlatalım

SPOT da BofA satışı azaltmış, Y/F da eşleşmeyi bekliyor olmalı!

4. BBO Sports
    @bbosports
    ·
    4s
    PFDK, Fenerbahçe'ye hükmen men ve 1 sene Türkiye Kupası'na katılmama cezası verecek.

(TRT)

başımızla beraber Ali Koç yerinde olsam dötü başı oynayan takımların sponsorluklarınıda iptal ederim.
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Sayın Zdx;

Siz niye bu topikte sürekli muhalif görüşe sahip kişilerle didişme yolunu tutuyorsunuz?Hükümetin ekonomi politikaları çok mu iyi sizce ?Borsamız çok tutarlı güvenilir kazancını yatırımcıları ile paylaşan güvenli bir alan mı?Dolar 3 lirayı 5 lirayı geçemez diyen yöneticilerimiz,faizi patlatıp yılların birikimi TL lerimizi göçerten bizzat 1. ağızdan LİRALAŞACAĞIZ yalanı ile Tv lerde reklam düzenleyip milletin birikimlerine alenen hile hurda ile çökenler çok mu haklı yani?

Neresi doğru bu DEVE nin?Hele söyleyinde bizde sabah akşam cilalayıp parlatalım
    Bu yazdıklarınız ile benim yazdığım ya da karşı çıktığım şeylerin pek alakası yok. Ben Engin Altay hesabı burada karşı taraf dünyanın en iyi işini de yapsa iyi diyecek halimiz yok kafa yapısına karşıyım. Bunu siyasetçi yapar anlarım.

Bu kafada olup bunu bir de borsaya ya da finansal piyasalara uyarlamaya kalkışmaya karşıyım.

Endeks bugün tarihi zirve ise de ben haklıyım. Beni siyaset işine sokmayın. Borsa ayrı bir kulvar.Bu hep böyleydi şimdi değil sadece.

O bahsettiğiniz yanlışlardan mesela Nebati işine arka çıkabilmem mümkün mü benim değil.Ufak bir örnekleme yaptım. O zaman bu faiz 20 olsa Berat gönderilmese yeterli olurdu.Hadi o da olmadı Naci zamanı faiz yükselebiliyordu madem % 25 olsa yeterdi. Ben Jöleliyi de buradakileri eleştirdiğimden kat ve kat daha fazla eleştiriyorum.% 50 faiz seviyesinde benim siyaseten birilerini savunmam mümkün değil. Ama şimşekin programın başarılı olacağını düşünüyorum. Bu başarıyı da ben İktidara + yazmam.

Gerçekten yazdıklarıma neden siyasi açıdan bakılıyor onu da anlamış değilim. O amaçla yazmadığımı bunu defalarca kere dile getirdim. Ben siyasilerden daha çok kaç kez yazdım TUNÇ TunCAY Artunç bunlara karşıyım.

Benim burada yazı yazarken tek tarafım var; O da yatırımcının tarafı....

Not: Sizi de eskiden bilirim. Eleştirileriniz başımla beraber. Saygılarımla
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 08-04-2024 saat: 18:08.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,594
    ''SAVAŞ ZAMANI,HAÇLILAR İÇİN ELBİSE DİKEN TERZİ: zulmun parçası değil..ZALİMİN TA KENDİSİ olurmuş''

https://twitter.com/i/status/1776638771112415507
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. Yağız Sabuncuoğlu

@yagosabuncuoglu
    ·
    1 sa
    �� TFF 1. Lig takımları da imza vermeye başladı. Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'un 18 Temmuz'u beklemeden yapılması için için an itibarıyla son 50 imza kaldı.

büyükekşi ve yancıları istenmiyorsunuz sandıkta hesap günü yakın artık kimse korkmuyor uyanış spordada başladı.
    FORMASYON AVCISI -53

8. https://twitter.com/Harpmuhendisii/s...5Xq45wOeg&s=19

Millet bedel öder, bunlar maaşa bağlanır,adalet nerde!!!!!!
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 415/857 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •