Sayfa 861/861 İlkİlk ... 361761811851859860861
Arama sonucu : 6888 madde; 6,881 - 6,888 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    SMRTG,ALFAS,CWENE,EUROPOWER,GESAN,SAYAS vs..
    Genel olarak panel üretenler ya da rüzgar enerjisi işi yapan şirketler..Elektrik üretimi yapanlar bunlara dahil değil.,Astor ve kontrolmatik in faaliyetleri farklı ama genel olarak sektörü domine eden hisseler bu 2 si...
    smartg ve entra yakın zamanda aldığım pırasalar
    iyi bilanço bunlarda mazot olursa olacak
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

2.  Alıntı Originally Posted by mavsar Yazıyı Oku
    Askeri harekat olur, ekonomi haberi olur, dış politika olur vs aynı yorumcular her şeyi bilen hiç bir şeyi bilmiyordur
    Dün a habere denk geldim Özgür özel yağlayıp imamoğlunu gömüyorlardı neymiş Özgül özel yanına kendi ekibinden adam vermiş imamoğlu ulan memleketin içinden geçilmiş nelerle uğraşıp gündem değiştirip entrikalar peşindeler ama millet artık uyandı yeterki muhalefet boş ve türbün işlerine girmeyip halk için mücadele etsin
    FORMASYON AVCISI -53

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Hakan Kara
    @ali_hakan_kara
    ·
    34d
    Açıklanan veriler mevcut programın çalıştığına dair güçlü kanıtlar içermese de yılın kalanı farklı geçecek gibi görünüyor. İki seçim arasına denk geldiği için gerçek bir istikrar programı uygulanmadı. Kemer sıkma dönemi asıl şimdi başlıyor.
    Faiz %50 ye çıkmış..En son stopajlar da arttırılmış. Emekliye doğru düzgün para verilmemiş. Millet 10 bin lira ile sefalet yaşıyor..
    Artık yılın 2.yarısı da bir zahmet daha iyi olsun...
    Sıksın bakalım daha ne kadar sıkacakmış..

4. 291 : Güncelleme- Şimşek: Enflasyon mayıs ayında tepe noktasına ulaştıktan sonra keskin bir şekilde düşmeye başlayacak

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, sosyal medya platformu "X" üzerinden enflasyon
    verilerine ilişkin değerlendirmede bulundu.
    Bakan Şimşek paylaşımında "Nisan ayında enflasyon beklentiler doğrultusunda yüzde
    3,18 gerçekleşti.
    Programımız sayesinde ekonomideki dengelenme ve azalan cari açık, yeniden tesis
    edilen bütçe disiplini, uluslararası kaynak girişindeki güçlü artış ve yurtiçi
    portföy tercihlerinin TL’ye yönelmesi, enflasyonla mücadeleyi destekliyor.
    Yıllık enflasyon mayıs ayında tepe noktasına ulaştıktan sonra öngörülerimiz doğrultusunda
    keskin bir şekilde düşmeye başlayacak.
    Böylece enflasyonla mücadelede geçiş dönemi sonlanacak ve dezenflasyon sürecine
    gireceğiz.
    Dezenflasyonla birlikte beklentilerde iyileşme daha da belirginleşecek ve bu da
    enflasyondaki düşüşü destekleyecek." ifadelerine yer verdi.

-iDeal Haber Merkezi-
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

5. Vatandaş olarak Kamu'da tasarruf yapıldığını görmek istiyorum

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Faiz %50 ye çıkmış..En son stopajlar da arttırılmış. Emekliye doğru düzgün para verilmemiş. Millet 10 bin lira ile sefalet yaşıyor..
    Artık yılın 2.yarısı da bir zahmet daha iyi olsun...
    Sıksın bakalım daha ne kadar sıkacakmış..

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Dün a habere denk geldim Özgür özel yağlayıp imamoğlunu gömüyorlardı neymiş Özgül özel yanına kendi ekibinden adam vermiş imamoğlu ulan memleketin içinden geçilmiş nelerle uğraşıp gündem değiştirip entrikalar peşindeler ama millet artık uyandı yeterki muhalefet boş ve türbün işlerine girmeyip halk için mücadele etsin
    Orada hikaye başka. Reis karşısında İmamoğlu nu değil Özel i istiyor rakip olarak.
    O yüzden Özel kendini güçlü ve önemli görmeli ki Kılıçdar gibi ben Cumhurbaşkanı olacağım desin ileride...

7. Tüik aylık 3,18%, yıllık 69,80%
    İTO aylık 4,89%, yıllık 78,81%
    ENAG aylık 5,02%, yıllık 124,35%

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Orada hikaye başka. Reis karşısında İmamoğlu nu değil Özel i istiyor rakip olarak.
    O yüzden Özel kendini güçlü ve önemli görmeli ki Kılıçdar gibi ben Cumhurbaşkanı olacağım desin ileride...
    O işten birşey çıkmaz emre dünkü buluşma RTE özel li tarttı sadece ne kadar hakim onun görmek istiyor .Ak partinin CHP üzerinden atıcağı tek mermisi var Mansur başkan ve İmamoğlu arasında cumhurbaşkanlığı olayında sen ben seneryosu çıkarıp piyasaya 2 cumhurbaşkanı adayı çıkarması olur bana göre.Özeli oraya seçtiren imamoğlu ve ekibi
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 861/861 İlkİlk ... 361761811851859860861

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •